Treść opublikowana przez Gregorski3
-
Chipowanie Audi 1.9 tdi 130 km
Nie nikt jeszcze nie robił będziesz pierwszy Opcja szukaj nie gryzie... https://a4-klub.pl/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczęściefekty/ https://a4-klub.pl/topic/5218-dobrzy-chiptunerzy/
-
Audi a4 b6 - Wkręcona linka nie działają obydwie szyby.
Tu ewidentnie winny jest mikrostyk w zamku.
-
Audi a4 b6 - Wkręcona linka nie działają obydwie szyby.
01331 (Kody błędów) Komputer sterujący drzwiami po stronie kierowcy (J386). Uszkodzony. Brak sygnału. Brak komunikacji. Za wysokie napięcie zasilania U mnie taki błąd był jak kabel zasilający w wiązce był uwalony i było 3.6V na wiązce do modułu drzwi. I problem nie był na przelotce między drzwiami a karoserią tylko w samych drzwiach. Kable nie były zamocowane do konstrukcji drzwi i latały luźno i się uszkodziły do tego miałem ja całe mokre. Lub banalnie zapytam może kostki nie sa wszystkie zapięte lub blokada na niej była połamana i wypadła bo jak nawet nie masz podświetlenia przycisków to tak jakby tam nie było prądu.
-
Przeguby wewnetrzne 1.9 avf
Ja wymieniałem same przeguby. Ale jakiej firmy były nie mam pojęcia bo dostepność była słaba i nie było w czym wybierać.
-
Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Wszystkie te listwy są praktycznie jednakowej jakości. Tak jak juz pisałem wcześniej jeżeli ktoś jest pedantyczny to niech sobie odpuści bo nie będzie zadowolony. Da się w miarę te listyw ogarnąć lecz trzeba zrobić fasolki z otworów w drzwiach.I dodatkowo na środku listwy podkleić bo lekko odstają. Co do wytrzymałości to mam już grubo ponad rok takie listwy i nic im się nie dzieje. Podsumowując z bliska jak przykręcisz na pałę to jest słabo jak się postarasz jest akceptowalnie ale do ori sporo brakuje lecz cena względem listw S4 jest mega konkurencyjna i auto wygląda dużo ciekawiej.
-
Bixenon mod - ręczny regulator poziomu.
Dzięki
-
Bixenon mod - ręczny regulator poziomu.
Możesz podać które kable(kolory) i w jakiej kolejności trzeba podpiąć pod kostkę 3 pin ??
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Ze Skody czy z A3 ??
-
ROZMIAR ŚRUB DO ALUFELG AUDI A4 B6 AVANT
Jedne i drugie koła to ori więc wykręć starą srubę i zmierz i takie same kup nowe i będzie wszystko pasować.Tak jak napisałeś w 1 poście łeb kula.
-
B6 DIVISION
Ta uszczelka zielona jest między egr a gumową rurą dolotową. Między egr a kolektorem jest czarna zwykla bez kołnierza. Tu masz NR 8 na foto z aukcji. http://allegro.pl/uszczelka-oring-egr-vw-audi-seat-skoda-n90927302-i5933287783.html#thumb/2
-
DIODY podsufitki AMBIENTE
Gotowy moduł mozna bez problemu kupić w aso na Skodzie koszt ok 60 zł. Ale bez problemu można dać tam diody led okrągłe 5mm takie z allegro na 12V. Ja tak zrobiłem Do tego dwa konektorki i kawałek kabla. Całość nie kosztowała mnie więcej jak 5 zł bo wszystko kupiłem w sklepie elektrycznym u mnie w mieście. Tu masz dla przykladu http://allegro.pl/dioda-led-5mm-prawdziwe-12v-nie-trzeba-rezystor-t5-i6587427321.html I takie 2 konektory http://allegro.pl/konektor-zenski-4-8-nasuwka-4-8x0-8mm-10szt-i6611178885.html I dokładnie takie same ledy dalem do lampi tylnej tyle,że w niej nie ma zaznaczonych miejsc do wiercenia i trzeba samemu odmierzyć odpowiednie miejsca. I w tylnej lampce kable trzeba lutować bo nie ma miejsca na konektorki. I za kilka zl można miec ambiente z tylu i przodu.
-
B6 DIVISION
Dokładnie tak normalny gumowy oring tam jest bo nawet wczoraj egr wymieniałem.
-
Zestaw naprawczy włącznika świateł
Kup od razu dwa Nie wiem jak u innych ja włącznika używam sporadycznie bo mam światła DRL a po pół roku z mojego zestawu naprawczego już farba złazi. No chyba ,że trafiłem na jakiś słabszy zamiennik.
-
Wymagane wartości w blokach pomiarowych dla 1.9 TDI PD
Dzięki bardzo wstawiłem to do VCDS Lite i mam wszystkie bloki pomiarowe po polsku.
-
A6 C7 3.0TDi | Quattro | 20" | wydech aktywny
Wspaniała fura . Prawie 300 KM musi ładnie się odpychać. A z ciekawości jaki moment ??
-
Mocowanie lotki sline do zwyklego i pytanie o blende
Ja osobiście dawałem tasmę i klej do szyb i tak chyba większośc robiła. Co do taśmy nie ma idealnego sposobu ja też sie namęczyłem. Czasem podgrzewanie małych kawałków suszaką pomaga ale i tak jest ciężko.
-
Mocowanie lotki sline do zwyklego i pytanie o blende
Pewnie ,że tą starą taśmę należy zerwać bo inaczej jak to ma sie dobrze trzymać.
-
Podłączenie dwóch wzmacniaczy
Na tym 4 kanałowym nasz OUTPUT i bez problemu mżesz z niego dać sygnał do wzmacniacza 2 kanałowego po to właśnie jest to wyjście. Z kondensatora dajesz 2 kable + i podpinasz pod oba wzmaki i będzie dzialać jak należy. O odpowiedniej grubości kabli zasilającyn chyba nie muszę wspominać bo to podstawa.
-
Gdzie warto wykupić OC po podwyższeniu cen?
Ja dostałem w piątek nowe OC z Liberty na kwotę 760zł rok temu było 498zł. Szkód nie było. Masakra z tym OC bije im w banię ostro z tmi podwyżkami.
-
Firma NEXEN proszę o opinię
Tez mam na lato Nexeny Nfera SU4 i jak za te pieniądze to nie mogę złego słowa powiedzieć.
-
Felgi 18 - da się na tym komfortowo jeździć?
To jest tylko 3 mm wiecej opony więc różnica znikoma. Jedynie szerokość opony go poprawi bo węższa opona lepiej sie prowdzi w koleinach.
-
Wyciek płynu hamulcowego przez korek
Zauważyłem,że na zbiorniczku płynu hamulcowego jest mokro.Początkowo myślałem,że to woda z osłony ale jednak to płyn hamulcowy. Co może być przyczyną. Korek dobrze zakręcony. Co prawda płynu mam na full ale czy to jego wina. A może korek już ma uszczelkę twardą i przepuszcza i trzeba go wymienić.
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
ok dzieki za info
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Jakie środki użyłeś do mycia lamp ??
-
Montaż ORI lotki S LINE avant
Tak klej do szyb także dawałem. Mam grubo ponad rok i nic się nie dzieje.