Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Ja montowałem kierownicę z łopatkami do manuala do mojej a6 c6 . Łopatki nie przeszkadzają w niczym. Ja ich po prostu nie zakodowałem i sterownik nie wie ,że są łopatki.
  2. Ilość pozytywnych opinii na allegro też jest spora .
  3. U mnie jeździł 3 lata bez problemu. Potem zmieniłem na nowszą wersję z regulacją mocy do 50% i tak jest w aucie od ponad roku i nic złego się nie dzieje. Jest podpięty obecnie pod halogeny z żarówkami led i ustawiony na 50%.
  4. Automat światła dzienne moduł długich 30% moc DRL 7127863891 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 118,99 zł - Automat światła dzienne moduł długich 30% moc DRL (7127863891). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
  5. No i sprawa załatwiona Ja na szczęście w mojej C6 mam ori lampy z paskami led . Jakbym dalej miał Małysza to pewnie skusiłbym się na takie naklejki.
  6. Jak masz na kloszu RL00 to jest ok. Ale nasze ori halogeny tego nie mają. Jak masz dobre ledy i mocno świecą to nikt się nie czepia. Jak robiłem przegląd to diagnosta się temu przyglądał i szukał tej homologacji ale nie znalazł . Powiedziałem mu,że mam tak zakodowany sterownik,że to taka opcja od fabryki i nie robił mi problemów.
  7. Ja dawałem ledy w halogeny i do tego moduł z regulacją 30% lub 50%. Po ustawieniu 50% ledy świeciły na prawdę mocno.
  8. Czy szampon i wosk od Soft 99 do czarnego jest wart zakupu ? Czuć jakąś różnicę w produktach dedykowanych pod kolor auta ?
  9. U mnie problem z drganiami prawie ustąpił. Od ok 4tys km w oleju silnikowym mam Archoil AR 9100 i od tego samego czasu do PB leję Achoil P-Max i drgania są ale na prawdę delikatne. Nie wiem czy te preparaty się do tego przyczyniły ale nic więcej nie robiłem ( poza wcześniejszym podniesieniem obrotów). Choć po podniesieniu obrotów było te drgania mocno czuć .
  10. W pompie jest zaworek co reguluje ciśnienie. Ja kupiłem z allegro Ori pompę używana i po montażu okazało się ,że ten zaworek stoi dęba i pompa dawała 8 bar przy 2K obrotów. I wtedy kupiłem nową pompę pierburg i na razie jest ok.
  11. A ta pompa jakiej jest firmy. Czytałem,że ludzie kupowali nowe pompy kiepskiej firmy ( na allegro w tych tańszych gotowych zestawach zazwyczaj jest Topran ) i potem mieli takie cyrki jak Ty. U mnie na rozgrzanym oleju manometr pokazuje jakieś 1.4 na jałowym. Ja mam pompę Pierburg z tym kołem co ma mniej zębów ( pompa z 1.9/2.0 tdi )
  12. Potwierdzam wymiana kostki stacyjki załatwiła sprawę.
  13. U mnie taki pisk pojawiał się właśnie z egr. Ciśnienie uciekało przez uszczelkę ośki klapy gaszącej i pojawiał się pisk jak turbo wstawało i dodatkowo przy ośce pojawił się olej.
  14. Jak dostaniesz daj znać czy nie ma błędu na fis.
  15. Jakie ledy zamówiłeś żeby nie było błędu na fis ?? Bo w opisie widzę ,że masz MCE high .
  16. U mnie na czarnym aucie LY9B na takie ślady właśnie pad tri color z Menzerna AIO daje sobie świetnie radę.
  17. Ja nie jestem mechanikiem . Ja tego nie robiłem .
  18. Tak tylko to co na liście . Reszta została ta sama . Wyciągasz starą pompę,trzeba rozwiercić i nagwintować jeden kanał olejowy bo musi być zaślepiony (tam przychodzi ta śruba M10/M8 ). I trzeba nawiercić i nagwintować otwór na napinacz. Piszę to odnośnie silnika BPJ. Nie wiem jaki Ty masz kod silnika i czy będzie dokładnie tak samo jak w moim.
  19. Do mojej A6 C6 2.0 tfsi BPJ pompa oleju (z 1.8T) - 06A115105B (koło pompy ma 31 zębów) rura ssąca - 06A115251 (długa) lub 06B115251 (krótka) w zależności od miski olejowej (u mnie jest krótka - silnik BPJ) koło na wał - 06A105209 lub 06A105209B (to jest to samo koło) łańcuch napędu pompy (z 1.8T) - 06A115125 napinacz łańcucha (z 1.8T) - 06A115130 uspokajacz fali olejowej - 06B103623P śruby pompy 2 szt - N90704007 (tylko 2 szt. bo w miejsce 3 sztuki wkręca się szpilkę M10/M8) Lub opcja druga z mniejsza ilością zębów na pompie ( tak mam u siebie ) koło pompy oleju (23 zęby z 2.0 TDI) - 038115121C łańcuch napędu pompy (z 2.0 TDI) - 038115230A napinacz łańcucha (z 2.0 TDI) - 038115130 I reszta części jak u góry.
  20. U mnie jest tak samo.
  21. Ta sportowa wkładka była nasączona olejkiem czy zostaje "sucha" by przepływki nie ubić ??
  22. Koledzy w mojej A6 C6 2.0 tfsi BPJ muszę wymienić termostat. I pytanie kupować tylko i wyłącznie ori z ASO czy może takiego Mahle Behr ?? Czytałem ,że podobno Mahle to to samo co ori ?? Może ktoś to potwierdzić ? jaras99 jak Ci sprawuje się ten termostat ?
  23. W moim a6 c6 2.0 tfsi na zimnym silniku w grupie 131 radiator outlet temp po nocy pokazuje 90stC czy to znaczy ,że czujnik G83 jest uszkodzony. I dodatkowo sporadycznie nie dochodzi mi temp na liczniku do 90stC lub waha sie w trakcie jazdy. Myślę o wymianie termostatu ale zastanawia mnie ten czujnik.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.