Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mówisz że na parkingu.... jesteś blisko... Tyt stałeś koło mnie no niech będzie... [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 20:03_________________________________________________ jesteś blisko... Tyt stałeś koło mnie Ciekawe kto kogo bliżej stał :gwizdanie: jaka warte...od 17 jestem w domu. Dzisiaj troszke trzeba bylo porobic tu i tam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry bry [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 19:57_________________________________________________co tam Drosdek furka śmiga ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co zrobic..... A Ty chyba bryką stałeś koło mnie na spocie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
matko, nawet poczytać po cichu się nie da... czujnik ruchu wymięka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol elo elo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam heh zgadnij..... hmmm....pewnie wszystko siii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam heh
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jutro znowu jakas trasa ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo matko tylko nie jedzienie....niedawno wszamiłem kawał lazanii Pan BÓG kazał sie dzielić wiesz?? a jeszcze zostalo dosc duzo ....w piekarniku jak co to głodnych zapraszam he ! powiedział co wiedział-ja właśnie z Szamotuł wróciłam :gwizdanie: to było trzeba zaczepić do wujka Rako hehe podaru jeszcze szklaną kule która mi powie gdzie ... szkoły wróżek nie kończyłam 3 piętrowy World Trade Center na kopernika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo matko tylko nie jedzienie....niedawno wszamiłem kawał lazanii Pan BÓG kazał sie dzielić wiesz?? a jeszcze zostalo dosc duzo ....w piekarniku jak co to głodnych zapraszam he ! powiedział co wiedział-ja właśnie z Szamotuł wróciłam :gwizdanie: to było trzeba zaczepić do wujka Rako hehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo matko tylko nie jedzienie....niedawno wszamiłem kawał lazanii Pan BÓG kazał sie dzielić wiesz?? a jeszcze zostalo dosc duzo ....w piekarniku jak co to głodnych zapraszam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo matko tylko nie jedzienie....niedawno wszamiłem kawał lazanii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to teraz relaksik wskazany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uszanowanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to najważniejsze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać Koleżanki i Kolegów [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 17:48_________________________________________________Co tam słychać ??u Was
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja tez uciekam Miłej nocki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w tym roku niestety nie no ja tez nie....taki dystans. Niestety musze troche pasa zacisnąć...Teraz coraz cieplej to ze znajomymi zapewne weekendziki nad jeziorkiem będą uruchomione W koncu sezon niedlugo trzeba zacząć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to wszystko przez to tylko ze musiałem wczesniej sie zwinąć ze spotu....i niby z cykałem .... Szula...nie podsłuc**j [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:25_________________________________________________do Bukowiny sie wybieracie ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co Ona Ci takiego robi jak jest? prowokatorka mała (ale by mi sie dostalo jakby to teraz przeczytala) smieje sie z biednego rakusia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie, niedawno wrócił a czemu pytasz? tak tylko, czyli zamiast chłopaka pocieszac po ciężkim dniu to sobie siedzisz i klikasz z nami :)heh [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 23:13_________________________________________________Fan co tam ?? Małej niema to troche mam przynajmniej spokoju
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam Yelo w pracy ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śmiga, na szczęście a jak Twoje autko? a tez odpukać wszystko tribi az milo słuchać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia a jak tam Wasza niunia sie chowa wszystko śmiga jak nalezy ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario a co masz teraz na oku ?? czy juz cos kupiłes??