Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Śliczna. Ładny kolor i te czarne dodatki robią robotę.
  2. Wygląda jakby podkład spękał. Jak kolega wyżej napisał przejedz papierem i będzie wiadomo.
  3. Ja na szczęście kupiłem auto już z przerobionymi lampami na koito i nie mam tego problemu. Ładną masz tą szósteczkę i widzę ile pracy przede mną
  4. Dziś w drodze do domu nie było warunków na takie testy. Ale to oska więc szału nie będzie. Za to na trójce ładnie się zbiera. Nie ma porównania do serii. Można bezpiecznie wyprzedzać.
  5. Podziękowanie dla Grzegorz z Rybnika. Kawał dobrej roboty.
  6. Jakieś 2 miesiące temu alternator był wyjmowany. Dostał nowe łożyska i samo regulator . Myślę,że jakby był problem z przetartymi kablami to byłoby to widać. Ale zerknę tam .
  7. Tak wczoraj sprawdzałem przy okazji wymiany filtra paliwa. Jest w połowie min max. Ale co mi szkodzi doleję dziś do pełna. Nad kostką stacyjki też już się zastanawiałem może wymienię ją dla spokojności.
  8. Auto stało tydzień u mechanika szukał przyczyny migających kontrolek. Jego zdaniem uwalony jest licznik ??? Sam już nie wiem co robić . Ogólnie kontrolki przygasają czasem pojawiają się te czerwone ikonki z hamulca i te od abs esp itp. Błędów w sterowniku brak. Wymieniać po raz kolejny sterownik od abs ??
  9. Kilka razy miałem okazje wyjmować radio i jak źle trafisz to jest problem z wizytownikiem. Ostatnio bardziej się postarałem i radio weszło idealnie i kubek i wizytownik działają bez problemu.
  10. Parę postów wyżej ktoś pisał,że dał sterownik do regeneracji i po kilku dniach problem wrócił. Więc też dziwna sprawa .Czy źle zregenerowali .
  11. Sterownik był już wymieniany,pomogło na miesiąc i dyskoteka wróciła.
  12. Dalej męczę temat przygasających kontrolek i pojawiającej się co jakiś czas "choinki" na desce. Może to być wina akumulatora ,że słaby. Byłem miesiąc temu sprawdzać aku w zakładzie i trzyma parametry tylko był lekko nie doładowany. Ostatnio podładowałem aku takim mocnym prostownikiem i prawie 2 tygodnie kontrolki się nie pojawiły. A od dwóch dni znowu są .Auto odpala dobrze ,kontrolka aku się nie pojawia na fis ,że słaby. Ktoś coś nowego odkrył w temacie ??
  13. Poszła wpłata
  14. Proszę o jeszcze jedno rozkodowanke vinu WAUZZZ4F37N161064
  15. Bardzo proszę o rozkodowanie. wauzzz4f36n135837
  16. Podłączę się pod temat. W moim avf przy klemie plusowej w czarnej obudowie jest bezpiecznik blaszkowy.Za co on odpowiada i jak mocny powinien być bo mój źle wygląda i chciałbym go wymienić ale nie da się odczytać wielości amper.
  17. A na pewno problem jest w kole. Błotniki w oryginale nikt przy nich szpachlą nie majstrował ?? Te białe na zdjęciach to podkład czy może szpachlówka ??
  18. Nikt nie używa takiego egra ??
  19. Koledzy montował ktoś z Was może zamiennik egr firmy NTY ?? Jak to się spisuje nie cieknie po miesiącu ?? https://allegro.pl/oferta/zawor-egr-audi-a4-b6-a6-c5-passat-b5-sharan-1-9tdi-7706632120
  20. Wygląda jak czujnik z poduszki silnika.
  21. Świetne koło . Robi mega robotę.
  22. Ja zawsze robiłem to co roku. Ale się zastanawiam czy warto. Ostatnie dwa lata czynnika nic mi nie ubyło. Odessali tyle ile podaję ta kartka na masce. I zastanawiam się czy nie robić tego co dwa lata. Tyle,że u nas sprężarka działa cały czas więc może lepiej jak ma świeży gaz i olej.
  23. Koledzy jak często uzupełniacie czynnik w klimatyzacji ?? Robicie to co roku co dwa lata ?? Jak jest lepiej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.