Treść opublikowana przez Gregorski3
-
Egr
Nie ma trzeba w sofcie pozmieniac. Mi przy okazji robienia programu kolega wyłączył EGR.
-
Polecane opony zimowe
Potwierdzam Vredestein Snowtrack 3 bardzo dobra opona choć troszkę głośna.Teściu ma w A6 miałem okazję jeździć w zimie i ani razu nie zawiodła.
-
Polecane opony zimowe
Ja wczoraj dostałem paczuszkę z aledrogo z 4 nowymi Fireston Winterhawk 2 Evo.To mój pierwszy komplet tej marki zobaczymy jak się będą sprawować w zimie.
-
[B6 AVF] Avant by Dozer
Pryskaj grile w czarny mat bedzie ładnie wyglądać.
-
taki tam oswojony BRUTAL
Fotek za wiele nie ma ale z tych co są to muszę powiedzieć,że ładna sztuka. Rotory robią robotę też mam takie tylko niestety 18".Daj jakieś foto środka i powodzenia w modach.
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
Kolega z pierwszego postu maił prawie identyczne paramerty i napisał ze nic nie tarło wiec raczej powinno byc ok choc te dwie opony 255/40 są mega szerokie moim zdaniem.
-
Wizyta w EcuProject
Max tydzień i będzie mało he he
-
Ciśnienie w oponach 245/40 r18
Bez podania ET i szerokości felg nikt tego nie wywróży. Może głupio to napisze ale skoro juz kupiłeś to co za różnica ... w sumie to zakładaj na auto i sprawdz i będzie wszystko jasne. W razie czego można dystanse zastosowac.
-
Wizyta w EcuProject
Troche więcej koni na pewno się przyda
-
Coś grzechota podczas cofania na pełnym skręcie.
Miałem takie same obiawy po wymianie przegubu wszystko wróciło do normy.
-
Nie ma mocy przy zimnym silniku. Na rozgrzanym wraca do normy
Ja w a3 1.9 tdi ahf tez tak miałem.Vag nie pokazywał błędów.Po wymianie map sensora problem się juz nie pojawił.
-
Podszybie, rynienka
Ja w moim nie miałem ale dokupiłem na allegro i jest git.
-
Termometr zwariował
Czujnik temp powinien byc z przodu między zderzakiem a chłodnica widac go po otwarciu maski. Sprawdz czy nie jest jakiś kabelek uszkodzony lub może woda podeszła do czujnika ja tak miałem to mi tez głupoty pokazywał.Wyjmij wtyczje przeczyść lub dmuchnij sprężonym powietrzem.W ostateczności może byc konieczna wymiana czujnika.
-
Co lepsze do zacisków farba czy spray?
Ja bym czarny zrobił.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ile za same opony ??
-
Co daje usunięcie katalizatora w Audi A4 B6 1.9TDI?
Ja u siebie tez pozbyłem się kata i nic sie nie dzieje auto nie straciło mocy ani nie kopci więcej czy mniej. A nawet lepiej reaguje na wciśnięcie gazu. U mnie obudowa kata zostałą tylko wsad został wujęty więc wyglada jak oryginał.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja godzinkę temu recznik już odebrałem. Jutro pewnie będzie test jakości
-
1.9 TDi po programie 160KM 345Nm
Tak program robiony w Rybniku u Grzegorz.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja też jeden wezmę
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Hej Koledzy miałby ktos czas i checi podpiąć vaga pod mojego audika sprawdzic skasowac błędzy ewentualnie logi zrobic bo od soboty autko nie jedzie cały czas tryb awaryjny a dzis zapaliło się check engine ?? Lub moze zna ktoś dobrego mechaniora co nie wymieni mi pół auta ??
-
1.9 TDi po programie 160KM 345Nm
Spokojnie autko mam niecałe 2 miesiące wiec dopiero zaczynam z nim swoją przygodę. Są plany rozwojowe więc nie wykluczone,że coś wiecej wpadnie za jakiś czas.
-
1.9 TDi po programie 160KM 345Nm
Tak waga spora ale to dla tego,że Grzegorz dorzucił 100kg do bagaznika by auto było cięższe co miało skutkować dokładniejszym pomiarem dynometru. Do tego sporo paliwa i ja mam 105Kg za dużo siłowni). Waga 100% dokładna bo auto wazone na pobliskim skupie złomu
-
1.9 TDi po programie 160KM 345Nm
Audi A4B6 AVF przebieg prawie 240 tys Program oraz wyłączenie EGR by anderllh Miało być bezpiecznie dla silnika i osprzętu z w miarę płaskim wykresem momentu. Co prawda cyferki nie są specjalnie duże lecz różnica w prowadzeniu ogromna.Ja jestem bardzo zadowolony bo autko odżyło. Zdecydowaniwe polecam kolegę anderllh profi robota i podejście do tematu.
-
peugeot 206 - co sadziecie?
Ja miałem 206 1.4 KM i byłem bardzo zadowolony z autka.Spalanie na feldze 17 i oponie 205/40/17 i klimie było na poziomie 8L ,naprawy stosunkowo tanie. Autko dość wygodne i moje było prawie bezawaryjne bo przez 1.5 roku dopadła mnie tylko awaria napinacza paska osprzętu i silniczka krokowego.
-
Seriale
Ja obecnie oglądam Mentaliste ,Arow i skończyłęm 3 sezony Sherlocka a także Inteligenc zaczynam oglądać.