Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przema

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przema

  1. Dobre warsztaty wyposarzone są w testery do badania obecności dwutlenku węgla w układzie chłodniczym.Musisz kolego przemyk koło takowego się "zakręcić". :JC_fan:Oby nie uszczelka ,powodzenia
  2. Moje też przestały grać.U mnie spalił się jakiś moduł znajdujący się w bagażniku na prawym nadkolu.Ciężka sprawa do dostania.
  3. Witam serdecznie.Kolego <domelq>czy również mi morzesz ją przesłać?Taka prośba.....z góry dzięki
  4. No nie,z tym ZETORKIEM to lekka przesada! Pozdrowionko
  5. Nasi jak zwykle coś odwalą.....wolał bym w to miejsce jedno Q7 6.OTDI
  6. Sprawdź i ewentualnie przemyj acetonem IC
  7. Witam kolegę!Miałem identyczny przypadek z syczeniem i brakiem mocy....spadł wąż z intrkulera znajujący się z przodu przy kole od strony kierowcy.Po wpięciu VAG pokazał brak ciśnienia doładowania.
  8. Powinna znajdować się tam aluminiowa osłona półosi
  9. Mam to samo
  10. Kolego Musashi masz rację,to ja popełniłem błąd.To rozwiązanie miałem w poprzednim moim aucie VW SHARAN.A osobnym paskiem napędzana jest tam pompa wspomagania.
  11. Sprzęgiełko w alternatorze jest też po to,aby nie było szarpnięć podszas włączania klimy.Powstają tam siły które mogły by zerwać klin na kółku.
  12. KolegoTrzeniu!!!!!!!!Poto jest to forum żeby sobie popier....!!!
  13. Kupiłbym takie lampy z homologacją,tylko kolega ostrzegł mnie iż komputer może pokazywać w b6 przepalone żarówki np stopu. Szanowni forumowicze jakie są wasze doświadczwnia z tymi lampami?
  14. Wygląda to coś jak kupa,bo czekam na jakiś hit do b6!!!!!!!!!!
  15. Opór toczenia jest bez znaczenia????????Zapieczone zaciski?Uszkodzone łożysko piasty?Za małe ciśnienie w ogumieniu?Pracując na stacji nigdy nie wbiję pieczątki!!! Bo gościowi ratuję życie!!! :th:Oj a przypadki się widzało
  16. Kollego nimskrk,a przeglądałeś stronę www.baloon.pl ?Tam też są niezłe fele
  17. ......przy włączonej jednej rolce mechanizm różnicowy stwarza opór :mysli:Więc jak zliczyć różnice w oporze toczenia.....
  18. Kolego nike21 jest jeszcze sprawa pomiaru oporów toczenia.Można różnicę tą zmierzyć na rolkach w przypadku gdy koła 1 osi obracają się jednocześnie.A skuteczność hamowania poszczególnych osi można zbadać także na stacji diagnostycznej wyposażonej w płyte najazdową tj.pojazd rozpędzony do pewnej prędkości najeżdża na płytę i następnie hamuje.Różnicę w sile hamowania zlicza i obrazuje komputer.Pozdrawiam
  19. NO NIEZŁE CACKO!!!!!!!!!!!!!
  20. przema odpowiedział(a) na kryha80 temat w 1.9TDI
    Sprawdź furkę VAG-iem,miałem ten sam problem.Podłączyłem KTS-200/pożyczony z zaprzyjaźnionego warsztatu/ i odrazu pokazał się błąd<za małe ciśnienie doładowania....>Mój typ padł na kierownice w turbinie ale przy dokładnym osłuchaniu i obejżeniu silnika stwierdziłem........że spadł przewód z interkulera!
  21. musi mieć nie zły wydmuch
  22. No nieee :wallbash:U mnie też pękł
  23. Kolega spanky ma racje:jest to elektrozawór sterujący EGR
  24. Na 99% sprzęgło do wymiany.Miałem identyczny problem
  25. sk baton ma racje!Poto jest plecionka by część drgań eliminować.Pozdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.