Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szukam tego....chce zalozyc bo tak to troche kijowo wyglada .....jak ma byc no to niech będzie ale najpierw musze to znaleść
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fan a może ty wiesz jak to sie nazywa jakoś dokładniej ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zapytaj przemka on w tym siedzi to może pomorze masz gadu do niego??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde jak się kończy nadkole przednie to na przodzie przy zderzaku....taka jakby guma ochronna jest montowana osobno z nadkolem. Szukam na alledrogo ale niewiem jak sie fachowo nazywa i mam problem....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
słuchajcie....szukam pewnej czesci ale niewiem jak fachowo sie nazywa....a mianowicie rozchodzi sie o nadkola przednie jak jest osłona to do osłony dołączone na końcach są takie gumy/mini chlapacze czy jak to zwał...wiecie o co mi chodzi??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest to na stronie u was?? to sobie lukne na parametry..[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 11:02_________________________________________________drosdek....ale ona jest chyba bez wiatraczka.....sam radiator.....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek jakaś karciocha dobra do 150 zł ... ozywiscie najlepsza za tą cene....bo niechce ładować kasy a chce ogólnie zeby mi odpaliło od czasu do czasu American`s Army :>[br]Dopisany: 25 Luty 2010, 10:59_________________________________________________nawet może być jakaś po naprawie...bo takie u Was z tego co wiem też są....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobryyyy :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok ja też udaje się w świat snu....mam nadzieje pięknego Do jutra chłopaki i dziewczyny !!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No cya
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam Panowie jak nocka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co z tym spotem bo pytam ludzi i nikt nic nie wie ... a ponoć mają wpaść z poznania ludzie ..... kto od nas jedzie niech pisze ..... 7 marca na bank będe a co do tego 13 to niewiem ....w zależności kto pojedzie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe spot za spotem a lać trzeba
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też uciekam, później wlete
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurde nówka.....znowu sie wykosztowac.....Wystarczy cos zblizonego do radeona 4650....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehehe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wyzwanie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no właśnie się biore cały czas testuje siedzisko i klawiature czy działa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Elo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uuuu na agp to nie ale spoko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakie masz zlacze do grafy? Pci Express
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No siemanko siemanko Pytanko do Was....macie może jakąś grafe na sprzedaż.....siadła mi w kompie i jade na zintegrowanej wiec szału nima A niechce ładowac duzo siana....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć i czołem