Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Koledzy w środę sprawdzałem auto vcds. W silniku mam taki błąd P0033. Błąd da się skasować tylko na zapłonie. Po uruchomieniu auta od razu się pojawia i nie da się go skasować. Na zapłonie po skasowaniu błędu można zrobić test el. wy.k 03 i test pokazuje ON i OFF na zielono i zdany . Na uruchomionym silniku nie da się go wykonać. Co do samego auta nie zaobserwowałem żadnej zmiany , dobrze jeździ i przyspiesza. Kostka elektryczna sprawdzona przeczyszczona . Kable tez wydają się ok. Jakieś sugestie poza wymianą zaworu na nowy ? Jakie powinny być objawy jak zawór nie działa ? Znaleziono 1 błąd: 000051 - Zawór obejściowy turbosprężarki P0033 - 004 - usterka elektryczna Ramka zamrożona: Stan błędu: 01100100 Priorytet błędu: 0 Częstość błędu: 1 Wew.licznik błędów: 255 Przebieg: 222325 km Wskaźnik czasu: 0 Data: 2021.10.17 Czas: 11:41:09 Ramka zamrożona: Obroty silnika: 814 /min Obciążenie: 20.8 % Prędkość: 0.0 km/h Temperatura: 87.0*C Temperatura: 44.0*C Ciśnienie rzecz.: 990.0 mbar Napięcie: 13.716 V Log-Błąd DV.txt
  2. Ten przód auta wygląda zaje**ście
  3. A czujnik i zawór jakiej firmy kupiłeś ?
  4. Daj zdjęcie z grupy 093 na wolnych obrotach.
  5. Tylko dla czego w 091 podczas wzrastania obrotów cały czas pokazuje 28 ? Ja mam 2.0 BPJ i u mnie to się zmienia .
  6. Dziś rano ON 5,79 a PB95 5,82
  7. Jak masz możliwość zrób logi 091+093 statycznie i dynamicznie.
  8. U mnie co prawda TFSI i trochę oleju łyka. Jedno co zauważyłem to olej ma teraz ok 6K i zauważalnie więcej go bierze . Auto zalane ravenol vst . W październiku wymiana i chyba zaleje coś innego.
  9. Koledzy w moim TFSI ( a6 c6 BPJ ) co raz głośniej słychać klapkę WG ( charakterystyczne bzyczenie przy schodzeniu z obrotów ). Na razie turbo ciśnienie trzyma ale kto wie jak długo. Może ktoś z Was wymieniał kolektor wraz ze stroną gorącą turbo i może polecić jakiegoś sprzedawcę . Czy może lepiej robić od razu całe tubo. Aktualnie 220K przebiegu . Lekko podkręcone na 230KM. Jakieś sugestie ?
  10. Możesz podać link gdzie kupiłeś ? Czy brałeś zamiennik z allegro ?
  11. Ja mam bi-led Koito i nie ma żadnego problemu. Widoczność jest bardzo dobra.
  12. Koledzy ,w którym bloku pomiarowym w VCDS można sprawdzić działanie klap ?
  13. Koledzy na czarnym uni Gąbka ADBL Clay Sponge nie narobi mi bałaganu . Chciałbym delikatnie lakier oczyścić .
  14. Mój mechanik wyczyścił mi nagar za 400zł plus uszczelki. Przy 200K było tak ( u mnie starsza generacja EA113)
  15. Aha. Jak zrobisz to pokaż jak wyszło.
  16. Co dajesz na te dekory ? Jest to może folia ? Mam u siebie zrobione folią ale mega kiepsko się klei a wręcz odkleja . Jeśli to folia możesz podać jakiś link gdzie kupiłeś .
  17. Ja miałem felgi 16" 7J ET35 i pasowały idealnie pod tarcze 320.
  18. Ja stary moduł otwierałem i był tam potencjometr. Może można nim ustawić napięcie uruchamiania. Na allegro ten sprzedawca jest spoko. Można zadzwonić pogadać może coś poradzi .
  19. Sprawdź napięcie ładowania . Może masz za niskie i poniżej 13,5 moduł się wyłącza . Może miałeś klimę włączona i był spadek napięcia na wolnych obrotach. Jeśli jest wszystko ok to trzeba dopytać sprzedawcę czy moduł ma jakąś regulację kiedy ma się włączać może jest źle skalibrowany .
  20. Cena taka bo robota typu kut...s. Każdy wie,że jak dawno nie rozbierane to lipa cokolwiek tam ruszyć. U taty w a4 b6 wymieniane były tylko sprężyny tył to sama robota po 100 zł za stronę ale tylko dla tego ,że wszystkie śruby dały się odkręcić bez problemu bo było zawieszenie (wahacze) jakiś czas temu wymieniane i wszędzie poszło grubo smaru na śruby.
  21. Moje tfsi co prawda to starsza generacja ale od roku mam tak samo. I wygląda na to choć 100% pewności nie mam ,że to klapka z WG przy turbinie wpada w drgania przy schodzeniu z obrotów. Na razie u mnie nie traci ciśnienia więc to olewam. Łańcuch i napinacz mam wymieniony bo brzmi to podobnie jakby łańcuch był już wyciągnięty i stukał. Ale może ktoś jeszcze się wypowie.
  22. Koledzy znacie jakiś dobry warsztat w okolicy Rotterdam ,w którym zrobią regulacje PD. Lub w razie potrzeby wymienia uszczelnienia.
  23. Kolega musi doprecyzować o jaki silnik pyta.
  24. Nie wprowadzaj w błąd . W 2.0 ALT można wymienić wariator. Na forum Beny a4 ma wariatory polecam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.