Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. powitac
  2. niemartw sie nie ty jeden masz kaca w czoraj na kręglach bylem z ekipą a dzisiaj sie obudzilem jakbym kręglem w łeb dostał Haha Ja też byłem na kręglach ale cię nie widziałem ja się obudziłem z szokiem że w domu już jesteśmy hehe a gdzie byles na kreglach ??
  3. niemartw sie nie ty jeden masz kaca w czoraj na kręglach bylem z ekipą a dzisiaj sie obudzilem jakbym kręglem w łeb dostał
  4. Cześć Wszystkim
  5. tak...tak...uciekaj..... nieuciekam poprostu mam pobódke z rańca wczesną Może niedlugo Fan wleci to wędke zarzuci
  6. Dobra milej nocy dla Kolegów i Koleżanki Ja uciekam do juterka
  7. no jak możesz ??????????!!!!!!!! ja wiem ze mnie lubisz
  8. hehehe z twojej strony pewnie nic dobrego
  9. czesc Mała też tak potrafie czesc malutka no cześć [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 22:35_________________________________________________ a co ?? tęsknisz czy jak ? nie no pytam....niewiem czy sie dodatkowo nieubezpieczyc
  10. Malutka co tam na spocie zawitasz??
  11. czesc Mała
  12. a To chyba większość....chodz ja jak narazie niemam problemu
  13. hehehe do teściówki jedziesz?? :polew: a co to takiego :polew: tak poważnie to nie pamiętam jak wygląda teściowa no to moze i dobrze heh
  14. do teściówki jedziesz??
  15. no ja podobnie
  16. ze kto ma miec czystą ??
  17. dobry wieczór
  18. oj, bo będzie wpierd*l... spoko zaraz kombajn za trybi ... [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 18:05_________________________________________________a takie....przedewszystkim wzorzec nr 2 http://allegro.pl/item929231583_koszulki_audi_r8_q7_a5_okazja_cyfrowo_xl.html
  19. dzisiaj lukałem na alledrogo i fajne koszuleczki trafiłem
  20. dokladnie
  21. ja strózuje?? Niedawno kąpa uruchomilem ....dzisiaj bryki nieodpalałem tak jak mówiłem heh
  22. Bieniek tak samo
  23. no witam Madasku witam
  24. no bo ja kumpel jestem
  25. siemanko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.