Treść opublikowana przez lewy_jelcz
-
Spoty wrocławskie
ja bylem o 18.15 i widzialem jedna czarna a4 kombi jak smignela pod mostem. Postalem jeszcze 20 min i pojechalismy do domu
-
Spoty wrocławskie
Witam panowie! Byłem dziś ok 18 pod Milenijnym i nikogo nie było po zlotem jakiś ziomków Oplami. Jedynie pod Magnolia byl zlot ale niestety A3
-
[B5 AJL] Problem z grzanymi lusterkami
ok dzięki za info. A czy te kable są jakoś oznaczone (+,-)? Nie widziałem takich oznaczeń na kablach. Czy jest problem jak się je przypadkiem podłączy odwrotnie?
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Kasztanek, nigdzie go nie chowam po prostu może nie zaważyłeś jak śmigam po osiedlu . Patrząc na Twoje przywitanie gdzie napisałeś imię Grzesiek + Twoja nazwa użytkownika podobna do nazwiska, wydaje mnie się wiem kim jesteś. Mieszkasz na Hirszfelda . Zgadza się? Mnie osobiście najbardziej podobają się felgi nr 6 lecz lipa bo nie są hartowane tak jak wszystkie ori z Audi
-
[B5 AJL] Problem z grzanymi lusterkami
Witam Panowie. Jakiś czas temu zaważyłem, że moje prawe lusterko w przeciągu 10s od przekręcenia stacyjki nagrzewa się tak, że aż odparowuje wszystko ze szkiełka. Za to lewe lusterko ledwo ledwo się grzeje i nic to prawie nie daje. Wymieliłem cały wkład lusterka (szkło z matą i termostatem) i dalej jest to samo. Teraz mam rebusa czy te co wolno grzeje to działa dobrze a te z prawej jest zepsute i szybko się grzeje czy odwrotnie. Macie jakieś pomysły? Z góry dziękuje wam za pomoc
-
[B5 AEB] Moja ślicznotka.
Sliczny kolor masz tej swojej audi. Do tego jeszcze masz chromy i to dodaje jej jeszcze wiekszego uroku
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Szybki, te felgi kosztuja niecale 1500 zl. Do tego moge dorwac opony uzywki za ok 500 i w 2000 tys sie zmieszcze. Tylko czy one nie beda wygladaly za nowo do mojej audi?
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
A co powiecie na felge nr 6? Do tego jakieś fadne opony i chyba będzie ładnie wyglądało 6.
-
[B5 1Z] Antena od radia - pytanie
Ja tez mam te 3 paski i najlepsze, że jak gra radio i włącze ogrzewanie tylnej szyby to są straszne zakłócenia w radiu
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Ja od kiedy kupiłem audi siedze na forum codziennie. Wynajde jakies stukanie, pukanie, swiszczenie to od razu szukam na forum co to moze byc. W sumie juz wiem ze 1,5 max 2 lata i bede zmienial na B6, pozniej B7. Nie mam zamiaru jezdzic innym autem jak nie audi
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
odnośnie zawiasu s-line to bede myslal dopiero po zalozeniu felg. Zobacze wtedy ile mm obnizyc i bede rozgladal sie za zawiasem. Zeby samochod nie byc za niski przy 17stkach to obniza sie o 20, 30 czy 40 mm? Chodzi mi o kompromis miedzy wygoda, twardoscia i wygladalem
-
[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
i jak z samochodem , ktos juz sie odezwal albo moze znalazles gdzies w lesie?
-
[ALL] Jaka nawigacja ?
Grazny masz rację, są modele fabrycznie nie zabezpieczone i wystarczy wgrać program i go zcrackować. Ale większość jest zabezpieczona i nie jest to już takie proste. Do tego czasem są problemu z wgraniem kilku programów na jedno urządzenie (znikajace ikony itd) a przy palmtopach robisz wszystko jak tylko chcesz i to jest plus dla nich. I nie mówie tu o palmtopach jako telefon tylko jako urządzenie nawi
-
Przeróbka B6 1.9TDI na B7 RS4 - GIGAREZACZ!
Moim zdaniem za tę cenę mógł sobie kupić B7 i ją troszkę przerobić, lekki świr z niego . Aż mnie sie przykro zrobiło jak zobaczyłem jak ją cieli :/
-
[ALL] Jaka nawigacja ?
Jak już chcecie coś kupować to polecam Palmtopy. Biją one większość nawigacji na głowę. Przy kupnie oryginalnej nawigacji jest ona już zablokowana przez producenta. Często jest bardzo trudno tę blokadę ściągnąć i czasem po jej ściągnięciu są też spore problemy. Nie jednej osobie poleciłem Palmtopy np.: z systemem Windows i instalujesz wszystko co chcesz, czyli: różnego rodzaju programy nawigacyjne (automapa, tomtom, miomap itd) do tego ładujesz mapy jakie tylko chcesz. Przy nawigacji z zabezpieczeniami jesteście skazani na oryginalne programy i mapy albo sporo zabawę w odkodowaniu. Jest taka strona: http://www.peb.pl i w dziale i tam w dziale NAWIGACJE I MAPY macie co tylko chcecie Macie tu przyklad Palmtopa http://allegro.pl/item439934919_palmtop_gps_medion_pl_mp3_divx_1gb_gwar_fvat.html i gwarantuje wam że będzie wam on lepiej działał jak te nawigacje za 400 zł. I oczywiście ładujecie na niego mapy jakie tylko chcecie
-
[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
Wspólczucia. Kurde ja kupiłem jakiś czas temu i chyba faktycznie kupie AC. Panowie ile kosztuje AC tylko od kradzieży? Życzę szybkiego odzyskania auta :/
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Witam Panowie! W 2gim poście Hugo napisał, żeby montować Blow Off-a do 1.8T a w innych wypowiedziach Poźka wyczytałem żeby nie montować Blow Off-a tylko cyt.:"Nie montujemy BOva do 1.8T. Zamiast bova polecam zamontowanie filtra stozkowego pipercrossa i zaworu upustowego Forge 007" . Jak to w końcu jest?
-
Alternatywa dla katalizatora
Panowie a czy silniki AJL mają jedna sondę czy dwie? I czy jak wstawiamy rurę przelotową to sondy dajecie normalnie w otwory w niej wywiercone?
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Nie przesadzaj, że nie ori to wiocha. Niektóre sztuki są takie, że zadek urywa na sam widok . Mnie się moja podoba taka jaka jest i żadnych chromów nie daje, jedyne co to troszeczkę ja obniżę po kupnie felg no i może wytnę kata i dam większe rury aby spaliny łatwiej wylatywały
-
[ALL B6] moja a4 1.8T
ładna furka. A powiedz mi, jak ci sie zbiera te 180 koni? Mam taka samą moc lecz silnik AJL i jak turbina sie wkreca to jest calkiem przyjemnie. Lecz jak w samochodzie jest kilka osob to jest bardzo duzy spadek mocy
-
Spoty wrocławskie
Muszę wpaść tam do was zobaczyć jak wyglądają ludziska z forum no i oczywiście furaki, które znam tylko ze zdjęć . Za 2 tygodnie będę już zaczynał przebywać co weekend we wro także napewno się napatocze pewnego razu
-
[B5 AFN] Granatowa Audi-czka i jasna skóra
strasznie podoba mnie się ta kremowa skóra . Zastanawiam się nad taką do siebie tylko nie wiem jak zrobić z poduszkami z bokach siedzieę oraz z podgrzewaniem :/
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Dzięki za miłe słowa. Mam je ponad 3 miesiące i jestem strasznie zadowolony, jeździ jak nowa. Pali ciutkę więcej jak moim kolegom 1.6 czy 1.8 a jednak mocy jest dużo więcej
-
[B5 AJL] 1.8T 150 czy 180 koni? Prosze o pomoc
Panowie jednak to prawda, że były w ośce. Oto oficjalny spis silnika AJL gdzie występował: Audi A4 1.8 Avant Quattro AJL 1.8 132 08.97-11.00 Audi A4 1.8 Avant AJL 1.8 132 08.97-11.00 Audi A4 1.8 AJL 1.8 132 08.97-11.00
-
Własnoręczna polerka
nakładki z włosami są ponoć najgorsze do polerowania. Najlepszy sposób to końcówka z gąbki + dużo dużo wody