Treść opublikowana przez Gregorski3
-
problem z pruchlami na drzwiach
Jak dobrze widzę to chyba tylko wymiana ramy drzwi wystarczy.
-
A5 8T coupe 1.8TFSI 2014
Piękne auto. Gratulacje.
-
Felgi 18
Mam ET 42
-
Nieoryginalne radio JVC w Audi A4 B6 - problem
Kolego kostki jakie masz w aucie a nie w radiu.
-
Nieoryginalne radio JVC w Audi A4 B6 - problem
Daj zdjęcie kostek bo pewnie brakuje +12 po zapłonie i dla tego nie działa.
-
Felgi 18
Ja kilka dni temu kupiłem felgi 8,5J i mam na nich opony 225 40 18. Śmiało mogę polecić ładnie to wygląda.
-
Czy podejdą felgi z A3/S3 do A4B6? - seryjne 5 ramienne.
Schowana będzie i to bardzo. Ja miałem 18" 7,5J ET 54 i mocno były schowane. Miałem do tego dystanse 20mm i śmiało można było dać większe.
-
Przegląd w nowym wydaniu... Kto już był ?
Ja byłem w sobotę. Spalin nie badali a reszta też bez zmian.
-
[B6 AWX] Zwiększone spalanie po wymianie filtra paliwa.
Kolego spalanie 7/100 to u mnie norma a jak mocniej depczesz to 8-9 się trafi.
-
[ALL B6] Komunikat Rucklicht links, rechts ?
OK sprawdzę dzięki.
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Ojciec jak wracał z NL ostatnie tankowanie miał na bp już po naszej stronie. Następnego dnia jechał na serwis olejowy i filtry. W filtrze paliwa była zielona ropa....
-
[ALL B6] Komunikat Rucklicht links, rechts ?
Ja mam od dawna podobny problem tylko, że z kierunkowskazem tylnym. Od dawna co jakiś czas pokazuje mi błąd. Żarówka wymieniona dwukrotnie na tańszą i droższą , styki wyczyszczone itp.Dodam,że kierunek działa normalnie(żarówka świeci). Wystarczy ,że uruchomię kierunek na chwilę i błąd znika. Przypuszczam,że może być problem z modułem haka ,że on powoduje sporadyczny błąd.
-
[B6 AVF] Czas grzania świec
Kolego a masz problem z rozruchem auta? Wczoraj wieczorem po pracy odpalałem auto było -1,5 i świece mi nie grzały. Auto odpala idealnie. A po nocy przy +2 grzeją chwilę . U mnie też różnie była ale nie mam problemu z rozruchem a czujnik ten zielony mam nowy ori.
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Na jaki 2T sie zdecydowałeś ??
-
Pomoc w wyborze żarnika do ksenonu
Jeździ ktoś z Was na tych bosmach ?? Jak się sprawują i czy nie palą przetwornic ?? Można to z allegro zamawiać czy jest ryzyko podróbki ??
-
Pralko suszarka
Planuję zakup pralko suszarki bo przy moim Mlodym pranie nie nadąża schnąć A teraz jeszcze okres zimowy się zbliża więc będzie jeszcze gorzej. Mam pytanie do użytkowników takiego sprzętu jak wygląda pobór prądu ?? Czy rachunek jakoś drastycznie wzrasta ?
-
Wiercenie otworów do zamocowania lotki s-line
Nie ma potrzeby mocować lotkę na te śruby. Wytnij te mocowania a lotkę montuj na kleju do szyb i taśmie dwustronnej lub samej taśmie ( ja tak mam ) trzyma juz 2 lat i nic się z tym nie dzieje. Oszczędzisz sobie zbędnej roboty. Ja mam co prawdza avanta ale w sedanie też to się na pewno sprawdzi.
-
D1S - jaki żarnik? Philips czy osram?
Ktoś może zna lub stosował żarniki firmy MAMMOOTH ?? Są dotępne w IC za śmieszne pieniądze tylko pytanie jak świecą i czy nie spalą przetwornic ?? https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3416171820211-MMT_F200_D1S_6000K-zarowka-d1s,scr_dItems.html
-
Zamiennik 19 rotor
Dostałem razem z autem.
-
Zamiennik 19 rotor
Ja mam ori rotory w rozmiarze 18.
-
Instalacja niefabrycznego radia
Masz Kolego rację.Mój błąd.
-
Instalacja niefabrycznego radia
Wedle schematu z radia tego nie ori to czarny to minus,żółty to stałe 12V a czerwony to 12 po stacyjce.Tak z obrazka to kostka A pin 7 i kabel żółty z radia, pin 8 z czarnym kablem a plus po stacyjce mozna dać z kostka C1 pin 6 z czrwonym kablem z radia
-
Instalacja niefabrycznego radia
Do zasilania 2 kable to za mało. Powinny byc 2 lusy jeden stały drugi po aku do tego minus i będzie działac. A naj lepiej wstaw fotki kostek i radia.
-
[ALL TDI PD] Pianka wygłuszająca silnik
Ja także czekam na piankę i efekt końcowy.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Dzięki za foty i nie pozostaje nic innego jak zamawiać pianke