Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. U mnie ON 5.23 masakra jaka różnica w cenach.
  2. Oba wewnętrzne.
  3. Dziękuję bardzo za odpowiedz.
  4. Mam pytanie czy ktoś z Was montowal wydech z 2.5 i nie dawał osłony termicznej baku i prawego tłumika. Jest to bezpieczne. Jak to jest w lato jak się robi trasę ok 1000km nic się nie stanie bez osłon może ktoś już ma taką trasę za sobą i podzieli się opinią.
  5. Na Shell zwykły ON 5.19
  6. Ja bym nie ryzykował opony do wymiany.
  7. Jestem po wymianie przegubów. Auto dostało oba nowe z SKF. Wibracje na budzie i kierownicy już nie występują. Jest zdecydowana poprawa.
  8. Gregorski3 odpowiedział(a) na fełtek temat w Audi A4 B6
    I jak się będzie maska otwierać bo teraz z grila wystaje ten bolec do otwierania więc kolejna rzeźba będzie konieczna .
  9. Gregorski3 odpowiedział(a) na fełtek temat w Audi A4 B6
    Jak się nie mylę to jeszcze będzie potrzebna przeróbka maski bo ori maska jest z grilem a tu gril jest w zderzaku.
  10. Jak się nie mylę to taki 038 121 473
  11. Ja brałem LY7W i była spora różnica tyle ,że i tak w planie miałem malować resztę auta .
  12. Gregorski3 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    U mnie niestety prawa się urwała.
  13. Cena jest ok. U chłopaków z forum w podobnej cenie mozna kupic wahlera.
  14. Przez dwa miesiące wakacji w upalne dni miałem taki komunikat. Trochę auto postało w słońcu i zaraz choinka na desce. Błędy różne od zaworów w pompie abs po słabe napięcie . Sprawdzone kable ,wtyczki ,masy itp. i zero poprawy. Od miesiąca błąd się nie pojawia. Ja także uważam,że winny jest sterownik abs.Pewnie zimne luty. Jak znowu mi się pojawią te kontrolki to będę myślał o zmianie elektroniki przy pompie abs.
  15. Stosuję od kilku miesięcy. Na pewno poprawiły się u mnie korekcje na wtryskach.
  16. Gregorski3 odpowiedział(a) na siumo temat w 2.0TDI
    Wygląda na czujnik z poduszki silnika .
  17. Jak naciskasz guzik to słychać takie mielenie jak tak to pewnie linka zerwana .
  18. Ten ciemniejszy kawałek u dołu wygląda na ubytek jakby od kamienia a ten cienki u góry pod paznokciem czuć pęknięcie i tak też wygląda z bliska. Zdjęcie pokazuje jakby to wielkie było ale w sumie ma to ok 2 cm.
  19. Mam wyobraźnię bo już jestem umówiony na wymianę tych tarcz i klocków. Tak więc temat wyczerpany. Pozdrawiam.
  20. Pytam bo zasugerowałem się tym artykułem https://brakestock.pl/news/view-p-kni-cia-na-tarczach-hamulcowych.html Maksymalna długość: 0,5 x szerokość tarczy hamulcowej Maksymalna szerokość: 0,2 mm Głębokość maksymalna: 0,2 mm Tak więc, jeśli pęknięcie na tarczy nie przekracza określonych norm – powodu do zmartwień nie ma. Obecność mikropęknięć żadnego wpływu na właściwości użytkowe tarczy hamulcowej i klocków nie ma i nie narusza integralności. Na tych zdjęciach widać tarcze hamulcowe w stanie normalnej pracy. Te pęknięcia nie stanowią zagrożenia i nie wpływają na proces hamowania.
  21. Daruj sobie człowieku takie teksty bo nigdzie nie napisałem,że szkoda mi kasy na tracze bo na aucie nie oszczędzam i wszystko wymieniam na markowe części.Problem jest taki ,że mechanika nie umówię z dnia na dzień i trzeba czekać kilka dni. A po to jest forum żeby się dopytać a nie wysłuchiwać,że nie mam wyobraźni bo nic o mnie nie wiesz ...
  22. Myłem auto w sobotę i zauważyłem,że mam pęknięcie na tarczy hamulcowej prawe przednie koło.Wymieniać tarcze czy takie małe pęknięcie może być i obserwować czy nie pęka bardziej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.