Treść opublikowana przez Gregorski3
-
Wydmuszka z kata zamiast dp
U mnie od 4 lat jest pusta puszka bo wsad kata został wybity. Nic się nie dzieje rezonansu nie ma.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja używałem w zeszłym roku. Dość dobrze sobie poradził z brzydkim zapachem z klimy ale zaznaczam,że nie było jakoś bardzo źle przed czyszczeniem .
-
Phaeton GP2 3.0TDI 4x4 Individual Edition 6
Auto bardzo ładnie prezentuje się na tych kołach.
-
modyfikacja kierownicy audi A4 B6
Ile za takie przerobienie i obszycie kiery ??
-
Konserwacja opon
Ja używam żel z Sonaxa i jestem bardzo zadowolony.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
- A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Z ciemnymi szybami auto dużo lepiej się prezentuje. ?- napis bremas i mrugające kontrolki abs esp oraz wykrzyknik
Ostatnio czyściłem klemy ale jakoś zapomniałem o tym bezpieczniku. Byłem teraz w aucie i ten bezpiecznik nie wyglądał za dobrze. Już jest wyczyszczony i zobaczymy co z tego będzie.- napis bremas i mrugające kontrolki abs esp oraz wykrzyknik
Miałem taki błąd 01826 - Sensor for Steering Angle (G85); Supply Voltage Terminal 30 Ale odpinałem akumulator bo klemy czyściłem więc pewnie dla tego był ten błąd.- Kędzierzyn Koźle wyjmaki do radia
Mam takie wyjmaki- Kędzierzyn Koźle wyjmaki do radia
Zadzwoń po 13 to będę wiedział czy mam bo muszę w garażu sprawdzić . 728 839 418- napis bremas i mrugające kontrolki abs esp oraz wykrzyknik
Własnie do domu wróciłem i kilka razy kontrolki migały ale dziś błąd od hamulców się nie pokazał.- napis bremas i mrugające kontrolki abs esp oraz wykrzyknik
Ktoś może coś poradzić bo co raz częściej migaja mi te kontrolki i pojawia się kontrolka hamulców.- napis bremas i mrugające kontrolki abs esp oraz wykrzyknik
Kolego udało się rozwiązać problem ?? Ja od czwartku mam te same objawy. Czyściłem też klemy na aku oraz punkt masowy na grodzi ale nic nie dało. Jakieś pomysły ??- Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
U mnie poxilina dawała sobie radę . Potem pompa się rozciekła i wymieniłem na boszkę .- 205/50/17
Ja mam felgę 7J i ET 34 i opony 205 50 17 zimowe.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B6
Pasować będą ale wzór felg słaby moim zdaniem.- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Taki właśnie jest plan. Błotniki chciałem sam wymienić bo to sporo pracy mniej dla lakiernika A mając wszystko rozebrane zrobiłem małą konserwację oraz przy okazji wymieniłem IC na nowy bo stary mocno się pocił.- Lotka Tylnej Klapy AVANT
Zdecydowanie ta z drugiego zdjęcia . Ja co prawda mam ori lotkę i mam ją zamontowaną tylko na taśmie dwustronnej i tak już ponad 3 lata siedzi bez problemów.- Znaczenie ET Felgi
Bez dystansu koło będzie schowane. Myślę,że można się pokusić o dystanse 15 mm w zależności jakie masz zawieszenie.- felgi z golf iv 5x100 do a4 b6 5x112
Jeżeli teraz koło ma ET 35 i dasz adapter ,który ma jak się nie mylę ok 20mm to zrobi się ET 15 więc będzie lipa bo takie ET jest za małe.- Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Co prawda paczkę dostałem dobrych kilka dni temu ale dopiero wczoraj zamontowałem nową pompę sprzęgła. Jak zwykle 100% zadowolenia z idealnie dobranej części jak i super ceny. Pozdrawiam- Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Jak dobrze rozumiem to masz teraz ledy w kierunkach. Masz je podpięte pod moduł drl ten co używałeś z drogowymi na 30% czy tylko przez przekaźnik ?? Jeżeli ledy masz podpięte pod moduł to nie świecą za słabo ?? Sam tak chcę zrobić.- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Tak zgadza się ten rożek nie jest idealny. Ale tak jak pisałem za tą cenę jest na prawdę przyzwoicie. Błotniki teź od wewnątrz zabezpieczyłem preparatem na bazie wosku do profili zamkniętych firmy Boll. Ja ogólnie jestem zadowolony bo miałem obawy czy za tą cenę da się te błotniki dobrze dopasować.- Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Jestem właśnie po wymianie błotników. Ogólnie nie było problemów. Kolor jak widać na zdjęciach jest jaśniejszy. Spasowanie na pewno nie jest idealne ale tego się nie spodziewałem po błotniku za 200zł w kolorze ale jak dla mnie nie ma tragedii. Ogólnie jestem zadowolony bo w końcu nie mam rdzy. Prawy błotnik dosłownie się rozleciał przy dolnym mocowaniu Ja jeszcze i tak będę dawać auto do lakiernika bo chcę maskę malować i naprawić drzwi kierowcy więc robi się jeszcze jakieś cieniowanie. Na zdjęciach błotnik mocno się różni od zderzaka choć w realu nie ma takiej dużej różnicy . Zobaczę jeszcze jak w słońcu będzie to wyglądać. - A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)