Treść opublikowana przez Gregorski3
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Ja cały czas się zastanawiam czy zastapić EGR tym http://allegro.pl/f92-zaslepka-zamiennik-flansza-egr-1-9-tdi-awx-i4657968568.html Tylko jak to będzie bez klapy gaszącej co z dwumasą ??
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Nie musza być ori byle w miarę leżały i nie były zbyt poniszczone.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Szacun Kolego za ogrom pracy.Auto prezentuje się zaje....
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Może ma ktoś dywaniki gumowe na przód lub komplet na zbyciu??
-
DIODY AMBIENTE dla pasaera tył
Bez przesady na prawdę świecą bardzo łądnie nie za mocno.Jest ładna czerwona poświata i tyle nie przeszkadza to w jeździe w nocy. A w dodatku sadysfakcja,że sie samemu coś zrobiło i za kilka złotych bezcenne
-
DIODY AMBIENTE dla pasaera tył
Ja montowałem u siebie do przedniej i tylnej lampki. Nie kupowałem tych ori ledów za ok 50 zł to to jakas masakra. W sklepie elektrycznym kupiłem 4 okrągłe diody led czerwone na 12V koszt 1,5zł/szt. Do tego potrzeba kawałek kabla i do przedniej lampy przydadzą sie dwie takie wsuwki jak do głosników i jakiś klej typu super glue.Koszt na obie lampki nie przekroczył 10zł. Do tego w domu miałem już lutownice i cynę. Montaż to max 1 godz jak ktos ma trochę zdolności manualnych. Ktos napisał,że zywkłe diody są okrągłe ale jak to komuś przeszkadza można je na płasko spiłować nie ma z tym problemu.Ja zostawiłem je bez piłowanie i wszystko zależy jak duży otwór sobie wywiercisz w lampce i jak mocno je wepchniesz.Moje wystają ok 1mm i moim zdanie wygląda to dobrze.Na upartego mozną je ustawic na równo i nic niebędzie wystawac.Szkoda płacic ok 100zł za moda którego można zrobic za mniej niz 10zł.
-
Zamiennik 19 rotor
Kumpel maił zamienniki 18" i w przeciągu miesiąca felgi były 2 razy spawane bo pekły na środku.To wszystko zalezy jak się trafi są pewne firmy,które robią konkretne repliki/zamienniki ale one też odpowiednio kosztują.
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Kolejna paczuszka dotarła wczoraj 100% zadowolenia.
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Ja taki zabieg zrobiłem jauz jakis czas temu.Zaślepki kupiłem na aledrogo.Egr został wyłączony podczas robienia rogramu i błędów nie wywala. Ale od 2 dni piszczy mi z okolicy ośki klapy gaszącej jakieś pomysły ???
-
[TDI PD] EGR - Wymiana, czyszczenie, zaślepienie - Temat zbiorczy
Mam problem z egrem.Ośka z klapy gaszącej sie musiała wyrobic i puszcza olej ale nie w tym problem.Poza olejem puszcza też powietrze.Jak cisnienie w dolocie wzrasta to puszcza powietrze i do tego bardzo wtedy piszczy jakby pasek klinowy sie ślizgał.Pewnie z uszczelnieniem tego bedzie problem.Może ktoś z Was wywalał egra i wstawiał race pipe ???? Nie wiem tylko jak się to będzie sprawować bez klapy gaszącej obawiam się o dwumasę.Ma może ktoś jakieś doświadczenie??
-
Przejście z RNS-D na aftermarket radio-problem
Poznasz to posprawdzeniu co masz w bagazniku.Prawy boczek i sprawdz co masz pod nim bose ma większy wzmacniacz czarny lub srebrny z widocznymi żeberkami a zwykły system ma mały gładki srebrny wzmacniacz.Na obudowie tuby jak jest boste to jest na niej taki napis wytłoczony. bose http://allegro.pl/audi-a4-b6-01-04-subwoofer-wzmacniacz-glosnik-bose-i4603095771.html http://allegro.pl/audi-a4-b6-b7-naglosnienie-glosniki-subwoofer-bose-i4645401893.html zwykłe http://allegro.pl/subwoofer-glosnik-niskotonowy-audi-a4-b6-kombi-i4632321499.html
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Także skorzystałem z usług kolegi.Wczoraj zamówione dzis paczuszka w domu.Wszystko zgodnie z ustaleniami a ceny bardzo promocyjne. Jeżeli ktos się nadal zastanawia to polecam.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jaki koszt ??
-
Polecane opony zimowe
Kleber lepsze.
-
Polecane opony zimowe
Klebery miałem w A3 i nie mogę na nie złego słowa powiedzieć sprawowały się bardzo dobrze.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Co do zaworu to ja usiebie montowałem kilka sztuk z różnymi numerami i wszystkie działały ok.Ważne żeby wybrać taki,który będzie pasował pod naszą wtyczke.Bo właśnie główna różnica to wtyczka bo jedne są z takim wycięciem a jedne bez.Stary zaworek można też rozebrać i wyczyścic bo często łapią syf w środku przez co kiepsko działają.
-
nie bierze calej tarczy
Spokojnie czekaj do tych 1000km jak dalej nie będzie brac całej tarczy to wtedy warto jeszcze raz tam zerknąć.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Na wekendy u mnie ciężko z czasem niestety.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Ja wiem czy nowy. Kilka miesięcy temu już tu pisłąem. Na forum od lutego
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
No i fajnie
-
dym z bagnetu i z pod korka
Moim zdaniem po zdjęciu obudowy filtra powietrza musi byc słychać basowy dzwiek. Tak samo jak montuje się sportowe wkładki to także bardziej basowo słychac silnik a co dopiero bez obudowy filtra. Tak samo jak robi sie wax boxy wtedy dopiero basem zapodaje. Według mnie to normalne i nie ma sie czym przejmowac.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
- Polecane opony zimowe
Racja trochę się rozpędziłem przy pisaniu Juz poprawione.- [ALL B6] Czarne b6... prawdopodobnie najszybsze b6 na forum...:) nowe foty str 2
Czarny bandyta- Polecane opony zimowe
Jezeli na jednej stronie opony są literki to cyferki powinny byc na drugiej stronie opony. Czyta się to nastepująco np. 2311 to oznacza 23 tydzeiń 2011 roku jeżeli wystepują tylko 3 cyferki 244 i trójkąt na końcu to oznacza 24 tydzień 1994 roku. Co do opon to opony do 3 lat od daty produkcji można sprzedawać jako nowe pełnowartościowe. Opony zimowe powinno się używać do ok 6 lat i w tym okresie najlepiej sie sprawują co nie oznacza,że nie można na nich dłużej jeździć ale przyjmuje się,że po 6 latach bardzo wzrasta ryzyko awarii opony. - Polecane opony zimowe