Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Jak dobrze widzę to chyba tylko wymiana ramy drzwi wystarczy.
  2. Piękne auto. Gratulacje.
  3. Mam ET 42
  4. Kolego kostki jakie masz w aucie a nie w radiu.
  5. Daj zdjęcie kostek bo pewnie brakuje +12 po zapłonie i dla tego nie działa.
  6. Ja kilka dni temu kupiłem felgi 8,5J i mam na nich opony 225 40 18. Śmiało mogę polecić ładnie to wygląda.
  7. Schowana będzie i to bardzo. Ja miałem 18" 7,5J ET 54 i mocno były schowane. Miałem do tego dystanse 20mm i śmiało można było dać większe.
  8. Ja byłem w sobotę. Spalin nie badali a reszta też bez zmian.
  9. Kolego spalanie 7/100 to u mnie norma a jak mocniej depczesz to 8-9 się trafi.
  10. OK sprawdzę dzięki.
  11. Ojciec jak wracał z NL ostatnie tankowanie miał na bp już po naszej stronie. Następnego dnia jechał na serwis olejowy i filtry. W filtrze paliwa była zielona ropa....
  12. Ja mam od dawna podobny problem tylko, że z kierunkowskazem tylnym. Od dawna co jakiś czas pokazuje mi błąd. Żarówka wymieniona dwukrotnie na tańszą i droższą , styki wyczyszczone itp.Dodam,że kierunek działa normalnie(żarówka świeci). Wystarczy ,że uruchomię kierunek na chwilę i błąd znika. Przypuszczam,że może być problem z modułem haka ,że on powoduje sporadyczny błąd.
  13. Kolego a masz problem z rozruchem auta? Wczoraj wieczorem po pracy odpalałem auto było -1,5 i świece mi nie grzały. Auto odpala idealnie. A po nocy przy +2 grzeją chwilę . U mnie też różnie była ale nie mam problemu z rozruchem a czujnik ten zielony mam nowy ori.
  14. Na jaki 2T sie zdecydowałeś ??
  15. Jeździ ktoś z Was na tych bosmach ?? Jak się sprawują i czy nie palą przetwornic ?? Można to z allegro zamawiać czy jest ryzyko podróbki ??
  16. Planuję zakup pralko suszarki bo przy moim Mlodym pranie nie nadąża schnąć A teraz jeszcze okres zimowy się zbliża więc będzie jeszcze gorzej. Mam pytanie do użytkowników takiego sprzętu jak wygląda pobór prądu ?? Czy rachunek jakoś drastycznie wzrasta ?
  17. Nie ma potrzeby mocować lotkę na te śruby. Wytnij te mocowania a lotkę montuj na kleju do szyb i taśmie dwustronnej lub samej taśmie ( ja tak mam ) trzyma juz 2 lat i nic się z tym nie dzieje. Oszczędzisz sobie zbędnej roboty. Ja mam co prawdza avanta ale w sedanie też to się na pewno sprawdzi.
  18. Ktoś może zna lub stosował żarniki firmy MAMMOOTH ?? Są dotępne w IC za śmieszne pieniądze tylko pytanie jak świecą i czy nie spalą przetwornic ?? https://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3416171820211-MMT_F200_D1S_6000K-zarowka-d1s,scr_dItems.html
  19. Dostałem razem z autem.
  20. Ja mam ori rotory w rozmiarze 18.
  21. Masz Kolego rację.Mój błąd.
  22. Wedle schematu z radia tego nie ori to czarny to minus,żółty to stałe 12V a czerwony to 12 po stacyjce.Tak z obrazka to kostka A pin 7 i kabel żółty z radia, pin 8 z czarnym kablem a plus po stacyjce mozna dać z kostka C1 pin 6 z czrwonym kablem z radia
  23. Do zasilania 2 kable to za mało. Powinny byc 2 lusy jeden stały drugi po aku do tego minus i będzie działac. A naj lepiej wstaw fotki kostek i radia.
  24. Ja także czekam na piankę i efekt końcowy.
  25. Dzięki za foty i nie pozostaje nic innego jak zamawiać pianke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.