Treść opublikowana przez lewy_jelcz
-
[B5 AJM] Opadniety zderzak po obtarciu o krawężnik
Dam Ci pewną radę bo ostatnio sam to robiłem. Blacha do której przykręcony jest ślizg jest bardzo wiotka i u Ciebie jest ewidentnie wykrzywiona. Odkręć ślizg i szarp ręką blachę do momentu aż zaczep na ślizgu będzie równoległy do rantu między lampą a nadkolem (ten gdzie powinien przylegać normalnie zderzak). Ważna sprawa aby za każdym razem jak się ściągnie zderzak, odkręcić ślizg i lekko wcisnąć mocowania (miejsce gdzie wkręcasz śruby), ponieważ za każdym pociągnięciem, one robią się wypukłe i zderzak będzie przez to odstawał. Później przykręcasz tam ślizg, i wczepiasz zderzak. Jak nie pasuje to znów ściągasz i robisz korekcję o tyle ile trzeba. 20 minut i wszystko zrobione tak jak powinno być
-
[ALL B5] "Banany" - zaślepka w nadkolu - prośba o podanie numerów
Faktycznie Cuber też to pokazał na rysunku. Czyli pozostaje kupno nowego ślizgu bo te używane mają to połamane . Dzięki Panowie za pomoc
-
[ALL B5] "Banany" - zaślepka w nadkolu - prośba o podanie numerów
Ślizgi mam dobre a to jest zaślepka poniżej ślizgów. Poniżej wklejam zdjęcie z zaznaczonym tym plastikiem.
-
[ALL B5] "Banany" - zaślepka w nadkolu - prośba o podanie numerów
a zna ktoś może jego numer? Może akurat w ASO dostanę
-
[ALL B5] Problem z FIS-em w niskich temperaturach
Problem występuję ten ze wszystkimi FIS-ami i jedyne wyjście to doszukać się jakiegoś magika co to potrafi zrobić. Jest bardzo mało ludzi to to naprawia i dobrą kasę mają z tego także na pewno nie podadzą informacji co i jak
-
[ALL B5] Problem z seryjnymi xenonami
Ja miałem ten sam problem zaraz po wymianie Philipsów na pierdzieloone HID-y, bo chciałem żeby mi bardziej na niebiesko świeciły. Pierwsza sprawa to musisz zobaczyć czy fajka nie jest przypalona w miejscu styku z żarnikiem. Mi przez to spaliło 2 przetwornice i szybciej wyrzuciłem te żarniki jak je kupiłem. Kupiłem Philipsy, przetwornice wysłałem to naprawy i wszystko działa jak trzeba. No i gwarancje nawet mam na naprawę. Wyjdzie Cię o połowę taniej niż miałbyś kupić używaną przetwornicę. Mi nawet w cenie fajki powymieniał na nowe nie wspominając oczywiście o spalonej elektronice w środku. Z tego co wiem to u siebie masz przetwornicę nie taką jak pokazywał wyżej Cuber tylko Valeo 2 taką jak poniżej w linku. Nie ma ona odpinanego przewodu z fają tylko jest na stałe zamontowany w przetwornicę. Oto link: http://allegro.pl/item606152447_przetwornica_valeo_min_renault_laguna_i_audi_a4.html a to link do gościa co naprawia: http://allegro.pl/item604437864_xenony_przetwornice_profesjonalna_naprawa.html
-
Spoty wrocławskie
dodam że plaża jest duża, czysta i blisko na stacje po %
-
[ALL B5] "Banany" - zaślepka w nadkolu - prośba o podanie numerów
na allegro ludziska sprzedają same ślizgi bez nich właśnie a w ASO kilka razy drożej :/. Dzięki za info
-
[ALL B5] "Banany" - zaślepka w nadkolu - prośba o podanie numerów
Cześć! Mam ogromną prośbę do was. Otóż mam połamane takie elementy w kształcie księżyca/banana, które są w okolicach ślizgu od zderzaka, na samym dole w nadkolu przednim po lifcie. Oglądałem je i numer był chyba na tych częsciach co odpadły. Mógłby ktoś pomóc i podać numer tych części abym mógł sobie zamówić? Z góry dzięki
-
Spoty wrocławskie
dokładnie
-
Spoty wrocławskie
byłem dziś z Jojo i muszę przyznać, że zdziwiłem się że aż tyle ludziska się najechało. Byłem tylko 10 min ale następnym razem na pewno wpadnę na dużo dłużej . Dzięki za miłe przywitanie ! Pershing to nie ty z nami tam byłeś i mówiłeś, że też masz AJL?
-
[ALL B6] Moja niunia
skromna ale ładniutka
-
[ALL B6] Audi 2.5 TDi granatek :-)
jak dla mnie to strasznie wielkie i brzydkie końcówki rur, do tego straszna lotka i ten przedni zderzak :/. Jedynie bo mnie się podoba z zewnątrz to tylko znaczek audi . A środek ok. Proszę, nie psuj więcej tak pięknych samochodów
-
[B6 AVF] Avant => Mauritius blau :))
śliczna sztuka . Gratuluje zakupu
-
[ALL B5] Moje A4 aktualnie i planowane zmiany
Straszne są te lampy co chcesz wstawić
-
[ALL B5] Zderzak przedni przed liftem i po lifcie
a różnic takich wielkich znów w budowie nie ma. Tyle że są miejsca na halogeny w nowszym a ten przed liftem jest bardziej zaokrąglony
-
[ALL B5] Szyby przed i po lifcie
dzięki za info
-
[ALL B5] Szyby przed i po lifcie
Witam Panowie! Dziś w nocy jakieś pacany wybili mi szybę z tylnych drzwiach i muszę teraz kupić jakąś. W związku z tym mam pytanie. Czy szyby w B5 są wszystkie takie same, czy w zależności od rocznika różnią się ciut kolorami? Z góry dzięki za odpowiedź
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
zastanawia mnie jedno Twoje zdanie: "Z tego względu 380Nm u mnie w benzynie odpowiada ok 500-550Nm w dieslu. A taka liczba już wrażenie robi". Co to za różnica, czy to diesel czy benzyna skoro siła podawana jest w Nm? Jedyną różnicę jaką widzę między tymi silnikami to to, że diesel na niższych obrotach ma już doładowanie, przez co szybciej uzyskuje się maksymalny moment no a w benzynie o wiele później, lecz dłużej ciągnie. Ale żeby aż taka różnica była? Skoro moment podawany jest w Nm to co za różnica jakie silnik, przecież siła to siła?
-
[B5 APT] Dziwne tarcie przy przejeździe przez progi zwalniające
wydaje mnie się że jak amorek mocno się schowa na progu to koło wadzi o nadkole
-
[B5 APT] Dziwne tarcie przy przejeździe przez progi zwalniające
Mnie też dziwiło tarcie i w końcu dałem dziewczynie żeby przejeżdżała przez próg i okazało się, że to błotochrony
-
[ALL B7] Stukanie w przednim zawieszeniu
Podpinam się do tematu ponieważ od kilku tygodni mam ten sam problem. Nie mam pojęcia co to mogą być za stuki ale słyszę je za każdym razem kiedy przejeżdżam po nierównościach. Jest to troszkę inny dźwięk niż ten, który słychać jak wahacze padają. Ja obstawiam na 3 rzeczy, albo poduszka amora, albo amortyzator, albo łącznik stabilizatora (mój faworyt). Pamiętam jak koledze kiedyś podobnie stukało i po wymianie łącznika ten dźwięk zniknął
-
[INNE] Seat Toledo 1.9 TDI
ładna sztuka w ładnym kolorze
-
[B5 AJL] spalanie a AJL
ja w weekend pojechałem sobie w góry i zrobiłem ok 250 km. Jechałem przez zasypane wioski i drogi, później na lepszej drodze przycisnąlem do ok 140 i średnie spalanie miałem 7,7 l/100 km . Jechalismy w 2 osoby. Jest to juz ktorys raz moje takie spalanie, najmniejsze mi wyszlo 7,4 na odcinku 1000 km, a jak nie jezdze w trasy tylko sie krece po swej miescinie to 12 potrafi spalic
-
Jaki polecacie srodek do czyszczenia tapicerki?
a ja polecam również orginalne produkty Audi. Kupiłem wiosną środek do kokpitu i wystarczył mi na ok 20 myć bo jest strasznie wydajny. Nie swieci się jak Plak i nawet ładnie pachnie. Polecam go. Oto link do niego http://allegro.pl/item519393336_audi_kokpit_spray_oryginalny_audi_cockpit.html