Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cichy s4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cichy s4

  1. wejdź w profil , następnie po prawej stronie będziesz miał modyfikuj profil
  2. w skarbowym dostanie kare za nieopłacenie podatku bo miał na to 2 tygodnie od daty kupna. nech przewali date na umowie i tyle i tak w skarbuwce umowa tylko do wglądu jest [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 22:31_________________________________________________sorki ó \
  3. siemka jutro 3xb5 z dg sie melduje
  4. to daj znac koniecznie co i jak bo ciekawy jestem co tam robil jeszcze
  5. bry bry
  6. trzeba sprawdzić leflektory bo jak odbłyśniki są zmasakrowane bądż nie ustawione lampy i świecą pod zderzak to nawet osram czy filims +1500 światła więcej i tak nic ci nie dadzą
  7. poliftowe i do tego xenon 4300 lub 5000K odmodisz furkę i będziesz coś widział.
  8. ja wymieniałem olej w passacie b5 w automacie a cakładałem felgi 18cali i sie z nim zgadałem o tym fakcie i polecił zmienic konwerter na mocniejszy bo skrzynka ma swoje latka i by ją te felgi zamordowały i zrobiłem konwerter i olej z filtrami i jeszcze jakis tam zaworek. 1600zł koszt całosci. po tej operacji po jakims roku zaczol dziwnie przełączać z 2 na 3 i pojechalem do niego i okazało sie ze sterownik sie posypał rozebrali skrzynke wysłali sterownik do wrocka i za trzy dni miałem już furkę do odbioru koszt reg sterownika z wymianą 1000zł a samą wymiane oleju i filtra liczył mi 400-450 zł. [br]Dopisany: 05 Marzec 2011, 22:22_________________________________________________wymiana konwertera oczywiscie ze wiąze się z wymianą oleju, ale mi mówił że jezeli olej jest zalewany niedawno to mozna go zalac spowrotem
  9. to nie jedzie nikt do ogrowa??
  10. a nie dodałem? no grill jest krata browarów masakra bedzie hehe
  11. nic sie nie dzieje w ogrodziencu, ale ladna pogoda i mozna by cos wykombinowac
  12. moze spocik w ogrodziencu panowie
  13. tak ja tylko u niego robie asb
  14. nieszkodzi nieszkodzi, ale powiem ze gruba rzeźba
  15. ja obstawiam turbo komp nadrabia dawką paliwa dlatego żle wychodzi dawka na kompie, a termostat przy okazji
  16. biało czarny jest wypas
  17. możesz też spróbować poeksperymentować z termo -folią
  18. też jestem za swapem kolega będzie pionierem w Q z taką rzeźbą na forum, jeszcze jak doda dokładne opisy to napewno nie jednemu się przyda. będę śledził ten temat z ogromną ciekawością. powodzenia
  19. ładny fis, dawno nie widziałem fisa bez padnientych linii
  20. moim zdaniem gra nie warta świeczki chyba że masz zamiar tym smigac do konca życia... opchnij swojego i kup 2,4 taniej wyjdzie. a wogóle faktycznie jak juz v6 to 2,8. 2,4 to juz tam nie pokombinujesz z mocą za wiele więc proponuje 2,8 zdecydowanie i mysle ze kazdy mnie poprze
  21. cichy s4 odpowiedział(a) na intel18 temat w Audi A4 B5
    dogrzewaj auto i dobrej jakości olej lej. [br]Dopisany: 03 Marzec 2011, 16:08_________________________________________________oleju czesciej nie wymieniaj bo nie ma sensu. tak się robi poprostu czasem takie masełko
  22. jak w passku robiłem konwerter o płaciłem 1600zł na gotowo
  23. jeżeli chodzi o dobrego magika od automatów to najlepszy na śląsku jest ASB PALKA w Mysłowicach na ul. Rzemieślniczej. konkretny gość i ceny ma dobre. polecam
  24. kumpel w a6 c5 miał to samo to był właśnie początek końca pompy
  25. w opisie masz AHH. zrób logi i wrzuć na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.