Treść opublikowana przez Gregorski3
-
Kierownica z łopatkami, a skrzynia manualna w Audi A4 B6
Ja montowałem kierownicę z łopatkami do manuala do mojej a6 c6 . Łopatki nie przeszkadzają w niczym. Ja ich po prostu nie zakodowałem i sterownik nie wie ,że są łopatki.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Ilość pozytywnych opinii na allegro też jest spora .
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
U mnie jeździł 3 lata bez problemu. Potem zmieniłem na nowszą wersję z regulacją mocy do 50% i tak jest w aucie od ponad roku i nic złego się nie dzieje. Jest podpięty obecnie pod halogeny z żarówkami led i ustawiony na 50%.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Automat światła dzienne moduł długich 30% moc DRL 7127863891 - Allegro.pl ALLEGRO.PL Kup teraz na Allegro.pl za 118,99 zł - Automat światła dzienne moduł długich 30% moc DRL (7127863891). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Cieszy oko
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
No i sprawa załatwiona Ja na szczęście w mojej C6 mam ori lampy z paskami led . Jakbym dalej miał Małysza to pewnie skusiłbym się na takie naklejki.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Jak masz na kloszu RL00 to jest ok. Ale nasze ori halogeny tego nie mają. Jak masz dobre ledy i mocno świecą to nikt się nie czepia. Jak robiłem przegląd to diagnosta się temu przyglądał i szukał tej homologacji ale nie znalazł . Powiedziałem mu,że mam tak zakodowany sterownik,że to taka opcja od fabryki i nie robił mi problemów.
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Ja dawałem ledy w halogeny i do tego moduł z regulacją 30% lub 50%. Po ustawieniu 50% ledy świeciły na prawdę mocno.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Dzięki koledzy z odpowiedz.
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Czy szampon i wosk od Soft 99 do czarnego jest wart zakupu ? Czuć jakąś różnicę w produktach dedykowanych pod kolor auta ?
-
2.0T BPJ Jakie powinien mieć wolne obroty?
U mnie problem z drganiami prawie ustąpił. Od ok 4tys km w oleju silnikowym mam Archoil AR 9100 i od tego samego czasu do PB leję Achoil P-Max i drgania są ale na prawdę delikatne. Nie wiem czy te preparaty się do tego przyczyniły ale nic więcej nie robiłem ( poza wcześniejszym podniesieniem obrotów). Choć po podniesieniu obrotów było te drgania mocno czuć .
-
Problem z ciśnieniem oleju
W pompie jest zaworek co reguluje ciśnienie. Ja kupiłem z allegro Ori pompę używana i po montażu okazało się ,że ten zaworek stoi dęba i pompa dawała 8 bar przy 2K obrotów. I wtedy kupiłem nową pompę pierburg i na razie jest ok.
-
Problem z ciśnieniem oleju
A ta pompa jakiej jest firmy. Czytałem,że ludzie kupowali nowe pompy kiepskiej firmy ( na allegro w tych tańszych gotowych zestawach zazwyczaj jest Topran ) i potem mieli takie cyrki jak Ty. U mnie na rozgrzanym oleju manometr pokazuje jakieś 1.4 na jałowym. Ja mam pompę Pierburg z tym kołem co ma mniej zębów ( pompa z 1.9/2.0 tdi )
-
BREMSE ABS ESP i migający ręczny
Potwierdzam wymiana kostki stacyjki załatwiła sprawę.
-
[B6 AVF] Pisk chyba turbo ?
U mnie taki pisk pojawiał się właśnie z egr. Ciśnienie uciekało przez uszczelkę ośki klapy gaszącej i pojawiał się pisk jak turbo wstawało i dodatkowo przy ośce pojawił się olej.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Jak dostaniesz daj znać czy nie ma błędu na fis.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Jakie ledy zamówiłeś żeby nie było błędu na fis ?? Bo w opisie widzę ,że masz MCE high .
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
U mnie na czarnym aucie LY9B na takie ślady właśnie pad tri color z Menzerna AIO daje sobie świetnie radę.
-
Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
Ja nie jestem mechanikiem . Ja tego nie robiłem .
-
Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
Tak tylko to co na liście . Reszta została ta sama . Wyciągasz starą pompę,trzeba rozwiercić i nagwintować jeden kanał olejowy bo musi być zaślepiony (tam przychodzi ta śruba M10/M8 ). I trzeba nawiercić i nagwintować otwór na napinacz. Piszę to odnośnie silnika BPJ. Nie wiem jaki Ty masz kod silnika i czy będzie dokładnie tak samo jak w moim.
-
Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
Do mojej A6 C6 2.0 tfsi BPJ pompa oleju (z 1.8T) - 06A115105B (koło pompy ma 31 zębów) rura ssąca - 06A115251 (długa) lub 06B115251 (krótka) w zależności od miski olejowej (u mnie jest krótka - silnik BPJ) koło na wał - 06A105209 lub 06A105209B (to jest to samo koło) łańcuch napędu pompy (z 1.8T) - 06A115125 napinacz łańcucha (z 1.8T) - 06A115130 uspokajacz fali olejowej - 06B103623P śruby pompy 2 szt - N90704007 (tylko 2 szt. bo w miejsce 3 sztuki wkręca się szpilkę M10/M8) Lub opcja druga z mniejsza ilością zębów na pompie ( tak mam u siebie ) koło pompy oleju (23 zęby z 2.0 TDI) - 038115121C łańcuch napędu pompy (z 2.0 TDI) - 038115230A napinacz łańcucha (z 2.0 TDI) - 038115130 I reszta części jak u góry.
-
Dziwny dźwięk silnika 2.0TFSI
U mnie jest tak samo.
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Ta sportowa wkładka była nasączona olejkiem czy zostaje "sucha" by przepływki nie ubić ??
-
Wymiana termostatu 2.0TFSI CDNB
Koledzy w mojej A6 C6 2.0 tfsi BPJ muszę wymienić termostat. I pytanie kupować tylko i wyłącznie ori z ASO czy może takiego Mahle Behr ?? Czytałem ,że podobno Mahle to to samo co ori ?? Może ktoś to potwierdzić ? jaras99 jak Ci sprawuje się ten termostat ?
-
Czujnik temperatury płynu chłodzącego na wylocie z chłodnicy (G83)
W moim a6 c6 2.0 tfsi na zimnym silniku w grupie 131 radiator outlet temp po nocy pokazuje 90stC czy to znaczy ,że czujnik G83 jest uszkodzony. I dodatkowo sporadycznie nie dochodzi mi temp na liczniku do 90stC lub waha sie w trakcie jazdy. Myślę o wymianie termostatu ale zastanawia mnie ten czujnik.