Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Daj foto jak u Ciebie wyszło. Jak odczucia jest coś ciszej ?
  2. Flat five sa to felgi a A8 D3 jak się nie mylę. https://www.olx.pl/oferty/q-flat-five/
  3. Dzisiaj zamontowałem polecane żarówki 8500K i ładnie świecą na biało choć tak jak ktoś wczesniej napsał też mam różnicę miedzy prawą a lewą żarówką.
  4. Gregorski3 odpowiedział(a) na outmc temat w Audi A4 B5
    Ja mam tego z lidla i sprawuje się dobrze.
  5. Jak na olej silnikowy to chyba trochę za jasne jest to co masz na palcu. Na foto wygląda to jak płyn chłodniczy ale może zdjęcie przekłamuje.Mi uciekał płyn z tego czujnika co jest na zdjęciu i tez miałem mokro w tym miejscu.
  6. A co z EGR nie cieknie ??
  7. Szwagier ma warsztat i po maksymalnych zniżkach wyszło coś koło 1150 zł za cały set.
  8. Ja od kilku dni mam nowy wałek. Zakupiłem set z firmy ET ENGINETEAM . W komplecie był stalowy wałek,śruby do wałka,panewki i szklanki ale one były z Kolbenschmidta. Na razie wszystko ok. Dam znać jak to się sprawuje po czasie.
  9. Separator musi być bo inaczej wzmacniacz nie dostaje prądu. Ja jak zmieniałem radio na inne niz ori to też dawałem separator i śmiga ,że aż miło.
  10. Koledzy jak wygląda sprawa uzytkowania auta przez pierwsze kilometry po wymianie wałka. Jakaś delikatna jazda,unikanie wysokich obrotów i gwaltownego przyśpieszania ???
  11. Ja mam folię carbon z tych tańszych od ponad roku i nic się nie dzieje.
  12. Płyn był wymieniany i zostało nalane pod korek. Po odlaniu płynu do odpowiedniej ilości i dokładnym wytarciu korka,uszczelki i zbiorniczka nic już nie wyciekło.
  13. Miał ktoś do czynienia lub posiada info na temt takiego wałka ET HV0285 ET ENGINETEAM. Ten jest stalowy ale jak z jakością tej firmy ??
  14. Czy ktos jeszcze kupował nadkola w kolor z allegro ?? Możecie kogoś poleici ?? Chyba zaryzykuje a jak kolor będzie mocno do bani to oddam do malowania/cieniowania. Moje nadkola zwłaszcza z prawej maja już mega purchle i pewnie dziury na wylot i nie widzę sensu ich naprawiac.
  15. Ja także poproszę o info ile taka przyjemność kosztuje bo też mnie to czeka. Tylko wałek jakis dobry nie z plastelny
  16. Bardziej względy estetyczne.
  17. Mi płyn od wspomagnia uciekał doladnie w tym samym miejscu. Dokręcenie obejm pomogło.Gaka z B8 fajna mam taka sama juz od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Możesz przy okazji drążek przyciąć o ok 1,5-2,0cm i będzie jeszcze lepiej. Ja przycinałem tak by zostało trochę tego wgłębienia by gałka się nie obracała.
  18. U mnie tak samo szybko się zamyka.
  19. Nie zazdoszczę tyle dni bez auta a zazwyczaj jak auta nie ma to jest najbardziej potrzebne.
  20. Ale w czym problem żeby teraz go odczytali pewnie w tym,że nie mają odpowiedniej wiedzy i sprzętu. Przecież na forum nie raz wymianiaja klubowicze liczniki na te z kolorowym fisem i nie zawsze kupuje się licznik z pinem ale odpowiedni sprzet daje sobie bez problemu radę .
  21. Nie warto kupować zestawu naprawczego,kasa wywalona w błoto. Ja kupilem ten zestaw ale na szczeście z IC z rabatami za 100zł i ciekło tak samo jak ciekło więc i tak kolejna kasa poszłą na pompę.
  22. Zmień warsztat bo panowie nie wiedzą co czynią. Jak kupiłem klucz z b7 to podjechałem na warsztat i panowie odczytali kod pin z licznika (bo nie miałem) i dopisali nowy kluczyk (immo) w max 2 minuty.
  23. Będziesz kolego tak dobry i zmierzysz ile jest cm między łączeniem zderzaka i dokładki a dokładką z B7 tak jak zaznaczyłem na zdjęciu.
  24. Dużo oleju może też być z odmy. Nie ma co kombinować nowy EGR załatwi sprawę to jest typowy problem w tych silnikach ,że leje z EGR.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.