Treść opublikowana przez Gregorski3
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Jakbym był sam to bym podszedł . Ale w aucie cała rodzina i w dodatku już mnie gonili bo byli głodni
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Myłem auto obok na Orlenie
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Na żywo dużo lepiej się prezentuje
-
Problem wariator/łancuch/panewki/ szklanki ???
Mam od niego wariator. Zdecydowałem się na używany oryginalny w dobrym stanie. Szybka wysyłka,wariator ponad rok w aucie i puki co wszystko dobrze . Cena tez spoko.
-
2.0tfsi bwe chodzi jak diesel
Kolega nie napisał jaki przebieg ale jeśli szklanka nie była nigdy ruszana to warto się jej przyjrzeć. Skoro stało się to nagle z dnia na dzień to szklanka mogła być już w złym stanie i nawet się rozlecieć . A łańcuch to druga z opcji. Ja po zakupie auta od razu wymieniałem tą szklankę a następnie łańcuch napinacz i niestety wariator.
-
Ile oleju wchodzi do silnika 2.0t?
A po zmianie pompy oleju na taka z 1.9 tdi wchodzi 5,4 i pokazuje max w moim A6 C6 BPJ.
-
A5 8T Sportback S5 Black Edition Daytona Grey
Koło robi robotę
-
Konwersja pompy oleju z 2.0 tfsi gbg na 1.8t
W tych gotowych zestawach pytajcie jakiej firmy jest pompa . Bo często jest tani Topran.
-
Oil catch tank zamiast pcv
Żadnych negatywnych zmian nie odczułem. Wycieków nie ma żadnych. Po otwarciu korka silnik zaczyna gorzej pracować jakby miał zgasnąć. Do 5tys kilometrów pobór oleju taki sam . Po tym przebiegu widać ,że motul ma już dość i więcej go ubywa ale nie są to jakieś kosmiczne ilości. Dla tego na dniach zmieniam olej z motula na ravenola.
-
Oil catch tank zamiast pcv
Ja u siebie w a6 mam taki zestaw . Do roku nic się nie dzieje. A ciśnienie uchodzi drugim zaworem tak zwanym check valve i jest to ta rurka wychodząca z pokrywy zaworów koło filtra powietrza jeśli piszemy o audi a6.
-
Montaż oświetlenia ambiente
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Kupiłem jednak polecanego Ravenola. Wymiana za 2 tyg.
-
Chip 1.8T w woj. Śląskim bądź Dolnośląskim
Grzegorz z Rybnika polecam . Robiłem u niego 2 auta pełna profeska.
-
[ALL TDI PD] Mocne drgania przy przyspieszaniu
U mnie było podobnie. Wywalone były przeguby wewnętrzne mimo ,że na kanale wydawały się ok. A po wyjęciu z auta była masakra.
-
Audi A4 B7 DTM Edition 2005 by Carlos
Dowód rejestracyjny trzymasz w aucie ?
-
Odratowanie kabla
Gregorski3 odpowiedział(a) na Robert Romaniuk Roman temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Ja to dostałem około rok temu. Nic nowszego nie szukałem bo od roku kabel działa idealnie. Ale może komuś się przyda.
-
Odratowanie kabla
Gregorski3 odpowiedział(a) na Robert Romaniuk Roman temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Nie wiem czy mogę to tu dodać jak coś to admin usunie . Jest to plik z instrukcją ,który dostałem od chińczyka do naprawy kabla . VCDSLoader_v7.0Full--18.9.zip
-
Odratowanie kabla
Gregorski3 odpowiedział(a) na Robert Romaniuk Roman temat w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)Jaka wersja tego vcds. U mnie kabel padł po 3 podłączeniach do auta. Kolega napisał do chińczyka i podesłał plik do naprawy kabla. Ja mam 18.9.
-
Co to za kabel.
Powinien być podpięty w otwór z boku akumulatora. Ta rurka odprowadza opary z akumulatora na zewnątrz maski. Rurkę widać jak otworzysz drzwi kierowcy.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Co powiecie o oleju Gulf Formula GX 5w40 ? Olej wymieniam co ok 8 tys i do oleju dodaje archoil. Ma ktoś doświadczenie z olejami Gulf ? Silnik 2.0 tfsi bpj ea113.
-
Jaka żarówka led pod samodiagnoze do DRL
Myślisz,że w a6 c6 też to zadziała ( głownie zależy mi na światłach wstecznych bo na zwykłej żarówce to nic nie widać ).
-
Skaner mini vag
Miałem taki w b6 i u mnie sporadycznie tez nie łączył się z silnikiem . Wystarczyło go odłączyć wyłączyć zapłon na chwilę i potem już działał . On chyba ma też możliwość aktualizacji przez usb ( mój miał od spodu miejsce na podłączenie ). Służył mi przez 3 lata do podstaw diagnostyki jest ok.
- RS6 C7
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Kawał dobrej roboty zrobili panowie. Fotele igiełka.
-
Kierownica z łopatkami, a skrzynia manualna w Audi A4 B6
Ja mam kierownicę sline z a3 8p i z tego co szukałem jest nieco mniejsza i grubsza od innych ale nie potwierdziłem go na 100%. I ma przeszycie z białej i czerwonej nici oraz częściowo pikowaną skórę.