Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Jak zdemontujesz kratke zderzaka to bez problemy da sie wymienić żarówki . Dekle trzeba przekręcić i wychodzi razem z żarówką.
  2. Z takim momentem to musi jechac
  3. Tak mocno świecą a nawet bardzo mocno mogę powiedzieć.Jestem z nich bardzo zadowolony.
  4. U mnie juz ponad rok działają w rejestracji.
  5. Koledzy czy ktoś z Was po wymianie sprężyn z przodu na Eibachy czy inne sportowe jechał robić zbieżność ?? Jest taka potrzeba ??
  6. Zapodaj fotę jak to świeci na DRL
  7. Tez się zastanawiałem nad innymi żarówkami ale wydaje mi się,że każda będzie świecić na żółto ze względu na to,że świeci tylko na 30% mocy.Chyba ,że ktoś ma jakieś sprawdzone H7 i swiecą na biało ??
  8. Hej Koledzy z opolskiego jeżeli ktoś z Was potrzebowałby częśći do swojego autka to dawajcie znać.Szwagier ma warsztat samochodowy i ma w okolicznych sklepach spore rabaty wiec możemy sie jakoś rozsądnie dogadać . Odbiór raczej tylko osobisty.
  9. Gooooooooooolllllllllllllll
  10. Uwaga na uzytkownika cienio http://a4-klub.pl/index.php?/user/46777-cienio/ Potrzebowałęm rurkę doprowadzającą olej do turbo. Napisał ,że ma . Dogadaliśmy sie na przelew i wysyłkę kurierem.Pieniądze przelałem paczka miała przyjść na warsztat szwagra bo on robił mi auto. Paczka przyszła przewód ok ale szwagier dzwoni,że paczka przyszła za pobraniem.Za paczkę zapłacił drugi raz bo wąż był potrzebny na gwałt bo auto unieruchomione. Poinformowałem cienio,że paczka była za pobraniem a ja mu za nią przelew zrobiłem. Po kilku dniach napisał,że zona wysyłała paczki i się pomyliła i ,że kasę odda. Po ok 5 dniach napisąłem do niego co z kasą bo przelewu nie widzę. Znowu kilka dni cisze i odpisał ,że kasa będzie jutro. Od tego jutro już prawie 2 tygodnie minęło i kasy nadal nie ma. Co prawda jestem 55zł w tyłku więc nie dużo ale radzę uważać bo ktoś może stracić wiecej siana.
  11. Ładnie się dzieje w temacie oby tak dalej.
  12. Sorry kolego ale z fusów nik nie będzie zgadywał. Popytaj kolegów z forum ze swojej okolicy może ktoś ma vaga i zrobi logi.Ja zanim nabyłem swojego także korzystałem z pomocy kolegów z mojej okolicy. Pierwsze to sprawdz czy którys z wężyków od podciśnienia nie jest uszkodzony to tak na dobry poczatek. Jak masz kogos znajomego z takim samym autem to podmiana przepływomierza. A reszte to juz logi potrzebne bo przyczyn może być sporo.
  13. Niestety kupując auto trzeba się liczyć z naprawami na dobry początek. Nie łudzmy sie,że jak ktoś goni auto to sprzedaje perełkę gdzie patrząc na ceny to widełki są ogromne. Nie pytam ile dałeś za auto ale pewnie szukałeś taniej okazji jak większość szuka a potem zdziwony bo trzeba naprawiać. Teraz to nie ma co sprzedawać trzeba naprawić i cieszyc się sprawnym autem . Kupno następnego to może być kolejna wtopa.Chyba ,że auto znane np.z forum ( choc ostatnio tez dzieją sie z tym cyrki ) i za uczciwa kase a nie okazja po kosztach.
  14. Ja nie montowałem żółego bo mi nie potrzeba auto stawiam w garażu. Tak montowałem i śmiga juz ponad rok.
  15. Ja mam taki sam moduł. I mam go zamontowany w komorze silnika.Plus i minus mam bezpośrednio do akumulatora czyli czerwony i niebieski.Zielony do pozycyjnej w lampie.Fioletowe do żarówek drogowych.30 min i gotowe.
  16. W avf nie trzeba demontowac skrzyni,wymiana bezproblemowa kosztowało mnie to w zeszłym roku cos koło 200 zł
  17. Poxilina sprawdza się idealnie.
  18. Ja montowałem w B6 i nic nie kodowałem. Wystarczyło podpiąć kabel w odpowiedni pin i wszystko działało.
  19. Gregorski3 odpowiedział(a) na Jah1 temat w 1.9TDI
    Zalac filtr paliwa i można plakiem w dolot i będzie ok.
  20. Wszystkie autka bardzo ładne. Ale ten czerwony jest świetny. Podstawa do modów jest idealna.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.