Treść opublikowana przez cichy s4
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
wejdź w profil , następnie po prawej stronie będziesz miał modyfikuj profil
-
Duża zwłoka z rejestracją motocykla. Jakie konsekwencje?
w skarbowym dostanie kare za nieopłacenie podatku bo miał na to 2 tygodnie od daty kupna. nech przewali date na umowie i tyle i tak w skarbuwce umowa tylko do wglądu jest [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:31_________________________________________________sorki ó \
-
Spoty Katowice i okolice
siemka jutro 3xb5 z dg sie melduje
-
[B5 AFN] Na co zwrócić uwagę przy kupnie a4 w automacie
to daj znac koniecznie co i jak bo ciekawy jestem co tam robil jeszcze
-
Spoty Katowice i okolice
bry bry
-
[ALL] Wymiana żarówek na mocniejsze
trzeba sprawdzić leflektory bo jak odbłyśniki są zmasakrowane bądż nie ustawione lampy i świecą pod zderzak to nawet osram czy filims +1500 światła więcej i tak nic ci nie dadzą
-
[ALL] Wymiana żarówek na mocniejsze
poliftowe i do tego xenon 4300 lub 5000K odmodisz furkę i będziesz coś widział.
-
[B5 AFN] Na co zwrócić uwagę przy kupnie a4 w automacie
ja wymieniałem olej w passacie b5 w automacie a cakładałem felgi 18cali i sie z nim zgadałem o tym fakcie i polecił zmienic konwerter na mocniejszy bo skrzynka ma swoje latka i by ją te felgi zamordowały i zrobiłem konwerter i olej z filtrami i jeszcze jakis tam zaworek. 1600zł koszt całosci. po tej operacji po jakims roku zaczol dziwnie przełączać z 2 na 3 i pojechalem do niego i okazało sie ze sterownik sie posypał rozebrali skrzynke wysłali sterownik do wrocka i za trzy dni miałem już furkę do odbioru koszt reg sterownika z wymianą 1000zł a samą wymiane oleju i filtra liczył mi 400-450 zł. [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 22:22_________________________________________________wymiana konwertera oczywiscie ze wiąze się z wymianą oleju, ale mi mówił że jezeli olej jest zalewany niedawno to mozna go zalac spowrotem
-
Spoty Katowice i okolice
to nie jedzie nikt do ogrowa??
-
Spoty Katowice i okolice
a nie dodałem? no grill jest krata browarów masakra bedzie hehe
-
Spoty Katowice i okolice
nic sie nie dzieje w ogrodziencu, ale ladna pogoda i mozna by cos wykombinowac
-
Spoty Katowice i okolice
moze spocik w ogrodziencu panowie
-
[B5 AFN] Na co zwrócić uwagę przy kupnie a4 w automacie
tak ja tylko u niego robie asb
-
[ALL B5] SWAP tiptronica na manuala w 2.5TDI Quattro
nieszkodzi nieszkodzi, ale powiem ze gruba rzeźba
-
[B5 AFN] Zaczął bardzo dużo palić wina turbiny może termostatu?
ja obstawiam turbo komp nadrabia dawką paliwa dlatego żle wychodzi dawka na kompie, a termostat przy okazji
-
[ALL] Jaki kolor samochodu_ Propozycje
biało czarny jest wypas
-
[ALL B5] Gril poliftowy, co zrobić z ramką.
możesz też spróbować poeksperymentować z termo -folią
-
[ALL B5] SWAP tiptronica na manuala w 2.5TDI Quattro
też jestem za swapem kolega będzie pionierem w Q z taką rzeźbą na forum, jeszcze jak doda dokładne opisy to napewno nie jednemu się przyda. będę śledził ten temat z ogromną ciekawością. powodzenia
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
ładny fis, dawno nie widziałem fisa bez padnientych linii
-
[ALL B5] SWAP
moim zdaniem gra nie warta świeczki chyba że masz zamiar tym smigac do konca życia... opchnij swojego i kup 2,4 taniej wyjdzie. a wogóle faktycznie jak juz v6 to 2,8. 2,4 to juz tam nie pokombinujesz z mocą za wiele więc proponuje 2,8 zdecydowanie i mysle ze kazdy mnie poprze
-
[ALL B5] Dziwny osad
dogrzewaj auto i dobrej jakości olej lej. [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 16:08_________________________________________________oleju czesciej nie wymieniaj bo nie ma sensu. tak się robi poprostu czasem takie masełko
-
[B5 AFN] Na co zwrócić uwagę przy kupnie a4 w automacie
jak w passku robiłem konwerter o płaciłem 1600zł na gotowo
-
[B5 AFN] Na co zwrócić uwagę przy kupnie a4 w automacie
jeżeli chodzi o dobrego magika od automatów to najlepszy na śląsku jest ASB PALKA w Mysłowicach na ul. Rzemieślniczej. konkretny gość i ceny ma dobre. polecam
-
[B5 AFB] Problemy po wymianie wałków
kumpel w a6 c5 miał to samo to był właśnie początek końca pompy
-
[B5 AHU] Szarpanie na każdym biegu podczas przyśpieszania
w opisie masz AHH. zrób logi i wrzuć na forum