Treść opublikowana przez _Bumier_
-
Turbina po regeneracji a dalej przechodzi w tryb awaryjny...POMOCY!!
Mój brat ma taki problem w 1,9tdi ; Gdy auto się rozgrzeje to między 2500-3000tyś obrotów (mogę się mylić) turbo przestaje działać. Auto staje się wielkim mułem . Jedyna rada to wyłączyć i włączyć silnik i wszystko chodzi jak powinno lecz nie na długo .. Dodam że żadnego błędu nie pokazuje . Turbo i egr do czyszczenia ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
to co lepiej redukcja na 3 ? myślałem że cierpi najbardziej gdy jedziemy ciągle równo na wysokim biegu a małych obrotach
-
Polecane opony zimowe
tylko Made in Germany
-
Polecane opony letnie
pomyłka nie "3" tylko CONTINENTAL ContiSportContact 5
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
no raczej bez kabla nie bo jak mówiłem w opcji car można przestawić język ale na wyświetlaczu MMI . Miałem zmieniany kabelkiem język na fisie z angielskiego na niemiecki i dalej angielski ... czemu ?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
To gdy dpf wypala się sam to obroty silnika na biegu jałowym są koło 1tyś? a Jakie obroty są najlepsze na dwumasy ? Słyszałem że niskie wykańczają .
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
ok . A od którego miesiąca można mówić że model samochodu jest wyższy o rok niż podany rok w dowodzie rej? z konca danego roku Tylko 12 miesiąc ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A języka nie zmienia się w opcji car ? Jednak nie da się ustawić jezyka na fis poprzez mmi , jest tylko możliwość ustawienia jezyka dla mmi w mmi ---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 23:40 ---------- podłącz inny telefon i sprawdź... może jest wina telefonu lub mikrofonów w lampce podsufitki? ---------- Post dopisany at 09:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:04 ---------- na fisie trzeba ustawić oddzielnie na język (niestety nie ma j.polskiego) Jak się ustawia ?
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
A języka nie zmienia się w opcji car ? jutro obczaje ---------- Post dopisany 31-05-2014 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 28-05-2014 at 22:57 ---------- A języka nie zmienia się w opcji car ? mówisz teraz o jezyku na fisie czy mmi ? wydaje mi się że jezyk da się zmienić w opcji car ale tylko na wyświetlaczu mmi a nie fis
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
ok . A od którego miesiąca można mówić że model samochodu jest wyższy o rok niż podany rok w dowodzie rej?
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
a mi nikt nie odpisał
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
Kiedyś kupowałem części w ASO i pracownik mówił coś że mam model 2010 , od którego miesiąca auto uznaje się rok wyżej niż rok podany w dowodzie rej ? ---------- Post dopisany at 14:47 ---------- Poprzedni post napisany at 14:45 ---------- rok modelowy*
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
jednak u mnie też chodzi od 60 stopni i auto nie jest z 2010r , jak to kolega napisał " mała rzecz a cieszy":banan:
-
Co to za felgi?
to jest wzór RS6
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
ale mi chodzi o to jak jadę na trasie - nie wiem jakie obroty mu dać i przez ile km aby trochę ulżyć maszynie.. Nigdzie nie miałem doczynienia z dpfem bo to dopiero mój drugi samochód z tym gównem .
-
Zapaszki do auta
Ja polecam wanilie bądź czarny . Kiedyś kupiłem auto i był już waniliowy w takiej kulce żółtej o wyglądzie uśmiechniętej emotki - zapach za***isty jeszcze nigdy nie spotkałem się z taką wanilią. Mam tą kulke od 2008r i jeszcze troche pachnie.. Gdybym spotkał gdzieś ten zapach to kupuje 50szt ale nigdzie go wtedy nie było teraz bym bardziej i moim zdaniem te zapachy wkładane w kratki nawiewu są do niczego chyba że zimą gdy puszczamy ciepłe powietrze to w miare czuć. Na lato kupuje na lusterko bądź perfumy które lądują w dywanikach
-
Polecane opony zimowe
uzywam DUNLOP SP WINTER SPORT 3D 205/55R16
-
Polecane opony letnie
polecam CONTINENTAL ContiSportContact 3
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
jutro jeszcze sprawdzę gdy będę jechał czy pokazuje czy nie . dziś patrzyłem ale na zimnym silniku
-
Procedura wypalania DPF w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Pany ile km jakie obroty i co ile przepalać dpfa aby się nie zapchał ?
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
Podobna sytuacja tylko żę z roku 2009
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Po zmianie jezyka na fisie z angielskiego na niemiecki gdzie procedura wykonana prawidłowo , dalej angielski czemu ?
-
Wysokie spalanie
Audi a4 b8 2009r 2.0tdi 170ps opony 18Cali 245/40 oryginał S-line - U mnie spalanie pokazuje nawet 16litrów trasa Polska Niemcy ... Wydaje mi sie że FIS zawyża spalanie a z baku paliwo wychodzi w normalnych ilosciach.. co może być przyczyną ? trzeba zrobić jakąś adaptacje fisa?? ---------- Post dopisany 28-05-2014 at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany 08-03-2014 at 15:26 ---------- temat opanowany - wystarczyło zmienić jedną rzecz w MMI
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Auto z 2009r przebieg -148tyś km prawdziwy sprawdzony w ASO Wymiana tylko Części Eksploatacyjnych
-
Czyszczenie wtrysków
Ja lałem systematycznie stp do b7 2.0 TDI BPW i żadnych różnic nie odczuwałem , na pewno nie zaszkodzi