Treść opublikowana przez Gregorski3
-
<2.0 Tfsi LIFT, Quattro Sedan, s-line+Black Edition, 220HP>
Śliczna. Ładny kolor i te czarne dodatki robią robotę.
-
Uszczerbek na aluminiowej feldze
Wygląda jakby podkład spękał. Jak kolega wyżej napisał przejedz papierem i będzie wiadomo.
-
A6C6 3.0 TDI V6 Quattro S-line Sedan Lift.....
Ja na szczęście kupiłem auto już z przerobionymi lampami na koito i nie mam tego problemu. Ładną masz tą szósteczkę i widzę ile pracy przede mną
-
A6 C6 2.0 tfsi BPJ 230KM 316Nm
Dziś w drodze do domu nie było warunków na takie testy. Ale to oska więc szału nie będzie. Za to na trójce ładnie się zbiera. Nie ma porównania do serii. Można bezpiecznie wyprzedzać.
-
A6 C6 2.0 tfsi BPJ 230KM 316Nm
-
BREMSE ABS ESP i migający ręczny
Jakieś 2 miesiące temu alternator był wyjmowany. Dostał nowe łożyska i samo regulator . Myślę,że jakby był problem z przetartymi kablami to byłoby to widać. Ale zerknę tam .
-
BREMSE ABS ESP i migający ręczny
Tak wczoraj sprawdzałem przy okazji wymiany filtra paliwa. Jest w połowie min max. Ale co mi szkodzi doleję dziś do pełna. Nad kostką stacyjki też już się zastanawiałem może wymienię ją dla spokojności.
-
BREMSE ABS ESP i migający ręczny
Auto stało tydzień u mechanika szukał przyczyny migających kontrolek. Jego zdaniem uwalony jest licznik ??? Sam już nie wiem co robić . Ogólnie kontrolki przygasają czasem pojawiają się te czerwone ikonki z hamulca i te od abs esp itp. Błędów w sterowniku brak. Wymieniać po raz kolejny sterownik od abs ??
-
Stacja multimedialna android Navipremium
Kilka razy miałem okazje wyjmować radio i jak źle trafisz to jest problem z wizytownikiem. Ostatnio bardziej się postarałem i radio weszło idealnie i kubek i wizytownik działają bez problemu.
-
BREMSE ABS ESP i migający ręczny
Parę postów wyżej ktoś pisał,że dał sterownik do regeneracji i po kilku dniach problem wrócił. Więc też dziwna sprawa .Czy źle zregenerowali .
-
BREMSE ABS ESP i migający ręczny
Sterownik był już wymieniany,pomogło na miesiąc i dyskoteka wróciła.
-
BREMSE ABS ESP i migający ręczny
Dalej męczę temat przygasających kontrolek i pojawiającej się co jakiś czas "choinki" na desce. Może to być wina akumulatora ,że słaby. Byłem miesiąc temu sprawdzać aku w zakładzie i trzyma parametry tylko był lekko nie doładowany. Ostatnio podładowałem aku takim mocnym prostownikiem i prawie 2 tygodnie kontrolki się nie pojawiły. A od dwóch dni znowu są .Auto odpala dobrze ,kontrolka aku się nie pojawia na fis ,że słaby. Ktoś coś nowego odkrył w temacie ??
-
POMOC DLA TOSI
Poszła wpłata
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dziękuje
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Proszę o jeszcze jedno rozkodowanke vinu WAUZZZ4F37N161064
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Bardzo proszę o rozkodowanie. wauzzz4f36n135837
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Dziękuję bardzo .
-
[B6 AVF] Problem z odpalaniem, bezpieczniki na podszybiu ?
Podłączę się pod temat. W moim avf przy klemie plusowej w czarnej obudowie jest bezpiecznik blaszkowy.Za co on odpowiada i jak mocny powinien być bo mój źle wygląda i chciałbym go wymienić ale nie da się odczytać wielości amper.
-
Problem z jednym kołem.
A na pewno problem jest w kole. Błotniki w oryginale nikt przy nich szpachlą nie majstrował ?? Te białe na zdjęciach to podkład czy może szpachlówka ??
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Nikt nie używa takiego egra ??
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Koledzy montował ktoś z Was może zamiennik egr firmy NTY ?? Jak to się spisuje nie cieknie po miesiącu ?? https://allegro.pl/oferta/zawor-egr-audi-a4-b6-a6-c5-passat-b5-sharan-1-9tdi-7706632120
-
[B6 TDI PD] Prośba o pomoc w identyfikacji części
Wygląda jak czujnik z poduszki silnika.
-
[B6 AVF] S-line | Sportline | Q7 | Rnse | Recaro | carbon | bix b8 | clh
Świetne koło . Robi mega robotę.
-
klimatyzacja nie chłodzi brak błędów
Ja zawsze robiłem to co roku. Ale się zastanawiam czy warto. Ostatnie dwa lata czynnika nic mi nie ubyło. Odessali tyle ile podaję ta kartka na masce. I zastanawiam się czy nie robić tego co dwa lata. Tyle,że u nas sprężarka działa cały czas więc może lepiej jak ma świeży gaz i olej.
-
klimatyzacja nie chłodzi brak błędów
Koledzy jak często uzupełniacie czynnik w klimatyzacji ?? Robicie to co roku co dwa lata ?? Jak jest lepiej.