Treść opublikowana przez Gregorski3
-
Zrzutka - zbiórka pieniędzy na rehabilitację mojego Taty
Poszedł przelew.
-
Wymiana żarówki w światłach przeciwmgielnych
Jak zdemontujesz kratke zderzaka to bez problemy da sie wymienić żarówki . Dekle trzeba przekręcić i wychodzi razem z żarówką.
-
Ibis white A5 8T sportback 3.0TDI S-Tronic 315PS 632Nm
Z takim momentem to musi jechac
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Tak mocno świecą a nawet bardzo mocno mogę powiedzieć.Jestem z nich bardzo zadowolony.
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
U mnie juz ponad rok działają w rejestracji.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
Koledzy czy ktoś z Was po wymianie sprężyn z przodu na Eibachy czy inne sportowe jechał robić zbieżność ?? Jest taka potrzeba ??
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Zapodaj fotę jak to świeci na DRL
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Tez się zastanawiałem nad innymi żarówkami ale wydaje mi się,że każda będzie świecić na żółto ze względu na to,że świeci tylko na 30% mocy.Chyba ,że ktoś ma jakieś sprawdzone H7 i swiecą na biało ??
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Hej Koledzy z opolskiego jeżeli ktoś z Was potrzebowałby częśći do swojego autka to dawajcie znać.Szwagier ma warsztat samochodowy i ma w okolicznych sklepach spore rabaty wiec możemy sie jakoś rozsądnie dogadać . Odbiór raczej tylko osobisty.
-
Piłka nożna
Gooooooooooolllllllllllllll
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Uwaga na uzytkownika cienio http://a4-klub.pl/index.php?/user/46777-cienio/ Potrzebowałęm rurkę doprowadzającą olej do turbo. Napisał ,że ma . Dogadaliśmy sie na przelew i wysyłkę kurierem.Pieniądze przelałem paczka miała przyjść na warsztat szwagra bo on robił mi auto. Paczka przyszła przewód ok ale szwagier dzwoni,że paczka przyszła za pobraniem.Za paczkę zapłacił drugi raz bo wąż był potrzebny na gwałt bo auto unieruchomione. Poinformowałem cienio,że paczka była za pobraniem a ja mu za nią przelew zrobiłem. Po kilku dniach napisał,że zona wysyłała paczki i się pomyliła i ,że kasę odda. Po ok 5 dniach napisąłem do niego co z kasą bo przelewu nie widzę. Znowu kilka dni cisze i odpisał ,że kasa będzie jutro. Od tego jutro już prawie 2 tygodnie minęło i kasy nadal nie ma. Co prawda jestem 55zł w tyłku więc nie dużo ale radzę uważać bo ktoś może stracić wiecej siana.
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
Ładnie się dzieje w temacie oby tak dalej.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Modzik na duży plus
-
Problem z doładowaniem, turbo dopiero czuć w obrotach od 3 tys. do maksa
Sorry kolego ale z fusów nik nie będzie zgadywał. Popytaj kolegów z forum ze swojej okolicy może ktoś ma vaga i zrobi logi.Ja zanim nabyłem swojego także korzystałem z pomocy kolegów z mojej okolicy. Pierwsze to sprawdz czy którys z wężyków od podciśnienia nie jest uszkodzony to tak na dobry poczatek. Jak masz kogos znajomego z takim samym autem to podmiana przepływomierza. A reszte to juz logi potrzebne bo przyczyn może być sporo.
-
Dobra Rada
Niestety kupując auto trzeba się liczyć z naprawami na dobry początek. Nie łudzmy sie,że jak ktoś goni auto to sprzedaje perełkę gdzie patrząc na ceny to widełki są ogromne. Nie pytam ile dałeś za auto ale pewnie szukałeś taniej okazji jak większość szuka a potem zdziwony bo trzeba naprawiać. Teraz to nie ma co sprzedawać trzeba naprawić i cieszyc się sprawnym autem . Kupno następnego to może być kolejna wtopa.Chyba ,że auto znane np.z forum ( choc ostatnio tez dzieją sie z tym cyrki ) i za uczciwa kase a nie okazja po kosztach.
-
Problem z doładowaniem, turbo dopiero czuć w obrotach od 3 tys. do maksa
Bez logów ani rusz.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ja nie montowałem żółego bo mi nie potrzeba auto stawiam w garażu. Tak montowałem i śmiga juz ponad rok.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ja mam taki sam moduł. I mam go zamontowany w komorze silnika.Plus i minus mam bezpośrednio do akumulatora czyli czerwony i niebieski.Zielony do pozycyjnej w lampie.Fioletowe do żarówek drogowych.30 min i gotowe.
-
Czy to wysprzeglik? Mam samochod tydzien i się zalamalem.
W avf nie trzeba demontowac skrzyni,wymiana bezproblemowa kosztowało mnie to w zeszłym roku cos koło 200 zł
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
Poxilina sprawdza się idealnie.
-
podłaczenie spryskiwaczy lamp (pytanie)
Ja montowałem w B6 i nic nie kodowałem. Wystarczyło podpiąć kabel w odpowiedni pin i wszystko działało.
-
Pilna prośba! Brak paliwa.
Zalac filtr paliwa i można plakiem w dolot i będzie ok.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Będzie zdziwko dzifko
-
A4 B7 CCWA Brilliant Red Avant , ROTOR 19" STAGE PERUN 344KM/620 Nm ostatnia str.
Wszystkie autka bardzo ładne. Ale ten czerwony jest świetny. Podstawa do modów jest idealna.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Koło robi robotę