Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. nie, ciemniejsze i cieniowane ale też wpadają w rude, szczególnie od góry :gwizdanie: tak tak, na pewno ale o co chodzi :>
  2. nie, ciemniejsze i cieniowane ale też wpadają w rude, szczególnie od góry :gwizdanie:
  3. Azunia.....jak tam urodzinki jutro gdzie wyprawiasz??
  4. no patrz pogadać nie można
  5. Azunia też masz takie włoski jak w Avatarku....?
  6. ?? no co o krzyzakow mi chodzilo...
  7. a wiesz że Maćko miał swoją Jagienke
  8. a fajnie fajnie dzionek ok co u Azuni ??
  9. hi ho hiho ha [br]Dopisany: 10 Marzec 2010, 18:54_________________________________________________Sunia Azunia Lisiczka Spamowiczka
  10. nie nie...narazie ogolnie spokoj w tym temacie
  11. a sam sie zastanawiam ....
  12. Czeeee Ludzie !!! Co taka cisza Wypinamy d*p...i jazda ...wyginam śmiało ciało.... Oooo Yeaaaa dzsisiaj jakos dobry dzien mam
  13. no to milej nocki Ja tez uciekam Do jutra
  14. hyhy - daj se siana, z tydzień by ode mnie waliło po tym majeranku :polew: :decayed: czosnek też można wkręcic... [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:40_________________________________________________a gdzie to sie wszyscy podziali....do 4200 jeszcze brakuje
  15. na upartego moze by cos z tego wyszło [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:37_________________________________________________no tez sie zastanawialem dobrą godzine temu...
  16. narazie
  17. http://www.avg.pl/pobierz/filedir/inst/avg_free_stf_eu_90_790a2730.exe.html dobry jest?? Bo aktualnie uzywam kasperskiego.... mnie kaspersky wk***ia za te komunikaty do potwierdzania... AVG mam już kilka lat i 0 problemów. tylko skanowanie wyłączyłem... aha no to wyproboje....
  18. 4200 to pikuś Fan zapodaj swoje czarne zioło i damy rade
  19. aaaa jak
  20. http://www.avg.pl/pobierz/filedir/inst/avg_free_stf_eu_90_790a2730.exe.html dobry jest?? Bo aktualnie uzywam kasperskiego....
  21. no to mimo tego udanego dzionka 3maj sie
  22. Ooo siema Nikus Sorki ze odrazu z pytaniem....myslalem ze nie zawitasz juz dzisiaj..... Mozna u Ciebie jakoś nabyc licencjat do antywira....
  23. już jest lepiej :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________ aleś pojechał to tak bezinteresownie było ?? nie wierzysz w moje dobre chęci??
  24. już jest lepiej :>[br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 22:01_________________________________________________ aleś pojechał
  25. widzisz Malutka wszyscy Cię lubią...jedna wielka rodzina

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.