Treść opublikowana przez Gregorski3
-
A3 8P 1.9 TDI++ Stage 2 Rotor 18" by kristof91
Kawał dobrej roboty
-
Ile oleju się mieści na miarce między max a min?
Tak właśnie podejrzewałem A później jak na YT na kanale Jagodowy Kivi dał w palnik Seatowi mało oleju ostry zakręt i silnik poszedł się pieścić .
-
Ile oleju się mieści na miarce między max a min?
Możesz rozwinąć tą myśl ?
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Listwy ładnie wyszły. Gril zostaw jest ok.
-
Nowy akumulator Perion
Zrobiłeś wszystko jak w instrukcji. Poza wpisaniem tego kodu w następnym kroku trzeba podać wielkość akumulatora Ah i w numerze seryjnym akumulatora zmienić chociaż ostatni znak . I powinno być ok. Ja u siebie w a6 tak robiłem i jest wszystko dobrze.
-
Ochrona Komponentu
Podziękował
-
Ochrona Komponentu
Koledzy noszę się z zamiarem zmiany licznika w a6 c6. Jest ktoś z okolicy co ogarnia CP ustawi mi właściwy przebieg i w razie potrzeby wgra nowszy soft licznika ?
-
Nowy akumulator Perion
- Nowy akumulator Perion
Spróbuj tak 72Ah - 8K0915105B / 000915105AF / 000915105DG dla zwykłego kwasowego.- Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
Tu nie ma zbytniej filozofii. Pompa oleju jest mocowana na 3 śruby. Dwie z nich pasują w oryginalne miejsca . Trzecia wchodzi dokładnie w kanał olejowy,który ma być zaślepiony właśnie tą śrubą. A co do zbyt wysokiego ciśnienia oleju to raczej nie problem tego kanału olejowego. Bo jak pompa jest zamocowana na 3 śruby to kanał jest zaślepiony. Niech mechanik sprawdzi ten zawór w samej pompie. Jak ciężko go ruszyć to pompa daje za duże ciśnienie.- Pierwszy większy serwis w Audi A4 B7 2.0TFSI
U mnie - szklanka Ina i obowiązkowo nowa uszczelka -łańcuch i napinacz zestaw z Ina -rozrząd Continental i pompa Hepu- Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
U mnie w a6 c6 musi być zaślepiony bo tam wchodzi ta szpilka M10/M8 i jest to jedno z mocowań pompy oleju.- Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
Tu fotki z silnika BPJ z a6 c6. Lepszych niestety nie mam.Zdjęcia są z jednego z tematów z forum a6. Zdjęcie - 06.01.2019 | Fotosik.pl WWW.FOTOSIK.PL Fotosik.pl to idealne miejsce na Twoje zdjęcia i realizowanie pasji fotografią. Zdjęcie - 06.01.2019 | Fotosik.pl WWW.FOTOSIK.PL Fotosik.pl to idealne miejsce na Twoje zdjęcia i realizowanie pasji fotografią.- A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Koło i gleba na ogromny plus- 2.0 b7 TFSI ciśnienie oleju i gruchotanie silnika
Robił tylko to co jest potrzebne do zmiany pompy . Żadnych innych modyfikacji nie trzeba było robić.- Problem wariator/łancuch/panewki/ szklanki ???
allegro.pl ALLEGRO.PL- Problem wariator/łancuch/panewki/ szklanki ???
Jak się nie mylę to jego numer z allegro go mam 603976909- A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Grubo lecisz- 2.0 b7 TFSI ciśnienie oleju i gruchotanie silnika
Tego to nie wiem. U mnie na pewno winna była pompa i jej wymiana pomogła.- Problemy z ciśnieniem oleju 2.0 TFSI (BWE)
Odpisałem Ci w innym temacie.- 2.0 b7 TFSI ciśnienie oleju i gruchotanie silnika
A pompa nowa czy używana ? Ja miałem tak samo jak u Ciebie ale pompa była używana ori. W pompie jest taki zaworek i okazało się,że on bardzo ciężko chodził. Mechanik kupił nową pompę chyba Pierburg i problem zniknął . I też mam małe koło na pompie. Jeżdżę już tak od roku i jest ok nic się nie dzieje nie cieknie itp. I mechanik mówił ,że nowe pompy ale te najtańsze Topran itp często są wadliwe i mają problemy z tymi zaworkami.- Ceny paliwa marzec 2026
Wczoraj z rana na Shell w Kędzierzyn-Koźle PB95 4,97 a ON 5,09 A na Orlen ceny ok 10gr większe.- Black Magic OEM+ by FroS-t
Dużo zdrowia .- B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Zestaw w a4 wytrzymał 4 lata i jedna padła ale dla tego ,że uszczelka lampki puszczała wodę.- B7 2.0 TFSI | LY7G | Avant
Ja w a4 i teraz a6 c6 mam ledy od Tomnik i działa idealnie żadnych błędów polecam. - Nowy akumulator Perion