Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. w tył auta mu gosciu przyfasolił jak dobrze pamietam...
  2. uuu pechowa sprawa.....
  3. no narazie
  4. to pewnie przez ,,wielkopolskie" za duży ruch
  5. Azunia i coś ciekaw szczego walicie hehe
  6. Ooo jest i Fan
  7. troche plastiku a jak dużo potrafi
  8. trza było sie najpierw nauczyć no zobacz ... no nie widze nie moze byc ..
  9. trza było sie najpierw nauczyć no zobacz ...
  10. poczekajcie chce czyms zablysnąć i nie nadązam nic wyszukać w ksiązce dobrych tekstów....
  11. śmieją sie ze mnie poważnie :polew: hiehiehie
  12. śmieją sie ze mnie
  13. o tak !!!!! świadków poprosze o potwierdzenie Potwierdzam .... Rako stawia .... ale nie wszystkim chyba ...
  14. człowieka czas ponaglał ale przyjechał o przywitać sie chociaz To też jest ważne no nie ?
  15. Rako wiem czytałem no widzisz Nastepnym razem jade jak za pierwszym razem sam i mam przynajmniej spokojną głowe.
  16. Azunia
  17. no z kogoś trzeba :buhaha: :buhaha: Rako ja cie nawet nie widziałem lol A malutka nie gryzie piłem przy niej kawę zjadłem deser i nie pogryzła i nie krzyczała a ty uciekłeś.... :polew: :polew: :polew: nie zwialem....juz pisalem w czesniej czemu musialem w czesniej sie zwinąć. Nie moglem poprostu dluzej....
  18. a to z Ciebie hehe
  19. śmiejcie sie z kolegi smiejcie...
  20. Bo się z nowu będe stresował na kolejnym spocie
  21. cicho być !! kogucie szamotulski :polew: a juz bylas taka miła no....tak juz wierzylem w ten dzień kobiet
  22. dobrze ze 21 bo 28 musze na 18-stke (a szału nie bydzie)
  23. widze spocik już ustalony
  24. siemka siemka
  25. aha ze ceny duze to luz moze i lepiej heh zobacze co sypną za umowe i jaki zarobek...bo min. tak to 1700 na ręke...inaczej mi sie nieopłaca dojezdzac....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.