Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Ja uzywałem takiej http://allegro.pl/tasma-dwustronna-ultra-strong-powerbond-tesa-1-5m-i6207379092.html
  2. A mi się wydaje,że czasem ESP zwalnia auto mimo,że kontrolka nie miga. Może to dziwnie brzmi ale takie mam odczucia.
  3. Gregorski3 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Sherlock sezon 4 wystartował w niedziele.
  4. Ile normalnie powinno wynosić ?? U mnie auto po programie na rozgrzanym silniku bylo 0,8L/h sprawdzałem w silnik blok 015 Dodam,że spalanie mam ok.Dziś tankowałe zawsze pod korek leje i na iczniku 325km a zatankowałem niecałe 22L czyli jakies 6,7L/100km w cyklu mieszanym.
  5. Ja mam avf po programie. Jak śmigam tylko po mieście to autko 8L potrafi spalic bez problemu. Stojąc dużo w korkach to 10 wciągnie bez problemu zwłaszcza teraz jak z rana koło zera jest i silnik długo się nagrzewa bo mam EGR zaślepiony.
  6. Brawa za wytrwałość
  7. Czy któryś z Kolegów miał może taki fotelik i podzieli się opinią http://allegro.pl/fotelik-samochodowy-sport-turbofix-z-isofix-9-25kg-i6090103677.html
  8. A vacum pompa nie cieknie. U mnie ciekla z niej ropa i auto tez przerywało z gazem w podłogę.
  9. Podbijam temat poszykuje numeru tej tuleji co w poście powyżej. A tu moje foto jakby co https://s14.postimg.org/mze2i58qp/IMAG0116.jpg Jeśli ktoś będzie szukać to ten numer LMI 2661001 potrzeba 2 szt na wahacz.
  10. Ja mam czarne rotory i zastanawiam się nad zmaina koloru na srebrny lub nad sprzedażą . Może ktos malował "guma" w kolorze srebrnym i może wstawic zdjęcia. Nie musza to byc nawet fele może byc inny element zależy mi na real foto bo te na aukcjach to róznie bywa i mogą być upiększane.
  11. W sobotę zatrzymała mnie drogówka bo nie podobały sie funkcjonariuszom moje światła do jazdy dziennej. Kazał włączyć i wyłączyć dwa razy światła zobaczył,że działa to w automacie,zapytał co to tam jest powiedziałem ,że to moduł i światłą drogowe są ma 30% mocy. Ogólnie stwierdził ,że lampa nie ma homologacji RL ja na to ,że jak chce może wyjąć lampę i sprawdzić bo kartki z lampy sa schowane a ja tego na 100% nie wiem. Pogadaliśmy chwile oddał kwity powiedział,że ładne auto i ladne duże koła. Podziękowałem i w drogę. To nie moja pierwsza kontrola i w sumie nie miałem problemów z tymi dziennymi.Więc Kolego nie spinaj się każdy jakoś musi sobie radzić a niestety D1S sa dość drogie więc jakaś oszczędność na pewno jest.
  12. Logi może wklej to będzie łatwiej cos powiedzieć.
  13. Paczka już u mnie. Jak zwykle 100% zadowolenia. Dzięki i pozdrawiam.
  14. Pompa hamulcowa jest winna.
  15. Link nitroo chyba wszystko wyjaśnia.
  16. W B6 na pewno się da zamontować mocowania z przodu bo ja mam. W sumie mam 3 x isofix w aucie. Fotele w wersji sport.
  17. FroS-T dobrze radzi. Ostatnio montowałem Eibach pro-kit na amorki 1BE i nawet nie trzeba było uzyć ściagaczy na sprężyny by je zamontować. Więc jak dasz je na 1BA to sprężyna będzie miec luz na amotyzatorze do momentu jak auto nie stanie na kołach.Więc na dzień dobry amortyzator nie będzie pracował w swoim optymalnym zakresie.
  18. U mnie w aucie ja ruszałem kierownica a on tam macał ręką i było czuc ,że jest luz. Nie wiem jak mocno jest to u Ciebie zuzyte.Naj lepiej zadzwoń i po pytaj.
  19. Mi też tak puka na nierównościach i jest to wina maglownicy. Przy kręceniu kierą nic nie stuka nie puka a na wybojach jest głuche stukanie.Na razie nic nie cieknie i nie ma innych objawów wiec tego nie ruszam. Jesteś ze Strzelec to podjedz do mojego szwagra na warsztat do Sławięcic ul. Sławięcicka 16. tel 669 420 124 zadzwoń umów się na pewno poogląda zawieszenie i coś doradzi.
  20. Może masz Bose w aucie i potrzebujesz inny adapter bo ten nie pasuje do Bose.
  21. To masz tak samo jak ja jedno -1,30 drugie -1,29 ale raczej nic z tym nie będę robić chyba ,że opony zacznie zbierać.
  22. Ja po zamontowaniu spręzyn obniżających też mam koła pochylone na minusie jakiś -1,30
  23. U mnie były podobne objawy i okazało się ,że tandem pompa ciekła.Dla tego bipy były ujemne i dodatkowo czuc było ropą pod maską.
  24. Jak czytam takie tematy to mi cycki opadają.Nie dość,że w necie masz na ten temat masę postów.Na tym forum pewnie także tylko trzeba poszukać. Odpowiadająć na Twoje pytanie to jeździ się tak by miec frajdę z jazdy a nie poruszać sie jak emeryt i liczyć przy dystrybutorze czy nie za duzo spaliła furmanka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.