Treść opublikowana przez matteusz
-
[A4 B5] Zielona Żaba 97' 2.8 ACK :)
chyba sie zalapalem na zdjeciu
-
Quattro BIxY/GWINT Polift w przedlifcie
zmiany na plus Robi się coraz ładniej !!
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
Niestety, ale znów przygoda z moim samochodem zostanie za jakiś czas zakończona. Dzisiaj o 14:10 w Łącku wjechała mi w tyłek ibiza z dosyć dużą prędkością, a ja odbiłem się uderzyłem w hak hyundaia. Czekam już na rzeczoznawce i auto prawdopodobnie wyląduje na złomie. Na dzień dzisiejszy swoim okiem widzę: -Załamanie na środku dachu -Pokrzywiona podłoga bagażnika -Pokrzywiony prawy błotnik który wchodzi na drzwi pasażera i nie można ich otworzyć -przesunięty cały pas tylny, przez co już nigdy nie zamknę klapy -pokrzywiona klapa bagażnika -zbita prawa lampa -uderzyłem kolanami w osłonę pod kierownice i jest w tej chwili wyłamana z uchwytów -z lewej strony powiększyła się szczelina między drzwiami a błotnikiem -Problem z pracą na gazie. Brak mocy, śmierdzi gazem podczas przełączania. Niestety auto jest do śmieci. Planuję zmienić na audi a4 b5 po lifcie w 1.8T lub przedflitową A6 z tym samym silnikiem. Będę szukał quattro i moc w którą będę uderzał to min 220 koni. [https://lh4.googleusercontent.com/-p_hrlVe1AoY/VYG2nm0uR-I/AAAAAAAAAB8/LXhb7X8ZyVE/w1113-h835-no/20150617_151045.jpg/img]
-
ABC Wczesna odcinka, słaba moc
Witam mam problem ze swoją audi. Otóż mam wrażenie że w całej skali obrotów ten samochód nie jdzie jak na 150 koni przystało, to raz, a dwa odcinka przy obciążeniu jest przy 5.500 obrotów a silnik zaczyna słabnąć od 5.000 obrotów. Zauważyłem że te silniki kręcą się dużo wyżej. Błędów silnika brak, nie wiem od czego mam zacząć. Nagrałem mini filmik jak to wygląda Dodam tylko że na gazie nie ma odcinki przy 5.500 obrotów ale czuć wyraźny spadek mocy Pomoże ktoś ?
-
Granatowy avancik 1.9 tdi 110 afn
Zazdroszczę bose na pokładzie, mimo że przedlift to fajne wyposażenie, szukaj lampek na przód i grilla z polifta, dużo to zmienia nie tylko z wyglądu a i z użytku
-
Szarak pospolity OEM+
Bardzo ładnie Ci to wyszło, mody na plus
-
[A4 B5] Srebrna A4 B5 Quattro 97r.
Gratki za zakup quattro, na pewno był to lepszy pomysł niż jakikolwiek golf3, dopisz sobie do listy planów program na 140 koni a quattro zacznie ci sprawiać ogromną radość, szczególnie ze startu
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
Powolutku szykuję się do "remontu" blacharki Na pierwszy ogień poleciał zderzak, zostało mi go jeszcze delikatnie spasować tzn. podnieść do góry Mod zegarów a'la polift póki co, w wakacje będę szukał full FISa Czekam już na białe ledy które zamówiłem na allegro Zawieszenie -40mm czeka na wolniejszy dzień Wpadły nowe alu 17 cali włoskiej firmy Fondmetal ET35
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Odpowiem za kolegę, maska poliftowa już czeka na założenie, także wszystko w swoim czasie Dzisiaj auto obejrzane, przejechane i wymacane. Auto już w tej chwili miażdży system, czekam z niecierpliwością na więcej
-
Co szybsze? A4 B6 1.8T po modach czy A6 C6 3.0TDI ?
A6 jest bez najmniejszych szans. Swego czasu gdy miałem golfa IV GTI w którym był 1.8T ze zrobionym wydechem i dolotem+ mapa na 190/290 mierzyłem się z taką a6 avant 3.0 tdi. Koleś też był pewny siebie i mu nie za bardzo to wyszło, ja w golfie sam, on w audi z jednym pasażerem, z miejsca delikatnie mi odjechał, wrzuciłem drugi bieg i przy 80 już byłem przed nim. Do 180km/h byłem przed nim jakieś 2 długości, potem odpuściłem Tak jeździł mój golf
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
zaczynam od detali Od czegoś trzeba zacząć MTS -40mm
-
Klimatyzacja nabita a sprężarka się nie włącza.
Zmostkowalem wlasnie te dwa przewody na odpietej wtyczce i niestety bez rezultatu :-(
-
A4 B5 Avant (AFN) *KLimEK
No ładnie odratowałeś samochód, wrzucaj więcej fotek
-
Klimatyzacja nabita a sprężarka się nie włącza.
Dzięki wielkie za zaangażowanie w pomoc Na pewno zmostkuję te dwa piny, presostat zostanie wymieniony jak się okaże że to jego wina. A wracając do urządzenia tj. presostat to znajduje się on przy prawej lampie tak?
-
Klimatyzacja nabita a sprężarka się nie włącza.
Dzięki za info A napisz mi jeszcze co tu zrobić żeby ta klima w końcu chłodziła?
-
A4 Caractere
Pierwszy raz widzę taki pakiet Pierwsze co to wywalaj grill bo trąci remizą, reszta raczej na plus, powodzenia
-
Qlimax b5 by Ramirez01
Noo i pięknie, nowe lepsze pomysłamy z ciekawością będę tu zaglądał
-
Klimatyzacja nabita a sprężarka się nie włącza.
Witam, posiadam A4 b5 avant z silnikiem 2.6 v6 i mam mały problem z klimatyzacją. Gdy zaczęło robić się ciepło postanowiłem pojechać napełnić klimę( myślałem że to kwestia pustego układu) a tu się okazuje że klima jest szczelna a płynu było 580g(wchodzi około 700g). Okazało się że sprężarka nie daje znaku życia. Podmieniałem cały climatronik i bez efektu. Podłączyłem pod Vaga i pojawiły się następujące błędy: -00603 -00792 -01297 -01296 -01582 Oprócz tego ostatnimi czasy jak silnik osiągnie 90*C włącza się wiatrak elektryczny, a nie raz nawet jeśli silnik jest zimny i pracuje na pełnych obrotach, ma to coś wspólnego z klimą? Prosiłbym kogokolwiek o pomoc, boję się że to jakaś pierdoła, a mechanicy policzą jak za złoto...
-
[ABC] A4 B5 Audi Michała (Wypełnienie podłokietnika)
mam ten sam silnik u siebie w audi Powodzenia w doprowadzenia do ideału
-
[B5 AGA] Czarny Avant
oo widze kolega z kutna Polajkuj Gostynińską Społeczność Motoryzacyjną na fejsie i zapraszam na spoty do Gostynina
-
[B5 APR] Quattro Avant
jak wrażenia z jazdy 2.8? Starcza mocy ?
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
Korzystając z kilku dni wolnych od pracy, zająłem się trochę swoją audi i o to efekty Stary "końcowy tłumik" poleciał na złom A na jego miejscu pojawił się ori końcowy od V6'tki który delikatnie poczyściłem i plan jest taki żeby go spolerować na połysk Następnie zająłem się trochę silnikiem, a mianowicie dobrałem się do przepustnicy i ją wyczyściłem bo o to sama się prosiła (wolne obroty), teraz jest pięknie! W następnym tygodniu mam plan żeby ogarnąć ten bałagan pod maską i szukam ori osłony na silnik Na koniec dnia zostawiłem sobie ogarnięcie środka, tzn. odkurzanie, czyszczenie plastików itp. W najbliższym czasie planuje oddać fotel kierowcy do tapicera, bo swoje już przeżył i zająć się blacharką (prawdopodobnie całe auto dostanie nowy lakier żeby nic się nie odróżniało ) Myślę też że podsufitka pójdzie we flock. Kilka dni temu złożyłem zestaw car audio z poprzedniej audi z nową(starą) jednostką sterującą oraz założyłem oryginalny podłokietnik z tunelem
-
A4 silver by Marcino
ładna, zadbana b5, miło się ogląda fotki
-
[B5 AEB] Srebrny avant by looki91 - sesja str.4
Samochód obejrzany wczoraj na żywo Rośnie projekt na skalę krajową
-
Audi A4 żabka avant [ABC]
Ogólnie to chciałem dołożyć do A6'stki i w wakacje ją kupić, ale do wakacji pośmigam V6'stką i zobaczymy co dalej wyniknie. Jak wszystko będzie szło po mojej myśli to w wakacje pomodzimy tą audi i zrobi się "vizual polift" bo zakochałem się w dźwięku V6'ski na przelocie Małe nagranie