Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Egr

    Gregorski3 odpowiedział(a) na efendi44 temat w 1.9TDI
    Nie ma trzeba w sofcie pozmieniac. Mi przy okazji robienia programu kolega wyłączył EGR.
  2. Potwierdzam Vredestein Snowtrack 3 bardzo dobra opona choć troszkę głośna.Teściu ma w A6 miałem okazję jeździć w zimie i ani razu nie zawiodła.
  3. Ja wczoraj dostałem paczuszkę z aledrogo z 4 nowymi Fireston Winterhawk 2 Evo.To mój pierwszy komplet tej marki zobaczymy jak się będą sprawować w zimie.
  4. Pryskaj grile w czarny mat bedzie ładnie wyglądać.
  5. Fotek za wiele nie ma ale z tych co są to muszę powiedzieć,że ładna sztuka. Rotory robią robotę też mam takie tylko niestety 18".Daj jakieś foto środka i powodzenia w modach.
  6. Kolega z pierwszego postu maił prawie identyczne paramerty i napisał ze nic nie tarło wiec raczej powinno byc ok choc te dwie opony 255/40 są mega szerokie moim zdaniem.
  7. Max tydzień i będzie mało he he
  8. Bez podania ET i szerokości felg nikt tego nie wywróży. Może głupio to napisze ale skoro juz kupiłeś to co za różnica ... w sumie to zakładaj na auto i sprawdz i będzie wszystko jasne. W razie czego można dystanse zastosowac.
  9. Troche więcej koni na pewno się przyda
  10. Miałem takie same obiawy po wymianie przegubu wszystko wróciło do normy.
  11. Ja w a3 1.9 tdi ahf tez tak miałem.Vag nie pokazywał błędów.Po wymianie map sensora problem się juz nie pojawił.
  12. Gregorski3 odpowiedział(a) na karol93 temat w Audi A4 B6
    Ja w moim nie miałem ale dokupiłem na allegro i jest git.
  13. Czujnik temp powinien byc z przodu między zderzakiem a chłodnica widac go po otwarciu maski. Sprawdz czy nie jest jakiś kabelek uszkodzony lub może woda podeszła do czujnika ja tak miałem to mi tez głupoty pokazywał.Wyjmij wtyczje przeczyść lub dmuchnij sprężonym powietrzem.W ostateczności może byc konieczna wymiana czujnika.
  14. Ja bym czarny zrobił.
  15. Ile za same opony ??
  16. Ja u siebie tez pozbyłem się kata i nic sie nie dzieje auto nie straciło mocy ani nie kopci więcej czy mniej. A nawet lepiej reaguje na wciśnięcie gazu. U mnie obudowa kata zostałą tylko wsad został wujęty więc wyglada jak oryginał.
  17. Ja godzinkę temu recznik już odebrałem. Jutro pewnie będzie test jakości
  18. Tak program robiony w Rybniku u Grzegorz.
  19. Ja też jeden wezmę
  20. Hej Koledzy miałby ktos czas i checi podpiąć vaga pod mojego audika sprawdzic skasowac błędzy ewentualnie logi zrobic bo od soboty autko nie jedzie cały czas tryb awaryjny a dzis zapaliło się check engine ?? Lub moze zna ktoś dobrego mechaniora co nie wymieni mi pół auta ??
  21. Spokojnie autko mam niecałe 2 miesiące wiec dopiero zaczynam z nim swoją przygodę. Są plany rozwojowe więc nie wykluczone,że coś wiecej wpadnie za jakiś czas.
  22. Tak waga spora ale to dla tego,że Grzegorz dorzucił 100kg do bagaznika by auto było cięższe co miało skutkować dokładniejszym pomiarem dynometru. Do tego sporo paliwa i ja mam 105Kg za dużo siłowni). Waga 100% dokładna bo auto wazone na pobliskim skupie złomu
  23. Audi A4B6 AVF przebieg prawie 240 tys Program oraz wyłączenie EGR by anderllh Miało być bezpiecznie dla silnika i osprzętu z w miarę płaskim wykresem momentu. Co prawda cyferki nie są specjalnie duże lecz różnica w prowadzeniu ogromna.Ja jestem bardzo zadowolony bo autko odżyło. Zdecydowaniwe polecam kolegę anderllh profi robota i podejście do tematu.
  24. Ja miałem 206 1.4 KM i byłem bardzo zadowolony z autka.Spalanie na feldze 17 i oponie 205/40/17 i klimie było na poziomie 8L ,naprawy stosunkowo tanie. Autko dość wygodne i moje było prawie bezawaryjne bo przez 1.5 roku dopadła mnie tylko awaria napinacza paska osprzętu i silniczka krokowego.
  25. Gregorski3 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja obecnie oglądam Mentaliste ,Arow i skończyłęm 3 sezony Sherlocka a także Inteligenc zaczynam oglądać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.