Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siema wiara
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra ja uciekam na filma Narazie do juterka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a to czemu ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na winogradach padało jakąś godzinę temu no u mnie tez leciutko popruszylo....jutro jak bedzie padac to sie napierd...i niewyjezdzam do niedzieli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co taki zmęczony?? [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:19_________________________________________________dzisiaj bylem na myjce....jak do niedzieli spadnie snieg i mi sie bryka pobrudzi to ...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mnie tam dzisiaj wymęczyli na tej Grobli....wiec nie zaluje sobie musze organizm oczyscic ze stresu [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 21:09_________________________________________________czesc Nikuś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak przyjechałem z poznania po zdanym kursie i sącze sacze aż wysączyłem jak narazie paka :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemano
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Mała Dorzuć jeszcze ze dwie fajne minki to może mi sie nastrój poprawi a co to sie stalo ze taki nastroik ??hmmm...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Mała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dla zmotoryzowanych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
z okiem ok, lekkie zapalenie, lekarz przepisal Mi krople, ale chodzilo Mi o gardlo i katar :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:13_________________________________________________ostatnio jak szlem z imprezy to loda se kupilem na stacji i tak to pozniej jest chyba sie domyslilem ze nie o oko chodzi w twojej chorobie, zapytalem z ciekawosci czy jeszcze widzisz [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:20_________________________________________________spidalam , do pozniej. milego dzionka wszystkim zycze no narazie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaaa....tam bys sie porobilo....I jeszcze tak przelewik na miejscu, wrota sie otwieraja.....świeżość w środku bajka He he... Dobrze, że za marzenia nie biją... Bo inaczej to :bicz3: hehe ale taka nowke sztuke to fajnie byloby odebrać Jedyne auto nowe jakie w sumie jeszcze to nie ja zakupywalem tylko ojciec był fiacik....oj kasiurki troszke wydal no ja osobiscie bym nie kupil nowego fiacika ale to jeszcze starsze pokolenie [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:18_________________________________________________ taaaaa....tam bys sie porobilo....I jeszcze tak przelewik na miejscu, wrota sie otwieraja.....świeżość w środku bajka [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:12_________________________________________________ pogrywalem tez....ale teraz konsole męcze sesesese ps3 ? 360-tka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaaa....tam bys sie porobilo....I jeszcze tak przelewik na miejscu, wrota sie otwieraja.....świeżość w środku bajka [br]Dopisany: 04 Marzec 2010, 08:12_________________________________________________ pogrywalem tez....ale teraz konsole męcze sesesese- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć nowo przybyłym- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko nie dziękuje 3maj sie narazie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śniadanko i do roboty aaaa a ja wlasnie teraz kaweczka a o 13 kursik na grobli mam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam z rańca ciekawego ??- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobry dzień- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobre drodzy koledzy ja uciekam Do juterka Niech moc będzie z wami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a coś tam tworzył?? klepalem i kleilem corse i co będzie coś z tego ?? wykasowalem kolesia 800zl bo chcial sie dogadac a zainwestowalem 10zl w material i wyglada .opalarka podgrzalem zderzak i wypchnolem go, znaczy sam wyskoczyl.rylko mialem problem z wypchnieciem blachowy przy cycku od zamka klapy , nie otwierala sie . ale lewarkiem dalem rade . troche wyklepalem i jest blacharz i lakiernik w jednym jak co podstawie ci fure- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
raz go oglądałem i powiem że dobry film tez go własnie ogladam jednym okiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a coś tam tworzył?? klepalem i kleilem corse i co będzie coś z tego ?? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00