Treść opublikowana przez markors400
-
[ALL B5] szerokie s4
widok jest dobry a ten wentylator daje rade w upalne dni
-
[S4 B5 AGB] Limousine Tuned By AWRacing & RPerformance.
a co sie stalo z rs4 twoim ?
-
alufelgi
szukam informacji odnosnie felg 18x7j rozstaw srub 5x112 nigdzie nie moge znalesc o takiej szerokosci wszedzie oferuja 7.5 cala moze ktos wie gdzie moge takie znalesc o szerokosci 7 cali
-
spryskiwacze lamp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195725-montaz-cisnieniowo-wysuwanych-spryskiwaczy-reflektorow/?view=findpost&p=2711417&hl=%2Bspryskiwacze+%2Blamp
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
kolor ,kolor jest za.........
-
Moja A4 B5 1.8 ADR,gwint,kubełki...
nie pasuje ta dokladka wstaw halogeny spryski i bedzie git wtedy
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
tu masz jeszcze jeden http://allegro.pl/zderzak-audi-s4-b5-przod-przedni-kompletny-spryski-i4475159174.html
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/278443-recaro-zderzaki-s4-slupek-na-zegar-boost/ drugi ma kolega krycha na 5 stronie jest w dziale sprzedam chyba http://a4-klub.pl/index.php?/topic/282934-zderzak-s4/
-
[B5 AJM] Fake s4 US /SPRZEDAM
szkoda auta na forum jest jeden zderzak ale chce za wszystko 1300 zl
-
[B5 AHU] < Skromny Avantador > by xBLADEx - Recaro
z zewnacz fajnie tylko brak jeszcze spryskiwaczy lamp i gwinta a w srodku to klimatronik powinien zagoscic
-
Moja "czarna Perła"
fajnie ze ma 2din halogeny ale te felgi to do wymiany natychmiast
-
"Fake RS4" by Artek
super zdiecia ale w rzeczywistosci jest pewnie jeszcze lepiej
-
Biały Adr Quattro
jeszcze jak by byl gril ala rs4 to by bylo git
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem pozdrawiam wszystkich audi maniakow mysle ze z wasza pomoca bede mogl cos ulepszyc w swoim audi