Treść opublikowana przez lewy_jelcz
-
[ALL B5] Naprawa podświetlenia przy otwieraniu drzwi
Mnie udało się bez wykręcania zamka z drzwi. Odgiąłem metalowe blaszki z drugiego zdjęcia, wyciągnąłem krańcówkę, wyczyściłem, sprawdziłem, wsadziłem do zamka oraz dogiąłem tę blaszkę co była odgięta. Jeden warunek- trzeba mieć małe i zwinne rączki
-
[ALL B5] Mruga oświetlenie wnętrza
ale skoro u mnie po otwarciu drzwi od razu zaczyna migać to jest sygnał z krańcówki, że drzwi się otworzyły. Miganie jest jednostajne i trwa ok 1 sekunde (1 sekunda świeci, 1 sekunda nie świeci). Najdziwniejsze, że to miga tylko oświetlenie w środku samochodu a nie w drzwiach i pod nogami. Może tam nie dohcodzi prąd i samochód tak daje znać, że np. żarówka jest spalona tak jak szybciej migające kierunki? Wtedy gdzieś jak jest przerwany kabel to widzi tak jakby zarówka była spalona i miga. Może to jest powodem
-
[B5 ADP] Problem z oświetleniem kabiny
ja chyba kupie przekaźnik i jak to nic nie da to wezmę się za sprawdzanie każdego kabla związanego z oświetleniem kabiny A tobie w ogóle nie pali się czy miga oświetlenie? Jak nie pali to wyciągaj krańcówkę z zamka i czyść ją benzyną ekstrakcyjną a kostki spsikaj Elektrosolem. Powinno pomóc tylko, że ciężko jest ją wyciągnąć. Ja ściągam tapicerkę z drzwi, odczepiam wszystkie przewody i linkę od klamki i zobaczysz, że w zamku jest czarny czujnik z wtyczką. Musisz jedną blaszkę odgiąć i ten czujnik wysunąć. Czyścisz, wkładasz i powinno działać. U mnie coś cała strona auta nie świeci a czujniki działają więc nie mam pojęcie co może być.
-
[ALL B5] Mruga oświetlenie wnętrza
ja mam znów tak, że tylko od strony kierowcy nie świeci, tzn. jak otwieram drzwi kierowcy oraz pasażera za kierowcą. Wyczyściłem krańcówki, posprawdzałem żarówki i wszystko jest dobrze. Jak otworze drzwi np. kierowcy to miga mi całe oświetlenie auta i słychać jak przekaźnik cyka. Już 2 raz rozbierałem drzwi, czyściłem styki w kostkach i w przekaźnikach. Nie mam pojęcia już co może być przyczyną. Krańcówka jest podwójna i jest sprawna, sprawdzałem miernikiem Ma ktoś jakiś pomysł co jeszcze może być powodem? Może przekaźnik nawala?
-
[B5 ADP] Problem z oświetleniem kabiny
ja mam znów tak, że tylko od strony kierowcy nie świeci, tzn. jak otwieram drzwi kierowcy oraz pasażera za kierowcą. Wyczyściłem krańcówki, posprawdzałem żarówki i wszystko jest dobrze. Jak otworze drzwi np. kierowcy to miga mi całe oświetlenie auta i słychać jak przekaźnik cyka. Już 2 raz rozbierałem drzwi, czyściłem styki w kostkach i w przekaźnikach. Nie mam pojęcia już co może być przyczyną.
-
[B5 AVG] -----> Murzynek <----- SPRZEDAM!!!!
Proponuje zmianę navi na symphony. Zrobiłem to po kilku miesiącach po kupnie auta i zmiana bardzo mnie sie spodobala.
-
[B5 AFN ]LZ3L, t-awx, 18"9,5jet25, KW, 312
jedyny słuszny kolor
-
[B5 AKN] moja dwu i półlitrówka ;)
kolor najlepszy
-
[ALL B5] Przestawiony potencjometr silnika klapy regulacji temperatury
Witam wszystkich. Padło mi ogrzewanie i zdiagnozowałem, że zacięty jest silnik klapy regulacji temperatury. Wyciągnąłem go, przeczyściłem lecz przez przypadek ruszyłem potencjometr. Teraz po włożeniu silniczka silnik wariuje ponieważ potencjometr jest źle ustawiony. Np. przy dawaniu na temp HI, silniczek nie idzie w tę stronę co powinien. Kiedy zmieniam temperaturę, silniczek idzie i np przy 20 stopniach wali już o plastik, mówiący że już koniec zakresu, silnik dalej pracuje ale nie może wykonać ruchu. Wywala wtedy błąd 08.2 i już nic nie można zrobić. Wie ktoś jak zsynchronizować wskazanie climatronica z pracą silnika klapy regulacji temperatury? Ponoć można VAG-iem zrobić coś takiego jak przywrócenie ustawień fabrycznych. Wtedy nastawia wszystkie klapki. Ale czy jak potencjometr jest przestawiony to czy znów nie zatnie silnika przy tym ustawianiu przez VAGa? Bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś wie jak ten problem rozwiązać. Z góry dzięki
-
[B5 AGB] S4 B5 by aw69 :)
chciałbym się kiedyś przejechać
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
ładna sztuka i zadbana
-
[ALL B5] A4 1.8TQ itd...... by Ambro
ładna sztuka. Zazdroszczę quattro
-
A tu moja niunia A4 1,8 T 200 KM
najpierw dolot, wydech a na końcu chip. Tak będzie najlepiej
-
A tu moja niunia A4 1,8 T 200 KM
Niuńka prawie identyczna jak moja . Co zrobiłeś aby mieć te 200 KM. Ja w standardzie mam 180 i też może bym coś podkręcił Edit: zobaczyłem zdjęcia w większej rozdzielczości i zauważyłem, że ona jest po pierwszym lifcie ale coś ten kolor mi nie pasuje bo taki ja ja mam to z tego co wiem, był dopiero po 2 lifcie robiony
-
[B6 AVF] Nowe foty po wymianie zderzaka na S-line, można pociskać cięzkie :-)
piękna sztuka. Lepiej kup B6 w lepszej wersji, ostatnie wypusty, niż B7. Takie jest moje zdanie. B6 jest dużo piękniejsza niż B7
-
[AWM A4 B5 1.8T Quattro]<170KM>
dobra fura. Ciekawe jaka jest różnica w jeździe między naszymi niuniami
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
potrafi i już nie raz doszedłem do takich wyników. Oczywiście mówię tu o normalnej jeździe i czasem agresywnym wyprzedzaniem. Bo tak z kilku tys km. średnie spalanie mam teraz na poziomie 11 litrów ale to w większości jazda: 40 % trasa, 60 % miasto
-
[B5 AFN] Moje a4utko
jak to się stało, że ona jest z 99 roku a jest dopiero po 1szym lifcie? Ogólnie ładna baza do modów ale kilka rzeczy bym w niej pozmieniał bo dość sztucznie wygląda
-
[B6 AMB] Audi A4 8E 1.8T AMB 170 KM
piękna sztuka. Ja się czaję właśnie na taka jak masz . O ile mm ją obniżyłeś?
-
[B5 AJM] Passat B5 AJM, 150 KM - Bordo, alu 17 - zapraszam :)
samochodzik śliczny no i ten kolor, taki jak mojej niuni . On ma to coś
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
koleś, czujnik jest na przedłużeniach podłużnic, a sensor jest schowany za climatronikiem robi, zmianę jaką chcę zrobić to B5 na B6 także nie chce inwestować w swoją, jedyne co wymieniam to 2 elementy ze środka bo mają ryski a kolorek takie spodobał się mej kobiecie i w sumie po jakimś czasie przypadłi mi on do gustu, szczególnie widząc, że nie ma takich wiele na ulicach
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
nie no nie przesadzaj, 2.8 zbiera się dość dobrze tyle, że jest cięższe przez co jest mała różnica między AJL-em czy BEX-em.
-
[B5 AJM] Czas na mnie pokazać swojego paździocha
cholernie mnie się podobają audiczki w tym kolorze
-
[B5 AFN] Moja Audiczka :)
zazdroszczę feluni
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
nie jest porywająca ta moc ale w sumie moim zdaniem mieć ten silnik niż np 2.8 gdzie pali o dużo więcej a zbiera się delikatnie szybciej