Treść opublikowana przez przema
-
[B7 BRE] Opinie o silniku 2.0 TDI BRE
Nawiązując do zużycia oleju to mój AWX ma "nalatane" 400tysi i olej w nim nie ubywa. Przejechałem nim stówkę, olej który stosuję to MOTUL. Jedyny problem to EGR. Ekologo-Konstruktora tego ustrojstwa powiesił bym za ja...
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
Pasek nie jest wieczny, wymienia się go po przebiegu lub co 5 lat. Są to zalecenia producentów pasków, oraz producentów aut.
-
[B5 AHU] Nie chce odpalić, ale rozrusznik jest OK - reaktywuję temat
Płyn do spryskiwaczy też zmień!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ło matko
-
[B6 AWX] Jaki jest najlepszy zakres obrotów dla silnika?
Raczej trzeba go gonić, aby kierownice nie zapiekły się.
-
[B7 BPW] Wymiana głowicy z pompowtryskami, wtryski: 073 BJ - Moja smutna historia
Na Poznaniu z takimi częściami jest problem, tam jest dużo blacharki i alufelg. Jak odzyskam dane z mojego uszkodzonego telefonu, to dam Tobie namiary na gościa co ciągnie "graty" mechaniczne z angli. Pozdro
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
400 tysi, wnętrze jak nówka, olejek pełen syntetyk MOTUL, zbiera się niesamowicie, jestem pełen podziwu
-
[B6 AWX] Turbina się wyłącza przy 120km/h
Kierownice od piz.....watej jazdy się zapiekły. Na bank trzeba motorek przegonić.
-
[B6 AWX] Pompa paliwowa, uszczelka pod głowicą
No dokładnie to ta pompeczka
-
[B5 AJM] Chłodnica z przodu po stronie pasażera
Ciekawy jestem w jakim celu jest ona montowana, przecież układ chłodzenia jest wydajny i dobrze wyliczony.....
-
[INNE] VW Sharan - kilka pytań
Miałem SHARANA 1,9 na pompie 110 kucy. Był w nim CLIMATRONIC 2-strefowy i nie było żadnych problemów z ochłodzeniem auta, nie wiem czemu taka opinia. W zimie owszem długo się nagrzewało, ale WEBASTO <jeśli sprawne> wspomagało dogrzewanie auta. Wszystkim się wydaje że jak jest WEBASTO to nie trzeba go przeglądać-bzdura. Raz do roku trzeba zrobić przegląd tak jak klimę. Mankamentem jak dla mnie największym był brak schowków, było sporo miejsca nie wykorzystanego na ten cel. 7 osób podróżuje w komfortowych warunkach i nie raz koledzy z pracy rozpijali flaszunię. Na wypasie miałem navi MFD z interfejsem na TV i DVD oraz zmieniarkę. Złego słowa na to auto nie powiem, nigdy mnie nawet przy -30 nie zawiódł SZACUN dla VW SHARAN
-
Blacharstwo - Lakiernictwo
Zależy co i ile robisz. Mają swoją mieszalnie także z doborem lakieru nie ma bólu. Moi znajomi twierdzili że drogo, ale kopara im opadła gdy zobaczyli jakość usługi zarówno blacharskiej jak i lakierniczej. Można narzekać na czas naprawy dlatego że mają zapier.... Naprawiałem tam trzy razy auto i jak nowe Osobiście polecam
-
Blacharstwo - Lakiernictwo
Szeroka 27 p. Mariusz
-
[B6 BFB] Gdzie jest sensor od poduszki siedzenia ?
Ja miałem uszkodzone przewody czujnika AIR BAG znajdujące się na przednim wzmocnieniu. Kolo elektryk szybko z tym się uporał.
-
[B6 AVF] Wyciek z jakiegoś dziwnego urządzenia - co to takiego?
Dokładnie,podcieka EGR.Było o tym sporo
-
[B5 1Z] Kolejność odkręcania śrub głowicy
Wytrzyma na 100%
-
[B5 1Z] Kolejność odkręcania śrub głowicy
YATO to dobre klucze,dasz nimi rade
-
[B6 AWX] Centralny zamek - otwiera i zamyka auto
Ja mam fajny przypadek. Podłączyłem dvd do RNS-E przez interfejs, wszystko hula jak ta lala. Tylko numery zaczynają się gdy zamykam auto z pilota, auto zamknie się ale przez pół minuty siłowniki centralnego cały czas jakby domykają auto. Minie pół minuty i nastaje cisza. Interfejs odłączę problem znika. Na vag-u ok, jest to troche obciach z tym pykaniem. Z vag jestem cieńki jak cały Szczecin, według mnie to kwestia kodowania.
-
[B6 AWX] Przewody podciśnieniowe - nazwa, cena itp
Wyciągnij filtr powietrza,to proste. I wszystko masz jak na dłoni
-
[ALL B5] Dolewanie oleju do ropy
Ja Sharanem targałem auta i dolewałem 100 MIXOLU na 1 tankowanie do pełna.Miałem 110 konny motorek na pompie z sporym przebiegiem i jeździ do dzisiaj bezawaryjnie.
-
[B6 AWX] Problem z uruchamianiem silnika
No to na początek
-
[B6 AWX] Problem z uruchamianiem silnika
Albo filtr paliwa może wymieniałeś? Napisz coś więcej,bo tak to można gdybac
-
[B6 AVF] Kontrolka ESP i świec żarowych
Przerabiałem ten temat miesiąc temu,miałem uszkodzony pedał gazu. Koszt w używce to 150pln,ale wymiana trochę męcząca. Niby wszystko na zewnątrz ale 2 górne śruby ciężko się odkręca, imbusik 5-tka. Pozdrawiam
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Jak mi wysypało się aku, to szukałem MOLLa i nigdzie nie znalazłem a auto musiało jeźdźić. Podpasowała za to jakaś CENTRA calcium za podobną cenę, ale jestem zadowolony
-
Komunikat BREAKE przy uruchamianiu silnika
Morze rozrusznik pobiera za dużo prądu i jest spory spadek przy rozruchu? W poprzednim moim aucie VW SHARAN wszystko głupiało przy odpalaniu przez rozrusznik i zaśniedziałe styki. Pozdrawiam
-
[B7 BKE] Wymiana oleju (korek spustowy a ssanie od góry)
No i przy okazji wyczyścisz korek magnetyczny...