Treść opublikowana przez matteusz
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
Pewnego pięknego dnia, po powrocie z pracy wpadłem na pomysł pozbycia się poprzedniej audi a4 b5 z AFN'em pod maską. AFN'a troszeczkę poczyściłem, posprzątałem i padł pomysł na to żeby pojechać na giełdę, chociaż byłem pewny że jej nie sprzedam. Audi zaraz po wjeździe na giełdę nabyło nowego właściciela. Miałem plan, żeby pieniądze odłożyć do słoiczka, dozbierać trochę kasy i kupić A6 1.8T, ale z ciekawości tego samego dnia odwiedziłem allegro i wieczorkiem pojechałem obejrzeć kolejną Audi. Tym razem z męskim silnikiem, a mianowicie 2.6 V6 z sekwencyjną instalacją gazową. Na miejscu okazało się, że samochód ma wszystkie szyby oryginalne(poza przednią), technicznie bez zarzutu, a blacharsko kilka elementów do poprawy Jak nie trudno się domyśleć, wróciłem nią do domu. A oto i ona Samochód- A4 b5 Avant Silnik- 2.6 v6 Rocznik 96/97r Wyposażenie: -Kubełkowe fotele -Trójramienna kierownica -ABS -wspomaganie -4 poduchy -centralny z pilota -el. szyby -el. lustra -podg. dysze spryskiwaczy -pewnie jeszcze coś się znajdzie, ale to mało ważne Mody wykonane przez te kilka dni -Car audio -wydech przelotowy na jednym tłumiku Za niedługo być może wpadną felgi 18'stki i kit -40mm Na dniach na pewno wpadnie jakaś ładna, skromna końcówka wydechu, no i zaczynamy zabawę! Fotki
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
zakładaj graty
-
[B5 AGB] S4 Biturbo
wykres z hamowni dawaj Super auto, moje marzenie
-
B5 Avant AFN
Ja wam napiszę tak z doświadczenia, że jak jest szpachla na błotnikach, masce drzwiach to znak tego, że auto nie miało dużego dzwona, a było na tyle puknięte że można było to wyprostować i umalować A jeśli macie tylko dodatkową warstwę lakieru to w 90% taki element był wymieniony bo poprzedni nie nadawał się do zrobienia
-
B5 Avant AFN
jak można jechać do 16 letniego samochodu z czujnikiem grubości lakieru? Dla mnie to jest debilizm Sory Ale audi ładna
-
Audiola 1.8T Avant
Zobacz chłopie jak wyglądają inne tematy w tym dziale. Moim zdaniem jeśli go nie poprawisz to twój wyląduje w koszu.
-
Audiola Avant w AFN'ie
zaczynam kolejny etap poprawiania audi, żeby było z czego rzeźbić w sezon Na pierwszy ogień poszła listwa nad rejestracją, w ciemnym metalicznym kolorze, i teraz pytanie... malujemy w kolor czy zostawiamy tak jak jest ? Teraz centralny zamek trzeba naprawić bo ktoś wymienił na nie taki jak potrzeba i pomieszał kable od kostki Na sezon: alu, poliftowe lampy, zderzak poliftowy, srebrne relingi, i srebrne ramki szyb z polifta mała aktualizacja Nagrany filmik od 0-100 km/h, stoper tylko poglądowy I wrzucony auto gałgan Oprócz tego dorwałem ori podłokietnik z anglika w cenie 15 zł Kilka nowości na odświeżenie tematu: - odświeżenie cockpitu - Grill pomalowany na czarno farbą strukturalną bolla - w poniedziałek KAT OUT -dorwałem dzisiaj na złomie polfitowe podszybie, czeka na montaż - jestem w trakcie poszukiwania lamp poliftowych
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Znam auto bardzo dobrze. W dobrym kierunku zmierzasz Kamilu
-
Czerwony Przed Lifcik W Avancie
No no ładna robota Program w planach ?
-
Audiola Avant w AFN'ie
lewy jest przed lift bo jest ta wypustka na kierunki a klapa to nie mam pojęcia, chyba też nie bo utlenia się ta listwa
-
Audiola Avant w AFN'ie
To nie na zimnym Walnięty czujnik wskazania temperatury
-
Audiola Avant w AFN'ie
turbo pierwszego dnia jak go kupiłem i przeciągnąłem pod czerwone pole to puściło tak soczystego czarnego bąka że aż się zdziwiłem, kilka razy go poganiałem i jest dobrze Pierwszy powazniejszy mod I od razu test drogowy https://www.youtube.com/watch?v=owAMLbVV7s0&feature=youtu.be
-
Audiola Avant w AFN'ie
W oryginali coś się znajdzie w wolej chwili, a blacharsko do poprawy słupek C z lewej strony
-
Audiola Avant w AFN'ie
Witam, chciałbym dzisiaj przedstawić mój nowy zakup. Samochód kupiłem w niedzielę 26.10.2014r. od właściciela rocznik 1958 więc autko stosunkowo zadbane, chociaż lekkie poprawki lakiernicze go nie miną, a więc: Model - Audi A4 AVANT Rocznik - 1998 Silnik - 1.9 TDI AFN Wyposażenie : -Wspomaganie kierownicy -ABS -Centralny zamek -2x el szyby -4 poduchy powietrzne -klimatronic -półkubełkowe fotele z przedłużeniem na podudzie tzw. choinki -kluczyk scyzoryk Plany: - założenie CAR AUDIO w postaci, kable, subwoofer, głośniki, wzmak = done - Felgi 17'stki na sezon - KIT -40mm - lampy przód poliftowe - Pakiet od S'ki - jak fundusze pozwolą, ale na końcu modów - wtryski 216'stki + icek + turbo + sprzęgło + program = w tym sezonie skończy sie na programie - ogarnięcie blacharsko na tip top - oklejenie dachu, lusterek, przyciemnienie szyb wszystkich - polerowane końcówki wydechu -pozbycie się pokrowca z kierownicy = done - i reszta przyjdzie z czasem Narazie 3 kiepskiej jakości zdjęcia, jutro zrobię sesję
-
Świece Champion - odpowiednik PFR6Q
Znajomy spec od 1.8T polecił mi świece NGK BKR6E które w zeszłym tygodni wymieniłem i dało to piorunujący efekt w postaci wreszcie równiutkiej pracy silnika Wiem że do naszych silników polecają platynowe za 170 zł, ale 1.8T w passacie wychodziło z fabryki na tych świecach, więc nie widzę powodu dla którego miały by nie chodzić w AEB czy AGU.
-
Chmura białego dymu z wydechu podczas odpalania, czuć spalenizną
sprawdź w zbiorniczku wyrównawczym czy nie ma oleju, oraz czy nie ma w oleju na bagnecie lub pod korkiem wody(białej mazi)
-
Nieustanny problem z obrotami.
A wymieniałeś przepustnice? Bo domyślam że adaptowałeś ją wiele razy
-
Problem z obrotami itd
Rurka podciśnieniowa idąca pod kolektorem. Sprawdź czy jest szczelna
-
Mocne szarpanie
u mnie było to samo, pomogła wymiana świec. Jeśli nie chcesz przepłacać nie zmieniaj na świece platynowe a Bkr6e NGK. Wychodził na nich seryjnie passat 1.8T, a to co piszą w katalogach że muszą być platynowe i koniec to bzdura i chęć zarobienia kasy Jak ja zmieniałem to w Norauto zapłaciłem 11zł/szt aaa jeśli to nic nie pomoże to podłączaj vaga, rób logi 2+7 i 13+25
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Mam na imię Mateusz, jestem dumnym właścicielem vw Golfa GTI 1.8T AGU po programie na 190/280 i przychodzę tu żeby również poczytać i powypowiadać się o tym silniku