Treść opublikowana przez Gregorski3
-
Przedmuchy, olej w dolocie, EGR
To niestety nie bajka. Łatwo to sprawdzić odepnij wężyk od EGRa (nie zapomnij zaślepić wężyka śrubą) i zrób trochę kilometrów.Jak się zapali pomarańczowa ikonka to wszystko jasne.Pamiętaj tylko,że jak się zapali check to trzeba go będzie vagiem skasować.
-
Zapowietrzony uklad paliwowy
Tak jak koledzy napisali jedyna dobra metoda. Jakies może 2 miesiace temu kumpel w Bora 1.9AHF też myślał ,że da rade na rezerwie ale ni pykło he he. Zalać filtr paliwa do pełna jakis plak czy coś palnego napskać w dolot i jazda. Bora odpaliła za 3cim razem.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Ja juz mam problem z egr za sobą. Strasznie mnie to męczyło jak z niego leci olej,do tego było go na tyle dużo,że lało się po tłumiku i śmierdziało w aucie. Nie pozostało mi nic innego i wymieniłem na nowy Wahler kupiony na forum. Zrobiłem już 300km i wszystko suche i mogę spać spokojnie.
-
Jakie opony do felg 18" w A4 B6?
Ja mam 225/40/18 i jest całkiem spoko.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Duzo zależy od folii. Moja ostatnia folia średnio się rozciągała.Za to jak jakiś rok temu kupowałem na lusterka w poprzednim aucie to była mega elastyczna.
-
Rotor - w jakim rozmiarze występują?
Na chwile obecną felgi zimują już i dopiero w nastepny weekend mogę sprawdzic numery.
-
Rotor - w jakim rozmiarze występują?
Ja mam 18" ET 54 i szerokie na 7.5". Wewnątrz wybite logo Audi oraz ATS.
-
Oklejanie dekorów w Audi folią 3M
Lepiej weź 60x150 pewnie trochę Ci zostanie ale lepiej miec więcej jakby jakis element nie wyszedł i trzeba będzie poprawiać.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejna paczuszka doszła.Jak zwykle szybko i w rewelacyjnej cenie
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
- 1.9 tdi tyrkanie, grzechotanie
A jak włączysz klime to dzwięk sie może nasila ??- Polecane opony zimowe
Lepiej dopłacic 30 zł i mieć z 2014. Co prawda opony do 3 lat można sprzedawać jako pełnowartościowe nowe ale 30zł to nie duża oszczędność.- [ASN] jakie macie ładowanie ?
To by wyjaśniało dla czego nie potrzeba większego prądu ładowani.Moim zdaniem ładowanie w okolicy 14 jest ok.- [ASN] jakie macie ładowanie ?
Dużo gtez zalezy od stanu akumulatora.Zazwyczaj podczas porannego odpalania auta pokazuje 14.4-14.6. Po przejechaniu pewnego dystansu gdy aku jest bardziej naładowany to ładowanie spada.Jeżeli masz w miarę nowy aku to ładowanie na poziomie 13.8 z włączonymi światłami jest ok.U mnie w dieslu AVF pokazuje 14-14.2 po pewnym odcinku drogi.- Pisk przy dodawaniu gazu - nowe fakty
U mnie piszczał EGR. Powietrze szło z uszczelki dookoła ośki klapy gaszącej. Przy dodawaniu gazu robiły się ładne bańki mydlane.- proszek do chłodnic
Jeżeli awaryjnie musisz to zrobić,żeby sie poratować i dojechac do domu/warsztatu to powiedzmy,że ok. Ale ogólnie to nie jest dobre rozwiązanie. Jeżeli zatyka dzury w chłodnicy to może też coś innego zatkać i będzie więcej szkody z tego. Jak sie dziura zrobiła to znaczy,że pora na wymiane a nie zabawę z uszczelniaczami.- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Któryś z Kolegów posiadający VAGa będzie miał może chwile czasu by mi przyuczyć air bag vinu. Po ostatnim odpięciu aku zapala mi się kontrolka air bag i wyczytałem ze moze być konieczne przyuczenie sterownika vinu. Opis jak to zrobic mam z forum tylko potrzeba kogoś z vagiem bo mój tester diagnostyczny nie ma możliwości adaptacji w air bagu.- Pisk przy dodawaniu gazu - nowe fakty
Ja co prawda mam inny silnik ale tez miałem problemy z piskiem.Pisk był identyczny jakby pasek wielorowkowy mi sie slizgał i pojawiał sie po dodaniu gazu w przedziale obrotów 1900-2500. Na postoju kolega dodawał mi gazu a ja słuchałem.Wykluczyłem pasek wielorowkowy a pisk pojawiał sie koło EGR(wiadomo mam inny niz Ty). Ogólnie byłem pewny,że mam nieszczelność w dolocie ale ciężko było to zlokalizować. Poczekałem aż silnik będzie w miarę zimny do ręki spryskiwacz po płynie do szyb w nim woda i dużo mydła.Opryskałem tą mieszaniną podejrzane elementy a kumpel dawał gazu i patrzyłem gdzie bańki się pojawią i tak znalazłem moją nieszczelność.- [TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Nic nie trzeba rozkręcać. Widać wszystko jak na dłoni.- Seriale
Ja tez czekam na trzeci sezon Arrow. Teraz dla zabicia czasu oglądam Przekraczając granice.- Felgi 7,5x17, et 56 Czy pasuja do a4 b6????
Sprawdz ile gwintu ma ori sruba i do niej dodaj grubosc dystansu i takie kup.- Napięcie ładowania
Około 13 ale to może byc 13,1 a może być 13,8. Jeżeli zrobiłes jakąś większą trasę to akumulator mógł byc dobrze naładowany i nie było konieczności ładowania powyżej 14. Jeżeli z rana jak odpalasz jest ok 14.4 a w trakcie jazdy trochę spada to raczej normalne zjawisko.Między 13,8 a 14,4 ładowanie jest prawidowe.- Polecane opony zimowe
Co do marki opon to temat obszerny nic tylko czytac.Co do rozmiaru to optymalny rozmiar powinieneś mieć na wlepce w aucie podany.- Zmarła Anna Przybylska.
R.I.P- F1, Rajdy i Motorsport
Oglądałem to dziś rano.Pech jak cholera.Dawno nie było tak ciężkiego wypadku.Trzymam kciuki za Bianchi. - 1.9 tdi tyrkanie, grzechotanie