Treść opublikowana przez Gregorski3
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Ja uzywałem takiej http://allegro.pl/tasma-dwustronna-ultra-strong-powerbond-tesa-1-5m-i6207379092.html
-
[B6 AWX] Brak mocy od dołu - prośba o analizę logów.
A mi się wydaje,że czasem ESP zwalnia auto mimo,że kontrolka nie miga. Może to dziwnie brzmi ale takie mam odczucia.
-
Seriale
Sherlock sezon 4 wystartował w niedziele.
-
[B6 AVF] Spalanie powyżej 10 L Czy to jest ok ?
Ile normalnie powinno wynosić ?? U mnie auto po programie na rozgrzanym silniku bylo 0,8L/h sprawdzałem w silnik blok 015 Dodam,że spalanie mam ok.Dziś tankowałe zawsze pod korek leje i na iczniku 325km a zatankowałem niecałe 22L czyli jakies 6,7L/100km w cyklu mieszanym.
-
[B6 AVF] Spalanie powyżej 10 L Czy to jest ok ?
Ja mam avf po programie. Jak śmigam tylko po mieście to autko 8L potrafi spalic bez problemu. Stojąc dużo w korkach to 10 wciągnie bez problemu zwłaszcza teraz jak z rana koło zera jest i silnik długo się nagrzewa bo mam EGR zaślepiony.
-
Strefa Śmiechu
Brawa za wytrwałość
-
Dziecięce foteliki do samochodów
Czy któryś z Kolegów miał może taki fotelik i podzieli się opinią http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-sport-turbofix-z-isofix-9-25kg-i6090103677.html
-
AWX przerywanie silnika podczas przyspieszania
A vacum pompa nie cieknie. U mnie ciekla z niej ropa i auto tez przerywało z gazem w podłogę.
-
Prśba o pomoc, wahacz tylny.
Podbijam temat poszykuje numeru tej tuleji co w poście powyżej. A tu moje foto jakby co https://s14.postimg.org/mze2i58qp/IMAG0116.jpg Jeśli ktoś będzie szukać to ten numer LMI 2661001 potrzeba 2 szt na wahacz.
-
Malowanie felg gumą w sprayu
Ja mam czarne rotory i zastanawiam się nad zmaina koloru na srebrny lub nad sprzedażą . Może ktos malował "guma" w kolorze srebrnym i może wstawic zdjęcia. Nie musza to byc nawet fele może byc inny element zależy mi na real foto bo te na aukcjach to róznie bywa i mogą być upiększane.
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
W sobotę zatrzymała mnie drogówka bo nie podobały sie funkcjonariuszom moje światła do jazdy dziennej. Kazał włączyć i wyłączyć dwa razy światła zobaczył,że działa to w automacie,zapytał co to tam jest powiedziałem ,że to moduł i światłą drogowe są ma 30% mocy. Ogólnie stwierdził ,że lampa nie ma homologacji RL ja na to ,że jak chce może wyjąć lampę i sprawdzić bo kartki z lampy sa schowane a ja tego na 100% nie wiem. Pogadaliśmy chwile oddał kwity powiedział,że ładne auto i ladne duże koła. Podziękowałem i w drogę. To nie moja pierwsza kontrola i w sumie nie miałem problemów z tymi dziennymi.Więc Kolego nie spinaj się każdy jakoś musi sobie radzić a niestety D1S sa dość drogie więc jakaś oszczędność na pewno jest.
-
1.9 TDI AHF problem z brakiem mocy
Logi może wklej to będzie łatwiej cos powiedzieć.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Paczka już u mnie. Jak zwykle 100% zadowolenia. Dzięki i pozdrawiam.
-
Grzanie hamulców lewy przód prawy tyl
Pompa hamulcowa jest winna.
-
System mocowania ISOFIX
Link nitroo chyba wszystko wyjaśnia.
-
System mocowania ISOFIX
W B6 na pewno się da zamontować mocowania z przodu bo ja mam. W sumie mam 3 x isofix w aucie. Fotele w wersji sport.
-
A4 B6 AVANTador S4/LINE GTB 2260VZK 19' Pompei S5 STYLING 132 BIX INTEMO Koito Q5 continue by KoJ@K
Jest koks.
-
Zawieszenie 1BA i Eibach Pro Kit -30mm
FroS-T dobrze radzi. Ostatnio montowałem Eibach pro-kit na amorki 1BE i nawet nie trzeba było uzyć ściagaczy na sprężyny by je zamontować. Więc jak dasz je na 1BA to sprężyna będzie miec luz na amotyzatorze do momentu jak auto nie stanie na kołach.Więc na dzień dobry amortyzator nie będzie pracował w swoim optymalnym zakresie.
-
Zawieszenie. Przypadek beznadziejny
U mnie w aucie ja ruszałem kierownica a on tam macał ręką i było czuc ,że jest luz. Nie wiem jak mocno jest to u Ciebie zuzyte.Naj lepiej zadzwoń i po pytaj.
-
Zawieszenie. Przypadek beznadziejny
Mi też tak puka na nierównościach i jest to wina maglownicy. Przy kręceniu kierą nic nie stuka nie puka a na wybojach jest głuche stukanie.Na razie nic nie cieknie i nie ma innych objawów wiec tego nie ruszam. Jesteś ze Strzelec to podjedz do mojego szwagra na warsztat do Sławięcic ul. Sławięcicka 16. tel 669 420 124 zadzwoń umów się na pewno poogląda zawieszenie i coś doradzi.
-
jak podłączyć radio na ISO
Może masz Bose w aucie i potrzebujesz inny adapter bo ten nie pasuje do Bose.
-
Pochylenie kola pomocy
To masz tak samo jak ja jedno -1,30 drugie -1,29 ale raczej nic z tym nie będę robić chyba ,że opony zacznie zbierać.
-
Pochylenie kola pomocy
Ja po zamontowaniu spręzyn obniżających też mam koła pochylone na minusie jakiś -1,30
-
Czkawka powyżej 90 km/h - LOGI
U mnie były podobne objawy i okazało się ,że tandem pompa ciekła.Dla tego bipy były ujemne i dodatkowo czuc było ropą pod maską.
-
Technika jazdy Dieslem
Jak czytam takie tematy to mi cycki opadają.Nie dość,że w necie masz na ten temat masę postów.Na tym forum pewnie także tylko trzeba poszukać. Odpowiadająć na Twoje pytanie to jeździ się tak by miec frajdę z jazdy a nie poruszać sie jak emeryt i liczyć przy dystrybutorze czy nie za duzo spaliła furmanka.