Treść opublikowana przez Gregorski3
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Rur na allegro do wyboru do koloru tylko sprawdzic rozstaw srub i można zamawiac. Ale masz świadomość,że pozbywasz się klapy gaszącej i auto przy gaszeniu buja się jak traktor. Przy gaszeniu trzeba też pamiętać o wciskaniu sprzęgła by dwumasa nie dostała po d*pie. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=zamiennik+egr&bmatch=seng-ps-mp-p-sm-isqm-1-mt-0519
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Zdejmij wężyk z EGR i pojeżdzij ze dwa dni to będziesz wiedział czy się zapali czy nie. Wężyk nie zapomnij zaślepić może być śrubą. Ja mam AVF z 2003 i mi sie czek zapalił po 1 dniu jazdy.
-
Dystanse do ET 54
Ja mam fele 7,5 ET 54 opona 225 40 18 zawias s-line. Dystans na przodzie i tyle mam po 20mm. Przód dość ładnie wygląda a tył można by lepiej. Moim zdaniem na tył można zaryzykowac nawet 30mm. Wrazie gdyby była kicha to zawsze można przetoczyć ale mi się wydaję,że będzie idealnie.
-
Przerwane przewody turbo - horror po zakupach cz. 1
Poczytaj o zaślepieniu EGR i sam sobie na to pytanie odpowiesz.
-
średnica otworu centrującego przód a4 b6
U mnie tez z przodu jest delikatnie mniej. Ostatnio montowałem dystanse i tył siedział idealnie a przód miał delikatny luz.Zmiana dystansów miejscami nie pomogła więc to nie wina dystansów.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Gaszka dzięki jeszcze raz ja wczorajszą pomoc. Dzis dorobiłem immo i kliuczyk z B7 bangla elegancko
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ok będziemy w kontakcie.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Na razie KK wchodzi w gre jak nie znajde pomocy to i do OP pojade.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Nikt z vagiem nie ma dzis chwili czasu na zaprogramowanie pilota do auta ??
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Czy ktoś z Kolegów posiadających vaga ma moze chwile czasu w niedziele popoludniu wieczorem by przypisaxc mi nowy pilot do auta jak w poniższym linku
-
17" czy 18"? Oto jest pytanie..
Spokojnie zakładaj 18 bez problemu da się na tym śmigać.Ja mam 18 i chetnie bym wymienił na 19.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Siemka Macie jakiegoś sprawdzonego lakiernika w okolicy?? Potrzebuje oba przednie nadkola zrobic bo ruda atakuje.
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Będzie się działo
-
Jak trwałe jest tylne zawieszenie w A4 B6?
Gumy i łaczniki stabilizatora wymieniałem jakieś 2 tyg temu na nowe.Stare były ori audi a auto mam z 2003r.
-
A4 B7 - Rotor 18" 8,5J et54
Ja mam takie w mojej B6 i koła są schowane w nadkolach przy zawiasie 1BE. Dystanse są potrzebne by było na równo z nadkolami. Jak sie nie myle to na tył dystanse 25mm a na przód 20mm i powinno byc ok.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Masz może takiego moda ??
-
Wymiana gałki zmiany biegów na wersję S-line w Audi A4 B6/B7
Ja kilka dni temu montowałem do swojej B6 gałke i mieszek z B8. Wszystko pasi tylko trzeba tą plastikową ramke przełożyć. Gałeczka z B8 wydaje mi się ciut większa i ten kawałek polerowanego metalu ładnie wygląda. Nie mam fotek z auta ale daje zdjęcie poglądowe z neta http://s4.postimg.org/4rlih1ub1/221221911_1_1000x700_galka_zmiany_biegow_audi_a4.jpg
-
CDIF 3 logi
Witam Czy ktoś z Was miał styczność z CDIF 3 i może mi powiedzieć czy można i jak zrobic logi dynamiczne tym sprzętem ?? Po podłączeniu do auta wybieram zakłądke logi i wyskakuje okienko wpisz wartość czy jakoś tak i nie bardzo wiem jak to uruchomić. Wpisywałem nr bloku np 11 lub 011 i wychodzi napis,że nie udało sie zlogować. Może ktoś pomóc ??
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Można zapytać dla czego ??
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Dzieki Panowie za info.
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Ktoś może jeszcze wypowiedzieć się w temacie ??
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Koledzy mam pytanie z mojej pompy leci ropka. Szwagier ma taką pompe leżeć ale z silnika o mocy 105KM. Niestety numer będę miał najszybciej po weekendzie jedynie wiem,że pompa ma kruciec wkręcany. Pytanie czy ta pompa podejdzie do mnie do AVF 130KM chodzi mi o jej wydajność czy nie będzie za słaba do 130?? Pompa jest w idealnym stanie i nie wiem czy warto mojęgo padaka reanimować uszczelkami.
-
Wymiana płynu hamulcowego w Audi A4 B8
Tak jak kolega wyżej napisał jak pilnujesz poziomu płynu w zbiorniczku to nic sie nie stanie. Ja płyn wymianiam profilaktycznie co 2 lata.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Dokładka od cupry to obowiązkowy zakup.
-
Nowy warsztat Kędzierzyn-Koźle Sławięcice
Mój szwagier na dniach otwiera warsztat. Dobry fachowiec ceny bardzo rozsądne.