Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Punkty zdobyte plan na dziś wykonany. Oby tak dalej.
  2. A masz w schowku wyłącznik poduszki pasażera. Ja wyjmowałem schowek i wypiełem wtyczke z podświetlenia i w tej kostce też były kable z airbag off w schowku. I także miałem błąd airbag na zegarach.Tyle ,że jak wszystko poskładałem to kontrolka zgasła. Ale i tak podpinałem vcds i błąd airbag z pamięci sterownika skasowałem.
  3. Czy ktoś z Kolegów montował do auta taką antenę ?? http://allegro.pl/blaupunkt-wewnetrzna-antena-samochodowa-fm-am-p-n-i6018840169.html Jak się sprawuje taka antena jakieś opinie.Chciałbym ja zamontować do ojca A3 8L z niefabrycznym radiem JVC. Ewentualnie co polecacie innego?? Ori antena odpada.Na dachu jest zamontowana płetwa ale tylko dla ozdoby
  4. Ja miałem tak samo w poprzednim aucie A3.Winna była pompa hamulcowa.Czyszczenie zacisków,wymiana przewodów gumowych,odpowietrzanie,odpowietrzanie pompy abs nie dało efektu.A po wymianie pompy hamulcowej natychmiastowa poprawa.Objawy miałem takie same jak u Ciebie.Po czasie doszło jeszcze lewe tylne koło (też się blokowało).
  5. Mechanik znajomy czy nie to nie ma znaczenia. Zapłaciłeś za usługę i części i masz na to gwarancję. Ja przez 10 lat robiłem auto u jednego niby znajomego i jak teraz szwagier w moim byłym A3 wymieniał rozrząd to jak mi pokazał jaka śruba była tam dana to się zdziwiłem. Zwykła nie utwardzana i cięta na sztuke. Fart ,że to wytrzymało. Niedawno jakieś może max 2 miech temu szwagier robił rozrząd w a4 cabrio chyba 3.0 tdi części nówka za grubą kasę bo babka z DE była. I co 2 dni potem przyjechała ,że coś napierdziela szwagier sprawdza i pasek luźny.Po rozebraniu wszystkiego okazało się ,że strzelił napinacz jakaś wada fabryczna. Tyle dobrego,że pasek nie przeskoczył i nic się nie stało. Pytałem szwagra co jakby silnik rozwaliło to powiedział,że ma ubezpieczenie na takie okoliczności i by naprawiał za swoje bez gadania.
  6. Gregorski3 odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Ja mam oklejone dekory na desce i ledy ładnie świecą.
  7. Ori koła kręci się na kule.
  8. Cały czas szukam ale ciężko coś ładnego trafic.
  9. Widziałem dziś na żywo koło robi robotę.Audik świetnie wygląda.
  10. Te błędy wyszły podczas auto skanu pierwszego. Teraz VCDS jest juz w pełnej wersji i numery błędów są te same tylko z innym opisem. Napięcie zasilające sterownik drzwi kierowcy (J386) Dolna wartość skrajna przekroczona Komputer sterujący drzwiami po stronie kierowcy (J386). Uszkodzony. Brak sygnału. Brak komunikacji. Za wysokie napięcie zasilania. Za małe napięcie zasilania. W jednoprzewodowym ..
  11. Sprawdzałem moim kablem i na CDIF 3 i nic.Ogólnie mój kabel nie ma problemów łączy się ze wszystkim w aucie.Ostatnio w liczniku zmieniałem język na fisie i podświetlenie licznika a także w MCEopcje świateł i łapało wszystko.
  12. Jeżeli MK nie przyjmuje żadnego kodowania to znaczy ,że jest uszkodzony?? Obecne kodowanie to 06976 i totalnie nic innego nie łapie. Moduł miałem wymontowany jest suchy,kostki spryskane kontakt sprayem. Dodam,że nie otwiera mi drzwi kierwowcy z pilota.W MK mam dwa błędy jak na foto Moduł w drzwiach wymieniony kable polutowane i reszta sprawdzona.Błędów nie da sie skasowac.Może to być wina uszkodzonego MK??
  13. OK dzięki. Moduł komfortu zdemontowałem,był suchy i czysty.Wtyczki spryskałem kontakt sprayem i dalej nic. Błędy te same nie da się ich skasować.Do tego moduł nie przyjmuje żadnego kodowania,pokazuje 06976 i nic innego nie da się zapisac.Czy to może być uszkodzony moduł komfortu ??Wszystko działą ośwoetlenie wnętrza,szyby,lustra,zapala się licznik po otwarciu drzwi.Nie działą tylko zamek kierowcy.
  14. Ktoś brał juz może błotnik z allegro pod kolor ?? Interesuje mnie LY7W montował ktoś ?? Bo obawiam się,że przy srebrnym auto będzie w ciapki.
  15. Mam podobny problem ale w b6. Wymieniłem moduł drzwi,wiązki sprawdzone i nadal mam takie błedy jak na foto. Zastanawia mnie ten drugi błąd. Jak dobrze rozumiem mam cos aktywować zarejestrowac ale jak ??
  16. Fluffy Dryer także posiadam i jestem bardzo zadowolony.
  17. Chyba ten http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3321321719140-6504_04_0019311Q-O15511-blotnik-przod.html
  18. Ojciec teraz w A3 AHF wymianiał rozrząd.Stary miał nalatane 58 tysi i pompa wody Hepu ciekła.
  19. Ja mam tak samo tylny prawy kierunkowskaz. Zawsze za pierwszym odpaleniem wywala błąd.Tez już wszystkiego próbowałem i nic.
  20. Podepnę się pod temat. U ojca w A3 (1.9 AHF) została wymieniona turbina na regenerowaną. Moje pytanie brzmi jak traktować turbine zaraz po wymianie. Trzeba ja jakoś dotrzeć czy coś w tym stylu ? Przez iles kilometrów delikatnie z gazem czy coś możecie podpowiedzieć.
  21. Gregorski3 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja obecnie oglądam Daredevil sezon 2.
  22. Będę wypatrywał na ulicach K-K
  23. 3 sekundy szukania http://a4-klub.pl/index.php?/topic/229374-dzialanie-montaz-wymiana-vacum-pompy/?hl=%2Btandem+%2Bpompa
  24. I przyjemność z jazdy większa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.