Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Ktoś może chętny na głośnik Powerbass 30 cm 300/600W w idealnym stanie do tego mam skrzynke z BR i wzmacniacz FLi 2 kanałowy 2x100W RMS i 1x225W RMS przy 4 ohm zostało mi z poprzedniego auta. Gra to bardzo sympatycznie. Cene do uzgodnienia. Głośnik /Subwoofer + wzmacniacz Kędzierzyn-Koźle Kędzierzyn
  2. O tych ręcznikach czytałem dużo dobrego sam taki będę zamawiał za jakiś czas. ---------- Post dopisany at 19:03 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- Chłopaki mam pytanko czy ktoś z Was zaślepiał EGR w a4 b6 bo chcę zamówic te metalowe zaślepki ale nie wiem czy mi check engin nie bedzie wywalać ??
  3. Ja także chętnie bym kupił taką płytkę bo u mnie się nie da tego nagrac.
  4. Ja uzywam tego ŚCIĄGACZKA DO WODY-ŚCIĄGACZ HYDRO FLEXI 30cm (3989070490) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. a resztki wody wycieram szmatką z mikrofibry taka 50x50 z cerfura.
  5. Ja wczoraj montowałem ten moduł MODUŁ ŚWIATEŁ DZIENNYCH DRL (Światła Dzienne) ŁÓDŹ (4004182109) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. śmiało mogę polecić działa bardzo dobrze a i montaż to chwila roboty.
  6. Jest grubo
  7. Ja mam letnie od 3 tygodni bo tak kupiłem auto
  8. Witam Czy któryś z Was posiadajacy vaga bedzie miał w czwartek popoludniu czas by podpiąć moje autko. Mam problem z kontrolką airbag od momentu jak odpiełem aku od auta. Przez kilka dni kontrolka migała i gasłą a dziś juz pali się na stałe. Ktos pomoże ogarnąć temat ??
  9. Witam Wszystkich Klubowiczów. Od dwóch dni jestem posiadaczem A4 B6 avant z silniczkiem 1.9 i mocy 130KM. Wczesniej przez 4 lata jeździłem A3 1.9 po małych modach 150KM. Jestem też zarejestrowany na a3-club.net. Przez te lata czerpałem wiedzę i pomocne rady z forum i dlatego zarejestrowałem sie w Waszym klubie. Liczę,że bedę mógł sporo się nauczyć i służyć pomocą innym. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.