Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Rur na allegro do wyboru do koloru tylko sprawdzic rozstaw srub i można zamawiac. Ale masz świadomość,że pozbywasz się klapy gaszącej i auto przy gaszeniu buja się jak traktor. Przy gaszeniu trzeba też pamiętać o wciskaniu sprzęgła by dwumasa nie dostała po d*pie. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=zamiennik+egr&bmatch=seng-ps-mp-p-sm-isqm-1-mt-0519
  2. Zdejmij wężyk z EGR i pojeżdzij ze dwa dni to będziesz wiedział czy się zapali czy nie. Wężyk nie zapomnij zaślepić może być śrubą. Ja mam AVF z 2003 i mi sie czek zapalił po 1 dniu jazdy.
  3. Ja mam fele 7,5 ET 54 opona 225 40 18 zawias s-line. Dystans na przodzie i tyle mam po 20mm. Przód dość ładnie wygląda a tył można by lepiej. Moim zdaniem na tył można zaryzykowac nawet 30mm. Wrazie gdyby była kicha to zawsze można przetoczyć ale mi się wydaję,że będzie idealnie.
  4. Poczytaj o zaślepieniu EGR i sam sobie na to pytanie odpowiesz.
  5. U mnie tez z przodu jest delikatnie mniej. Ostatnio montowałem dystanse i tył siedział idealnie a przód miał delikatny luz.Zmiana dystansów miejscami nie pomogła więc to nie wina dystansów.
  6. Gaszka dzięki jeszcze raz ja wczorajszą pomoc. Dzis dorobiłem immo i kliuczyk z B7 bangla elegancko
  7. Ok będziemy w kontakcie.
  8. Na razie KK wchodzi w gre jak nie znajde pomocy to i do OP pojade.
  9. Nikt z vagiem nie ma dzis chwili czasu na zaprogramowanie pilota do auta ??
  10. Czy ktoś z Kolegów posiadających vaga ma moze chwile czasu w niedziele popoludniu wieczorem by przypisaxc mi nowy pilot do auta jak w poniższym linku
  11. Spokojnie zakładaj 18 bez problemu da się na tym śmigać.Ja mam 18 i chetnie bym wymienił na 19.
  12. Siemka Macie jakiegoś sprawdzonego lakiernika w okolicy?? Potrzebuje oba przednie nadkola zrobic bo ruda atakuje.
  13. Będzie się działo
  14. Gumy i łaczniki stabilizatora wymieniałem jakieś 2 tyg temu na nowe.Stare były ori audi a auto mam z 2003r.
  15. Ja mam takie w mojej B6 i koła są schowane w nadkolach przy zawiasie 1BE. Dystanse są potrzebne by było na równo z nadkolami. Jak sie nie myle to na tył dystanse 25mm a na przód 20mm i powinno byc ok.
  16. Masz może takiego moda ??
  17. Ja kilka dni temu montowałem do swojej B6 gałke i mieszek z B8. Wszystko pasi tylko trzeba tą plastikową ramke przełożyć. Gałeczka z B8 wydaje mi się ciut większa i ten kawałek polerowanego metalu ładnie wygląda. Nie mam fotek z auta ale daje zdjęcie poglądowe z neta http://s4.postimg.org/4rlih1ub1/221221911_1_1000x700_galka_zmiany_biegow_audi_a4.jpg
  18. Witam Czy ktoś z Was miał styczność z CDIF 3 i może mi powiedzieć czy można i jak zrobic logi dynamiczne tym sprzętem ?? Po podłączeniu do auta wybieram zakłądke logi i wyskakuje okienko wpisz wartość czy jakoś tak i nie bardzo wiem jak to uruchomić. Wpisywałem nr bloku np 11 lub 011 i wychodzi napis,że nie udało sie zlogować. Może ktoś pomóc ??
  19. Można zapytać dla czego ??
  20. Ktoś może jeszcze wypowiedzieć się w temacie ??
  21. Koledzy mam pytanie z mojej pompy leci ropka. Szwagier ma taką pompe leżeć ale z silnika o mocy 105KM. Niestety numer będę miał najszybciej po weekendzie jedynie wiem,że pompa ma kruciec wkręcany. Pytanie czy ta pompa podejdzie do mnie do AVF 130KM chodzi mi o jej wydajność czy nie będzie za słaba do 130?? Pompa jest w idealnym stanie i nie wiem czy warto mojęgo padaka reanimować uszczelkami.
  22. Tak jak kolega wyżej napisał jak pilnujesz poziomu płynu w zbiorniczku to nic sie nie stanie. Ja płyn wymianiam profilaktycznie co 2 lata.
  23. Mój szwagier na dniach otwiera warsztat. Dobry fachowiec ceny bardzo rozsądne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.