Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gregorski3

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gregorski3

  1. To niestety nie bajka. Łatwo to sprawdzić odepnij wężyk od EGRa (nie zapomnij zaślepić wężyka śrubą) i zrób trochę kilometrów.Jak się zapali pomarańczowa ikonka to wszystko jasne.Pamiętaj tylko,że jak się zapali check to trzeba go będzie vagiem skasować.
  2. Tak jak koledzy napisali jedyna dobra metoda. Jakies może 2 miesiace temu kumpel w Bora 1.9AHF też myślał ,że da rade na rezerwie ale ni pykło he he. Zalać filtr paliwa do pełna jakis plak czy coś palnego napskać w dolot i jazda. Bora odpaliła za 3cim razem.
  3. Ja juz mam problem z egr za sobą. Strasznie mnie to męczyło jak z niego leci olej,do tego było go na tyle dużo,że lało się po tłumiku i śmierdziało w aucie. Nie pozostało mi nic innego i wymieniłem na nowy Wahler kupiony na forum. Zrobiłem już 300km i wszystko suche i mogę spać spokojnie.
  4. Ja mam 225/40/18 i jest całkiem spoko.
  5. Duzo zależy od folii. Moja ostatnia folia średnio się rozciągała.Za to jak jakiś rok temu kupowałem na lusterka w poprzednim aucie to była mega elastyczna.
  6. Na chwile obecną felgi zimują już i dopiero w nastepny weekend mogę sprawdzic numery.
  7. Ja mam 18" ET 54 i szerokie na 7.5". Wewnątrz wybite logo Audi oraz ATS.
  8. Lepiej weź 60x150 pewnie trochę Ci zostanie ale lepiej miec więcej jakby jakis element nie wyszedł i trzeba będzie poprawiać.
  9. Kolejna paczuszka doszła.Jak zwykle szybko i w rewelacyjnej cenie
  10. A jak włączysz klime to dzwięk sie może nasila ??
  11. Lepiej dopłacic 30 zł i mieć z 2014. Co prawda opony do 3 lat można sprzedawać jako pełnowartościowe nowe ale 30zł to nie duża oszczędność.
  12. To by wyjaśniało dla czego nie potrzeba większego prądu ładowani.Moim zdaniem ładowanie w okolicy 14 jest ok.
  13. Dużo gtez zalezy od stanu akumulatora.Zazwyczaj podczas porannego odpalania auta pokazuje 14.4-14.6. Po przejechaniu pewnego dystansu gdy aku jest bardziej naładowany to ładowanie spada.Jeżeli masz w miarę nowy aku to ładowanie na poziomie 13.8 z włączonymi światłami jest ok.U mnie w dieslu AVF pokazuje 14-14.2 po pewnym odcinku drogi.
  14. U mnie piszczał EGR. Powietrze szło z uszczelki dookoła ośki klapy gaszącej. Przy dodawaniu gazu robiły się ładne bańki mydlane.
  15. Jeżeli awaryjnie musisz to zrobić,żeby sie poratować i dojechac do domu/warsztatu to powiedzmy,że ok. Ale ogólnie to nie jest dobre rozwiązanie. Jeżeli zatyka dzury w chłodnicy to może też coś innego zatkać i będzie więcej szkody z tego. Jak sie dziura zrobiła to znaczy,że pora na wymiane a nie zabawę z uszczelniaczami.
  16. Któryś z Kolegów posiadający VAGa będzie miał może chwile czasu by mi przyuczyć air bag vinu. Po ostatnim odpięciu aku zapala mi się kontrolka air bag i wyczytałem ze moze być konieczne przyuczenie sterownika vinu. Opis jak to zrobic mam z forum tylko potrzeba kogoś z vagiem bo mój tester diagnostyczny nie ma możliwości adaptacji w air bagu.
  17. Ja co prawda mam inny silnik ale tez miałem problemy z piskiem.Pisk był identyczny jakby pasek wielorowkowy mi sie slizgał i pojawiał sie po dodaniu gazu w przedziale obrotów 1900-2500. Na postoju kolega dodawał mi gazu a ja słuchałem.Wykluczyłem pasek wielorowkowy a pisk pojawiał sie koło EGR(wiadomo mam inny niz Ty). Ogólnie byłem pewny,że mam nieszczelność w dolocie ale ciężko było to zlokalizować. Poczekałem aż silnik będzie w miarę zimny do ręki spryskiwacz po płynie do szyb w nim woda i dużo mydła.Opryskałem tą mieszaniną podejrzane elementy a kumpel dawał gazu i patrzyłem gdzie bańki się pojawią i tak znalazłem moją nieszczelność.
  18. Nic nie trzeba rozkręcać. Widać wszystko jak na dłoni.
  19. Gregorski3 odpowiedział(a) na maciekg temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja tez czekam na trzeci sezon Arrow. Teraz dla zabicia czasu oglądam Przekraczając granice.
  20. Sprawdz ile gwintu ma ori sruba i do niej dodaj grubosc dystansu i takie kup.
  21. Gregorski3 odpowiedział(a) na pox temat w Audi A4 B5
    Około 13 ale to może byc 13,1 a może być 13,8. Jeżeli zrobiłes jakąś większą trasę to akumulator mógł byc dobrze naładowany i nie było konieczności ładowania powyżej 14. Jeżeli z rana jak odpalasz jest ok 14.4 a w trakcie jazdy trochę spada to raczej normalne zjawisko.Między 13,8 a 14,4 ładowanie jest prawidowe.
  22. Co do marki opon to temat obszerny nic tylko czytac.Co do rozmiaru to optymalny rozmiar powinieneś mieć na wlepce w aucie podany.
  23. Oglądałem to dziś rano.Pech jak cholera.Dawno nie było tak ciężkiego wypadku.Trzymam kciuki za Bianchi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.