Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. no do potem
  2. myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie: przez te wykrzykniki obawiam sie coraz bardziej chyba znikam bo mogę z odmachu dostać i dopiero będzie kiedys trzeba przywyknąć ... [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:36_________________________________________________ myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie: przez te wykrzykniki obawiam sie coraz bardziej jeszcze nikogo nigdy nie pogryzłam-nie myślałam że taka straszna jestem-nie obawiajcie sie nikomu nic nie zrobie kamień mi spadł z serca [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 21:36_________________________________________________ co chcesz od raczka ??
  3. myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie: spot tak samo a co ?? inaczej myślałeś ???
  4. myślisz że to złość ?? MYLISZ SIE !! to forum to nie miejsce na pokazywanie złości :gwizdanie: spot tak samo
  5. ciekawe gdzie Madasa wkręciło....
  6. byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? bylem i powiedzial ze zrobi to w czynie spolecznym :polew: zaczynam sie gubić -wyjaśnijcie o co tu chodzi a takie tam takie... męskie rozmowy no to sobie po męsku rozmawiajcie a ja sobie pójde oj malenstwo nie nerwowo, bo zaczne sie obawiac malutka jest spokojna dziewczyna ... A co Ty o tym wiesz co ???? a chocby to że jeszcze żyje
  7. byłeś już u leśniczego, że taki odważny jesteś? bylem i powiedzial ze zrobi to w czynie spolecznym :polew: zaczynam sie gubić -wyjaśnijcie o co tu chodzi a takie tam takie... męskie rozmowy no to sobie po męsku rozmawiajcie a ja sobie pójde oj malenstwo nie nerwowo, bo zaczne sie obawiac malutka jest spokojna dziewczyna ...
  8. umycia auta?? a ostatnio było brudne?? nie było .. ale musiałeś umyć żeby naklejkę nakleić ... czy się myle ? odtłuscilem tylko miejsce na klapie z tylu....a tak nie mylem bo jeszcze czyste
  9. o ja pidoke odstrzelą, dezerter....
  10. witać wodza
  11. Już ja Cie docenie tajemnicza wymiana zdań nie pisać kodem :gwizdanie: Miałam zaprzestać nabijania sie z niego ale nie da rady-chyba nie -sam sie o to prosi zgadnij kotku co mam w środku..... I też potrafie z szacunkiem
  12. Nie wybuchne-spoko a już na pewno nie przez Rako jeśli o to chodzi-nie jest w stanie do tego doprowadzić widzisz docenia mnie Już ja Cie docenie no widzisz drosdek dopiero dostane pochwaly
  13. Nie wybuchne-spoko a już na pewno nie przez Rako jeśli o to chodzi-nie jest w stanie do tego doprowadzić widzisz docenia mnie
  14. przezemnie ?? o co koman czekaj bo sie pogubilem
  15. umycia auta?? a ostatnio było brudne??
  16. mój agresor pewnie większy jest-możemy sobie ręki podać malenstwo Ty zdenerwowana??? zaznaczam nie przezemnie
  17. No był przed chwilą, ale się zmył był był
  18. czesc Pepin Naklejeczka juz zamontowana
  19. uszanowanko
  20. no tak....klient nasz paaaaaannnnnńńń
  21. że niby my czy ktoś inny ? oj Marcinie nie Wy teściówka dzwoniła w czasie jadła nie chłolerka to co moze byc gorszego...hmm...
  22. że niby my czy ktoś inny ? oj Marcinie nie Wy teściówka dzwoniła w czasie jadła
  23. ja mam wlasnie problem...musialbym z tylu niunie troche posadzic z powrotem....niewiem jakby wygladala na 17 chodz wiara gadala ze niby tragedi nie bedzie....
  24. ano piękne alu....ja wlasnie sie zastanawiam jak chrom to cos podobnego do twoich...a jak czarne to jeszcze dokladnie niewiem....Widzialem goscia na przyciemnionych szybkach podobnie jak u mnie i fura na czarnych nawet fajnie sie prezentowala....
  25. mówisz że na parkingu.... tak, z całodobową wartą muszę teraz Arka ścignać czy chce fele, bo po mału będzie trzeba zakładać Alu... no ja na spota juz planuje na felach....Niestety narazie Ori ale przy kasie troche bede to cosik sprawie....ostatnio myslalem nad ciemniejszymi.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.