Treść opublikowana przez lewy_jelcz
-
[B5 AVV] Avant 1.8 SE 5V 2000r
Ładna sztuka . Te felgi z S-line mnie sie osobiście bardzo podobają ale boje się je zakładać na nasze drogi . Odnośnie wyświetlacza to jedyna szansa wysłać do kolesia, który robi to za 150-200 zł. Bo można jeszcze wymienić licznik ale programowanie itd to sie nie opłaca. O naprawie FIS jest info na forum... P.S.: Ten kolor mnie rozwala . Miałem zamiar kupić w takim ale niestety nie znalazłem
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
Dawid a czy numer seryjny masz też taki jak mojej?
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
tam mam 2 pokrętła, zdjęcia są na początku tematu. Boję cię, że mam tę wersje nonDX
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
wczoraj brałem mapę od kolesia u którego chodzi wszystko bez problemu a u mnie nie poszła. Troszkę daleko do tego Skoczowa . Może umówimy sie na jakąś przesyłkę Poczta za browara ?
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
Zrobiłem próbę z przegraniem mapy niemiec, która miałem w navi. Zgrałem jej obraz i nagrałem na jakiegoś tam verbatima i działa bez problemu. Ta mapa niemiec jest z 10.2000 i wyczytałem gdzieś, że kiedyś był format jakiś nonDX. Czy możliwe aby ta moja nie obsługiwała DX? Ponoć od 2000 roku map do nonDX już nie robili. Zna ktoś ten temat żeby mógł pomóc?
-
Spoty wrocławskie
Co mam na myśli? Z tego co czytałem to mało ludzi jest w niedziele na tych spocikach i tak pytam czy coś większego się szykuje żeby większą ekipę zebrać . A umawiacie się na jakąś konkretną godzinę czy każdy przyjeżdza kiedy chce?
-
[B5 1Z] czarna piękność
Witam! Mam pytanie- skąd masz takie ładne siedzenia ? Ile dałeś za nie i gdzie?
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
Nagrywałem już na 3 nagrywarkach i na chyba 10 płytach. Prędkości od 1x do 4 x. Już mnie zaczynają denerwować te testy. Poszukam jakiejś dobre niebieskiej cd i zobaczymy czy pójdzie. Dzięki chłopaki za zainteresowanie tematem. A jeszcze mam pytanie odnośnie CD audio. Muzyka chodzi w NaviPlus czy obowiązkowa jest zmieniarka?
-
Spoty wrocławskie
Witam Panowie! Coś większego się szykuje niż to co jest w okolicach mostu co tydzień?
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
Nagrałem już chyba z 10 płyt i lipa. Na jednym z for czytałem, że zamiast bawić sie w próbowanie różnych płyt najlepiej wypalić na niebieskiej (od spodu) Verbatima. Mam ściągniety z neta język polski ale muszę wyczaić jak nagrywać aby chodziły mapy. Jutro jeszcze wezmę cd do czyszczenia lasera i przejadę tak na wszelki wypadek. Carnivore a na jakiej płycie masz nagrana tą mapę?
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
no właśnie nagrywałem i nici z tego. Nagrywałem profilem Safe, który zapodali na www.peb.pl i nici z tego. Znacie jakieś inne płyty na których chodzi wam mapa?
-
[A4 B5] Audi a4 '99 r. 1,9 TDi 115 KM
Śliczna . Mam jedno pytanie odnośnie D2S-ów od xenonów. Jakiej firmy masz te żarniki? Miałem Osramy i Philipsy i świecimy na biało a u ciebie jest taki delikatny błękit
-
[ALL] Navigation Plus AUDI-RNS.A4
Witam Panowie! Dopiero co założyłem nawigacje i jest pewien problem. Jedyna jaka mapa na niej chodzi to mapa Niemiec, która była w niej jak kupiłem. Mapa ta jest widać kopiowana na jakiejś płycie o słabej jakości a jednak chodzi. Może problem leży po stronie map, które ściagam i nagrywam na cd. Dodam ze nagrywałem na cd philipsa, tdk, sony i to prędkością x2. Przykład mapy jaką mam to Blaupunkt.Teleatlas.Czech.Republic.Poland.DX.2007.2008. Może ta nawigacja nie obsługuje map w formacie DX? Albo potrzebny jest specjalny czytnik? Jeszcze jedno pytanie koledzy- czy to prawda, że ten model nie czyta płyt cd i trzeba podłączyć zmieniarkę? Przeszukałem całe forum w szukaniu odpowiedzi na te tematy i niestety nici. Wiem, że ta nawigacja nie jest dobra w porównaniu do np.: RNS-E, no ale jak już ja kupiłem to chociaż chciałbym z niej korzystać . Bardzo proszę o pomoc.
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Panowie a ma ktoś z was mapki na NaviPlus? Zamontowałem, ponagrywałem kilka i nic nie czyta. Jedyna jaką czyta to jakaś stara niemiec co była w śrdoku. Ktoś z okolic zna się na tej navigacji choć trochę ?
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
czy waszym zdaniem te chlapacze poważnie tak tragicznie wyglądają?
-
Jakie żarówki D2S kupić?
Witam Panowie! Ja kupiłem oryginalne Osrama 4300K i świeca na biało. W momencie kiedy się rozpalają świecą przez chwile na niebiesko ale za chwile robią się białe i tak pozostają. Kupiłem z HID 6000K i świecą extra. 8000 to troche już za dużo ale 6000K jest wystarczające. Światło jest piekne, lekko niebieskie
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Powiem wam, że myślałem że te 150 KM będzie robiło robotę. A ta moja audiczka tak średnio jeździ Edit: Najlepsze ze popatrzylem pod maske i w dane smaochodu a tam 180 koni a nie tak jak na dowodzie 150
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
hmmm narazie wymienie Symphony na NaviPlus, w sumie podoba mnie się oryginalna także nic chyba więcej nie będę robił. Myślałem na jakimiś felgami ale wydaje mnie się, że jak na Wrocław i okolice lepiej pozostać przy tych co mam
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Witam panowie ! Dopiero co kupiłem A4 i widzę, że w tradycji forum jest pochwalenie się . Poniżej podaje linki do zdjęć. Planuje jakieś większe felusie kupić. Zastanawiam się nad ori 18' od S-line albo RS. To tyle póki co, jak będą zmiany to będę wrzucał następne zdjęcia Audi A4 1.8 Turbo 180 KM.. rok produkcji 1999 Z wypasiku : -10 jaśków -el. szyby- przód -el. lusterka -podgrzewane lusterka -podgrzewane spryski -podgrzewane pośladki -klimatronic -pełny FIS -welurowa tapicerka -oryginalne xenony Valeo -spryskiwacze lamp przednich -tempomat -kierownica z S-Line -radio Symphony I (szkoda, że brak systemu Bosse ) Planowane zmiany : - obniżenie -30mm- H&R - zmiana na B6, 2,5 TDI B... 180 kucy, S-Line, albo 1.8T BEX Planuje kupić felgi 18", co powiecie na takie co pokazuje poniżej? A tak audiunia wygląda zimą . Czekam na opinie
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Kupiłem niedawno Audi a4 99' 1.8T i chciałbym uczestniczyć w życiu forum