Treść opublikowana przez przema
-
[B5 AFN] Wyciekający płyn chłodzący
Dobre warsztaty wyposarzone są w testery do badania obecności dwutlenku węgla w układzie chłodniczym.Musisz kolego przemyk koło takowego się "zakręcić". :JC_fan:Oby nie uszczelka ,powodzenia
-
[B6 AWX] Tylne głośniki przestały grać
Moje też przestały grać.U mnie spalił się jakiś moduł znajdujący się w bagażniku na prawym nadkolu.Ciężka sprawa do dostania.
-
[B6 AWX] Instrukcja obsługi NAVI PLUS RNS 4.1
Witam serdecznie.Kolego <domelq>czy również mi morzesz ją przesłać?Taka prośba.....z góry dzięki
-
Nowe policyjne fury..
No nie,z tym ZETORKIEM to lekka przesada! Pozdrowionko
-
Nowe policyjne fury..
Nasi jak zwykle coś odwalą.....wolał bym w to miejsce jedno Q7 6.OTDI
-
[B6 AWX] Syczy jak się włączy turbosprężarka
Sprawdź i ewentualnie przemyj acetonem IC
-
[B6 AWX] Syczy jak się włączy turbosprężarka
Witam kolegę!Miałem identyczny przypadek z syczeniem i brakiem mocy....spadł wąż z intrkulera znajujący się z przodu przy kole od strony kierowcy.Po wpięciu VAG pokazał brak ciśnienia doładowania.
-
[B5 AFN] Wymiana plecionki - kto może pomóc?
Powinna znajdować się tam aluminiowa osłona półosi
-
[B6 AWX] Dziwny dźwięk przy ruszaniu
Mam to samo
-
[B5 AFN] Jak mam naciągnać pasek wielorowkowy ?
Kolego Musashi masz rację,to ja popełniłem błąd.To rozwiązanie miałem w poprzednim moim aucie VW SHARAN.A osobnym paskiem napędzana jest tam pompa wspomagania.
-
[B5 AFN] Jak mam naciągnać pasek wielorowkowy ?
Sprzęgiełko w alternatorze jest też po to,aby nie było szarpnięć podszas włączania klimy.Powstają tam siły które mogły by zerwać klin na kółku.
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
KolegoTrzeniu!!!!!!!!Poto jest to forum żeby sobie popier....!!!
-
[B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
Kupiłbym takie lampy z homologacją,tylko kolega ostrzegł mnie iż komputer może pokazywać w b6 przepalone żarówki np stopu. Szanowni forumowicze jakie są wasze doświadczwnia z tymi lampami?
-
[ALL B6] Przednie lampy led w B6
Wygląda to coś jak kupa,bo czekam na jakiś hit do b6!!!!!!!!!!
-
[B6 AKE] Quattro a badanie techniczne
Opór toczenia jest bez znaczenia????????Zapieczone zaciski?Uszkodzone łożysko piasty?Za małe ciśnienie w ogumieniu?Pracując na stacji nigdy nie wbiję pieczątki!!! Bo gościowi ratuję życie!!! :th:Oj a przypadki się widzało
-
[B6 AWX] Nowe felgi i opony do mojej B6
Kollego nimskrk,a przeglądałeś stronę www.baloon.pl ?Tam też są niezłe fele
-
[B6 AKE] Quattro a badanie techniczne
......przy włączonej jednej rolce mechanizm różnicowy stwarza opór :mysli:Więc jak zliczyć różnice w oporze toczenia.....
-
[B6 AKE] Quattro a badanie techniczne
Kolego nike21 jest jeszcze sprawa pomiaru oporów toczenia.Można różnicę tą zmierzyć na rolkach w przypadku gdy koła 1 osi obracają się jednocześnie.A skuteczność hamowania poszczególnych osi można zbadać także na stacji diagnostycznej wyposażonej w płyte najazdową tj.pojazd rozpędzony do pewnej prędkości najeżdża na płytę i następnie hamuje.Różnicę w sile hamowania zlicza i obrazuje komputer.Pozdrawiam
-
Niesamowity wzrost popularności A4-klub.pl :)
NO NIEZŁE CACKO!!!!!!!!!!!!!
-
[B6 AWX] Problem z mocą
Sprawdź furkę VAG-iem,miałem ten sam problem.Podłączyłem KTS-200/pożyczony z zaprzyjaźnionego warsztatu/ i odrazu pokazał się błąd<za małe ciśnienie doładowania....>Mój typ padł na kierownice w turbinie ale przy dokładnym osłuchaniu i obejżeniu silnika stwierdziłem........że spadł przewód z interkulera!
-
1.9 TDI i 433 PS/786 Nm ...
musi mieć nie zły wydmuch
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
No nieee :wallbash:U mnie też pękł
-
[B6 AWX] Prosze o pomoc w identyfikacji terminu RECIRCULATION VALVE SOLENOID
Kolega spanky ma racje:jest to elektrozawór sterujący EGR
-
[B5 ADP] Problem z jedynką i wstecznym
Na 99% sprzęgło do wymiany.Miałem identyczny problem
-
[B5 ADP] Rurka zamiast złącza elastycznego
sk baton ma racje!Poto jest plecionka by część drgań eliminować.Pozdro