Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. U mnie od 4 lat jest pusta puszka bo wsad kata został wybity. Nic się nie dzieje rezonansu nie ma.
  2. Ja używałem w zeszłym roku. Dość dobrze sobie poradził z brzydkim zapachem z klimy ale zaznaczam,że nie było jakoś bardzo źle przed czyszczeniem .
  3. Auto bardzo ładnie prezentuje się na tych kołach.
  4. Ile za takie przerobienie i obszycie kiery ??
  5. Ja używam żel z Sonaxa i jestem bardzo zadowolony.
  6. Z ciemnymi szybami auto dużo lepiej się prezentuje. ?
  7. Ostatnio czyściłem klemy ale jakoś zapomniałem o tym bezpieczniku. Byłem teraz w aucie i ten bezpiecznik nie wyglądał za dobrze. Już jest wyczyszczony i zobaczymy co z tego będzie.
  8. Miałem taki błąd 01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Terminal 30 Ale odpinałem akumulator bo klemy czyściłem więc pewnie dla tego był ten błąd.
  9. Mam takie wyjmaki
  10. Zadzwoń po 13 to będę wiedział czy mam bo muszę w garażu sprawdzić . 728 839 418
  11. Własnie do domu wróciłem i kilka razy kontrolki migały ale dziś błąd od hamulców się nie pokazał.
  12. Ktoś może coś poradzić bo co raz częściej migaja mi te kontrolki i pojawia się kontrolka hamulców.
  13. Kolego udało się rozwiązać problem ?? Ja od czwartku mam te same objawy. Czyściłem też klemy na aku oraz punkt masowy na grodzi ale nic nie dało. Jakieś pomysły ??
  14. U mnie poxilina dawała sobie radę . Potem pompa się rozciekła i wymieniłem na boszkę .
  15. Ja mam felgę 7J i ET 34 i opony 205 50 17 zimowe.
  16. Pasować będą ale wzór felg słaby moim zdaniem.
  17. Taki właśnie jest plan. Błotniki chciałem sam wymienić bo to sporo pracy mniej dla lakiernika A mając wszystko rozebrane zrobiłem małą konserwację oraz przy okazji wymieniłem IC na nowy bo stary mocno się pocił.
  18. Gregorski3 odpowiedział(a) na Davee temat w Audi A4 B6
    Zdecydowanie ta z drugiego zdjęcia . Ja co prawda mam ori lotkę i mam ją zamontowaną tylko na taśmie dwustronnej i tak już ponad 3 lata siedzi bez problemów.
  19. Bez dystansu koło będzie schowane. Myślę,że można się pokusić o dystanse 15 mm w zależności jakie masz zawieszenie.
  20. Jeżeli teraz koło ma ET 35 i dasz adapter ,który ma jak się nie mylę ok 20mm to zrobi się ET 15 więc będzie lipa bo takie ET jest za małe.
  21. Co prawda paczkę dostałem dobrych kilka dni temu ale dopiero wczoraj zamontowałem nową pompę sprzęgła. Jak zwykle 100% zadowolenia z idealnie dobranej części jak i super ceny. Pozdrawiam
  22. Jak dobrze rozumiem to masz teraz ledy w kierunkach. Masz je podpięte pod moduł drl ten co używałeś z drogowymi na 30% czy tylko przez przekaźnik ?? Jeżeli ledy masz podpięte pod moduł to nie świecą za słabo ?? Sam tak chcę zrobić.
  23. Tak zgadza się ten rożek nie jest idealny. Ale tak jak pisałem za tą cenę jest na prawdę przyzwoicie. Błotniki teź od wewnątrz zabezpieczyłem preparatem na bazie wosku do profili zamkniętych firmy Boll. Ja ogólnie jestem zadowolony bo miałem obawy czy za tą cenę da się te błotniki dobrze dopasować.
  24. Jestem właśnie po wymianie błotników. Ogólnie nie było problemów. Kolor jak widać na zdjęciach jest jaśniejszy. Spasowanie na pewno nie jest idealne ale tego się nie spodziewałem po błotniku za 200zł w kolorze ale jak dla mnie nie ma tragedii. Ogólnie jestem zadowolony bo w końcu nie mam rdzy. Prawy błotnik dosłownie się rozleciał przy dolnym mocowaniu Ja jeszcze i tak będę dawać auto do lakiernika bo chcę maskę malować i naprawić drzwi kierowcy więc robi się jeszcze jakieś cieniowanie. Na zdjęciach błotnik mocno się różni od zderzaka choć w realu nie ma takiej dużej różnicy . Zobaczę jeszcze jak w słońcu będzie to wyglądać.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.