Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej zbójcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia czemu z Yelo nie w padliscie na spocika?? Cosik wypadło ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzięki i wzajemnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ino tam do Cie przyjde to Ci dam wypociny zwarty i gotowy jak zwykle zadzieram kiece i lece !!!! :polew: :decayed: gdzie... [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 20:21_________________________________________________ no Madas....daj jakiś popis nie bądz taki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dziołchy są i się kręci (atmosfera)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wole bokserki ale każdy ma inny gust
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zgadzam się z Madasem a tak wogóle to cześć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak wszyscy się czają, obserwują nikt nie pisze...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
helo [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 19:28_________________________________________________ ale popołudnie ok przynajmniej u nas w szamoni słońce zagosciło i ciepło było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no narazie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tiaaaa to jak suplement diety
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A no znowu zagubiłam się w necie, chyba nawigacje kupię no wiesz...z tym też różnie [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 19:16_________________________________________________ hej malutka ładny kwiatek ale te nie pachną jeszcze coś takiego wynorałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hej malutka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia Gdzie Ty się podziewałaś...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wieczór
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wystarczy że teściowej dał na 5 minut
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć i Czołem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja też uciekam Miłej nocki Do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tiaaaaa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no co ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dalej niczego innego nie było :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też mogę być ale nie w KC bo nieczynny będzie obojętne gdzie :naughty: w szamoni na rynku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co 2 raczej... ale ja akurat nie ustalam terminów- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bawi się ktoś navi ogolnie?? Na nastepnego spota jakby ktoś chciał moge mu podrzucic moje navi....Chciałem z zaktualizowac oprogramowanie, zrobilem formata i nowe chciałem w grać ale lipa nie idzie wyskakuje mi błąd....Jesli chciałby sie ktos pobawić i może uda mu się coś z działać to byłoby fajnie.... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00