Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. Nie nikt jeszcze nie robił będziesz pierwszy Opcja szukaj nie gryzie... https://a4-klub.pl/topic/178130-podniesienie-mocy-w-19-vppd-kosztyczęściefekty/ https://a4-klub.pl/topic/5218-dobrzy-chiptunerzy/
  2. 01331 (Kody błędów) Komputer sterujący drzwiami po stronie kierowcy (J386). Uszkodzony. Brak sygnału. Brak komunikacji. Za wysokie napięcie zasilania U mnie taki błąd był jak kabel zasilający w wiązce był uwalony i było 3.6V na wiązce do modułu drzwi. I problem nie był na przelotce między drzwiami a karoserią tylko w samych drzwiach. Kable nie były zamocowane do konstrukcji drzwi i latały luźno i się uszkodziły do tego miałem ja całe mokre. Lub banalnie zapytam może kostki nie sa wszystkie zapięte lub blokada na niej była połamana i wypadła bo jak nawet nie masz podświetlenia przycisków to tak jakby tam nie było prądu.
  3. Ja wymieniałem same przeguby. Ale jakiej firmy były nie mam pojęcia bo dostepność była słaba i nie było w czym wybierać.
  4. Wszystkie te listwy są praktycznie jednakowej jakości. Tak jak juz pisałem wcześniej jeżeli ktoś jest pedantyczny to niech sobie odpuści bo nie będzie zadowolony. Da się w miarę te listyw ogarnąć lecz trzeba zrobić fasolki z otworów w drzwiach.I dodatkowo na środku listwy podkleić bo lekko odstają. Co do wytrzymałości to mam już grubo ponad rok takie listwy i nic im się nie dzieje. Podsumowując z bliska jak przykręcisz na pałę to jest słabo jak się postarasz jest akceptowalnie ale do ori sporo brakuje lecz cena względem listw S4 jest mega konkurencyjna i auto wygląda dużo ciekawiej.
  5. Możesz podać które kable(kolory) i w jakiej kolejności trzeba podpiąć pod kostkę 3 pin ??
  6. Jedne i drugie koła to ori więc wykręć starą srubę i zmierz i takie same kup nowe i będzie wszystko pasować.Tak jak napisałeś w 1 poście łeb kula.
  7. Gregorski3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ta uszczelka zielona jest między egr a gumową rurą dolotową. Między egr a kolektorem jest czarna zwykla bez kołnierza. Tu masz NR 8 na foto z aukcji. http://allegro.pl/uszczelka-oring-egr-vw-audi-seat-skoda-n90927302-i5933287783.html#thumb/2
  8. Gotowy moduł mozna bez problemu kupić w aso na Skodzie koszt ok 60 zł. Ale bez problemu można dać tam diody led okrągłe 5mm takie z allegro na 12V. Ja tak zrobiłem Do tego dwa konektorki i kawałek kabla. Całość nie kosztowała mnie więcej jak 5 zł bo wszystko kupiłem w sklepie elektrycznym u mnie w mieście. Tu masz dla przykladu http://allegro.pl/dioda-led-5mm-prawdziwe-12v-nie-trzeba-rezystor-t5-i6587427321.html I takie 2 konektory http://allegro.pl/konektor-zenski-4-8-nasuwka-4-8x0-8mm-10szt-i6611178885.html I dokładnie takie same ledy dalem do lampi tylnej tyle,że w niej nie ma zaznaczonych miejsc do wiercenia i trzeba samemu odmierzyć odpowiednie miejsca. I w tylnej lampce kable trzeba lutować bo nie ma miejsca na konektorki. I za kilka zl można miec ambiente z tylu i przodu.
  9. Gregorski3 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dokładnie tak normalny gumowy oring tam jest bo nawet wczoraj egr wymieniałem.
  10. Kup od razu dwa Nie wiem jak u innych ja włącznika używam sporadycznie bo mam światła DRL a po pół roku z mojego zestawu naprawczego już farba złazi. No chyba ,że trafiłem na jakiś słabszy zamiennik.
  11. Dzięki bardzo wstawiłem to do VCDS Lite i mam wszystkie bloki pomiarowe po polsku.
  12. Wspaniała fura . Prawie 300 KM musi ładnie się odpychać. A z ciekawości jaki moment ??
  13. Ja osobiście dawałem tasmę i klej do szyb i tak chyba większośc robiła. Co do taśmy nie ma idealnego sposobu ja też sie namęczyłem. Czasem podgrzewanie małych kawałków suszaką pomaga ale i tak jest ciężko.
  14. Pewnie ,że tą starą taśmę należy zerwać bo inaczej jak to ma sie dobrze trzymać.
  15. Na tym 4 kanałowym nasz OUTPUT i bez problemu mżesz z niego dać sygnał do wzmacniacza 2 kanałowego po to właśnie jest to wyjście. Z kondensatora dajesz 2 kable + i podpinasz pod oba wzmaki i będzie dzialać jak należy. O odpowiedniej grubości kabli zasilającyn chyba nie muszę wspominać bo to podstawa.
  16. Ja dostałem w piątek nowe OC z Liberty na kwotę 760zł rok temu było 498zł. Szkód nie było. Masakra z tym OC bije im w banię ostro z tmi podwyżkami.
  17. Tez mam na lato Nexeny Nfera SU4 i jak za te pieniądze to nie mogę złego słowa powiedzieć.
  18. To jest tylko 3 mm wiecej opony więc różnica znikoma. Jedynie szerokość opony go poprawi bo węższa opona lepiej sie prowdzi w koleinach.
  19. Zauważyłem,że na zbiorniczku płynu hamulcowego jest mokro.Początkowo myślałem,że to woda z osłony ale jednak to płyn hamulcowy. Co może być przyczyną. Korek dobrze zakręcony. Co prawda płynu mam na full ale czy to jego wina. A może korek już ma uszczelkę twardą i przepuszcza i trzeba go wymienić.
  20. Jakie środki użyłeś do mycia lamp ??
  21. Tak klej do szyb także dawałem. Mam grubo ponad rok i nic się nie dzieje.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.