Treść opublikowana przez lewy_jelcz
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Gorąco polecam firmę Eko Alma z Radwanic- okolice Wrocławia. Z tego co pamiętam to oni jako pierwsi ściągali systemy BRC w Polsce i szkolili wszystkie serwisy. Robiłem tam 3 samochody i do tego jeszcze kilku moich znajomych. Wszystko śmiga bez problemu. Oto namiary na nich: EKO ALMA SP.J. ul. Grafitowa 2 55-010 Radwanice tel. +48 71 311-73-97
-
[RS4 B7] Dzis odebrałem RS4
mnie te furaki rozwalają po prostu. Tyle źrebaków pod maską i jeszcze taka piękność. Coś pięknego! A nie chcesz się zamienić za moją B5 z małą dopłatą hehe?
-
[B5 ANA] Moje audi a4 b5 1.6 Sprzedane - aktualnie B6 1.9TDI AVF
ładna sztuka . A można wiedzieć ile dałeś? Ja pół roku temu kupowałem swoją i tak z ciekawości pytam za ile można już kupić po lifcie i z silnikiem 1.6. Napisz na PW jak nie chcesz na forum podawac ceny
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
widocznie ma coś zesrane Nie no przesadziłem z tym że ledwo jedzie ale jest ogromna różnica. Tyle tez ze jego jest 96 rok i może kilka koników jeszcze jemu wyparowało
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
motor jest piękny . Koleś ma 1.8T ale 150 koni i w porównaniu z naszym to jego ledwo jeździ
-
[ALL B5] Podgrzewanie lusterka-zasada działania?
poszukaj na allegro, ja ostatnio kupiłem. Tylko proponuje wymienić 2 bo lekko różnią się odcieniem
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
różni różni ale jaka przyjemność jest jak masz taki sprzęcik
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
też założyłem tylko że teraz bardziej śmierdzą przy ruszaniu
-
[B6 ASN] Dzisiejszy zakup
Piękna sztuka. Taka mnie się właśnie marzy .
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
Rozwaliłeś mnie tym opisem. Moim zdaniem jesteś wzorem dla osób, które tuningują swoje samochody. Często jest tak ze po różnych modach samochody zaczynają wyglądać bardziej sztucznie a u ciebie tego nie ma. Ona jest po prostu piękna . Jakbyś ją sprzedawał to daj info na PW ile za nią chcesz bo jestem w trakcie rozglądania się za B6. Pozdro
-
[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
tzn. wiesz... każdy ma swój gust. Ja akurat nie jestem zwolennikiem wstawiania bajerów z nowszej audi, kombinowania z lampami, zderzakami itd. Audi są na tyle piękne, że wkładanie aż tylu bajerów zaczyna z nich robić "plastikowe". Mam kilku kolesi co robią sobie samochody i do pewnego czasu wyglądały ok, ale w pewnym momencie niektórzy zaczęli już z braku pomysłów robić z nie jeżdzące choinki. Moim zdaniem grunt to wyczuć ten odpowiedni moment między smakiem a przesadzeniem. Dlatego napisałem, że w/g mnie jest troszkę tego za dużo. Nie traktuj tego jako obrazę bo nie mam tego na celu, po prostu w/g mnie troszkę zaczyna już sztucznie wyglądać
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
568
-
[ALL B5] Jaki koszt przedniej szyby plus montażu ?
We wro na Krakowskiej razem z wymiana zaplacilem 290 zl. Szyba firmy Pilkington z ciemnym paskiem u gory
-
[B5 AEB] Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia
napewno nie zaszkodzi a nawet zaleca się po kilku latach poprawić warstwę zabezpieczającą. Niektóre firmy za tę operację wołają 200 zł także nie jest to tak wielki koszt a zawsze masz pewność, że np nadkoli nie zacznie ci rdza zżerać, albo progów
-
[ALL] Clarion DXZ-668RMP watro kupic ?
Miałem kiedyś Clariona o ile dobrze pamiętam z numerem 778 i wtedy pierwszy raz przekonałem się co to znaczy mieć radio Clariona i to jeszcze z wyższej półki. Dźwięk czysty, bajerów kupa. Koleś mój ma Alpine jakiegoś i dał ok 2000 zł za niego i moim zdaniem mój Clarion grał dużo lepiej niż ten Alpine. Bierz Clariona, dużo ludzi tych odtwarzaczy nie ma ale są naprawdę świetne. Podłączysz jeszcze wzmacniacz i zobaczysz jak wszystko świetnie gra. Tylko podstawa to dobre kable i nie badziewski wzmacniacz. No i głośniki oczywiście
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
Topor ja proponuje Ci abyś zbierał na RNS.E a nie na Navi+ . Navi+ to najtańszy badziew a RNS.E wymiata i to bardzo .
-
[B6 AVF] The dark side edition (LED) + FMIC juz pracuje
Piękna sztuka tylko jak dla mnie już za dużo "face modifications". Zaczyna wyglądać już troszkę sztucznie twoja niunia
-
[ALL B6] Mój Nowy nabytek 1,9 Diselek 130km
Piękna sztuka. Jedynie co mnie się strasznie nie podoba to niepomalowane plastiki pod spodem. Reszta piękna
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Piękna sztuka. Jeszcze troszkę i tez mam zamiar przesiąść się na B6. One są po prostu piękne, a to tego jeszcze z tymi modami co zrobiłes do dopiero d*** urywa
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
Ja kupiłem pół roku temu Bosch-e dla siebie i dziewczyny do samochodu i już ledwo zbierają. Postanowiłem, że nigdy więcej ich nie kupie bo na Valeo jeździłem ostatnio ponad rok i zbierały jeszcze bardzo dobrze
-
Godzina 2:28 przyszedł na świat nowy klubowicz
a jaką audunia będzie jeździł ? Gratulacje
-
Szybka naprawa komputera
Ja również dla znajomych robię to wszystko za dobre piwko
-
Spoty wrocławskie
jakaś taka podobna wjechała zaraz za mną, pokręciła się pod Milenijnym i pojechała A może cś większego zoorganizować w Skarbimierzu na lotnisku ?
-
[A3 1.8T AGU] 200KM+
Furka piękna. Widziałem cię 2 tygodnie temu we Wrocławiu i na żywo wygląda jeszcze ładniej
-
Spoty wrocławskie
Wojtas, coś mnie się wydaje, że to ciebie tam widziałem jak byłem