Treść opublikowana przez Gregorski3
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Od 2008 roku ogumienie Nexen jest wykorzystywane w seryjnych samochodach marek takich jak Hyundai, Kia i Ssangyong.Coś w tym jest.
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Opony tylko nowe. Kupuje się je raz na kilka lat a duża część opon uzywanych jest z aut powypadkowych z niemiec.
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Ja obecnie mam takie http://allegro.pl/4-x-nexen-n-fera-su4-235-40r18-235-40-18-2014-24h-i5041894306.htmltylko 225/40/18 i bardziej te polecam od N8000. Te z linku są cichsze od N8000 i czy na suchym czy mokrym są bardzo dobre.
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Chodziło mi o to ,że opony są dość tanie i można by się spodziewać,że tanie będzie złe. Mimo tego spisuja się bardzo dobrze . W A3 miałem 17 teraz w A4 mam 18 i sobie chwale.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To ja byłem
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jeszcze ktos jest
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Ja miałem n8000 a teraz mam su nfera czy jakos tak i z obu jestem bardzo zadowolony jak za tą cenę spisują się bardzo dobrze.
-
Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014
Suty urywa.Będę śledził temat
-
Seriale
Ja teraz Czarną listę obczajam. Pierwszy sezon całkiem fajny drugi zaczyna lecieć w tv ale już ciut słabszy.
-
Rozgrzany LED
Ledy mam od Tomnik
-
Zapalające się kontrolki
Mi do głowy przychodzi słaby akumulator.
-
Awaria systemu ESP
Też tak miałem po odpięciu klemy ESP się zapaliło. I jak juz Koledzi napisali przejechałem sie kawałek i zgasło.
-
Rozgrzany LED
Poszukaj tematu na forum jest jedna osoba co robi ledy. Na forum sporo ludzi ma od niego ledy i wszyscy są zadowoleni. Ja tez mam od niego w pozycyjnych i rejestracji. Fakt tez sie grzeja bo inaczej sie nie da ale mam je ok 3 miesięcy i nic się nie dzieje złego.
-
Listwy Dekory LED
To czekamy niecierpliwie do jutra
-
Nie świecą wskazówki na wyłączonych światłach
Ja mam autko z konca 2003 i mimo tego nie udało się zrobić by skala i wskazówki świeciły po zapłonie.Licznik kodowanie przyjmował a i tak nic się nie zmianiało.
-
Siłownia
Mi też sie czasem zdarza,że ręce drętwieja zwłaszcza po bicku.A po poniedziałkowej klacie łokcie napierdzielają masakrycznie.
-
nokian, nexen?
Biorąc pod uwage tylko te dwie marki to nie ma się co zastanawiać i brac Nokiana.Nexeny mam na lato i nie mogę o nich złego słowa powiedzieć ale z tego co czytałem zimowe nie są juz tak dobre.
-
Co to za błędy
Jak sie nie mylę to pierwsze dwa błędy dotyczą świec żarowych/sterownika świec. Ostatni to awaria zaworka N18 odpowiadającego za działąnie EGR i to chyba przez to auto straciło moc.
-
problem 1z nie odpala, po zalaniu filtra odpali i potem gasnie
Jak dolewałeś ON do filtra pewnie wyjmowałeś ten zaworek zwrotny. Nie uszkodziła Ci się uszczelka na nim i dla tego paliwo się cofa ??
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
Moim zdaniem te 185-65-15 są na tabliczce opisane jako M+S czyli zimowe i dla tego większe ciśnienie.
-
Płyn dodawany do paliwa czyszczący DPF w A4 B8 2.0TDI
Tu masz coś takiego http://allegro.pl/stp-formula-do-czyszczenia-filrow-dpf-i4777723239.html Ale czy to się sprawdza to musi się wypowiedzieć ktoś kto stosował.
-
kontrolka air bag fotela po skasowaniu bład powraca
Sprawdz kostki pod fotlem może coś sie poluzowało jak sprzątałeś auto lub ktoś może fotel przestawiał.
-
problem 1z nie odpala, po zalaniu filtra odpali i potem gasnie
Jak zatankowałeś za 50 zł to moim zdaniem za mało. Zatankuj tak by było ok pół baku. Jak auto odpalisz to przytrzym go na obrotach tak ok 2000 przez chwile.
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
Ja tam wlepki nie traktuje jak wyroczni. Odnosnie zimówek podane cyferki są ok ale co do letnich to jest róznie zwłaszcza, ze większość z Nas ma spore koła z szerokimi oponami. Do tego jeszcze sprawa czym opone się pompuje powietrze czy azot.W zimie podczas duzych mrozów i tak trzeba sprawdzać cisnienie w oponach bo im zimniej tym ciśnienie mniejsze w oponie.
-
Na zimę większe ciśnienie w oponach?
Moim zdaniem nie można do tego podchodzić ,że na wlepce jest tyle i tyle i tak ma być. Nie wiem jak Wy ale ja co jakis czas sprawdzam wzrokowo stan bieżnika na oponach i smiało można ocenic czy cisnienie jest ok. Zbyt małe widać,że boki opony zbiera szybciej niż środek zbyt duże analogicznie odwrotnie. Wlepka to taka ogólna informacja i samemu trzeba trochę potestować. Ja wolę dać trochę wiecej w opone niż zbierać boki bieznika.Tak samo zbyt małe cisnienie w oponie w dłuższej trasie może się zle skonczyc nawet testowali to w programie na tvn turbo K2.