Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Strzałka !!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeden kursik z głowy jeszcze elektryk i będzie gitesowo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć chłopaki !!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobra koledzy i kolezanki Uciekam powoli Miłego wieczorku Do jutra
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze jakaś mała pamiąteczka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak to zrobiles ze przejechales 40 km bez nawet drobnego brudu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no takie granatowe audi, najbardziej wynorane na spocie musiał być ktoś nowy i nie kojarzę... To byłem ja .... i nie wynorane bo gdybyś jeździł tyle co ja to byś też nie miał czasu na mycie... a chciałem strzelać że Ty ale później pomyślałem że możesz mieć blachy FZI[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:02_________________________________________________idę na ćmiczka Wentyl ma FZI.......co do norania i tak nie opłaca się myć bo ja mam do poznania 100km i po tej trasie i tak by był zasyfiały cały nie ta pogoda aby dupskiem smarowac maske... dobra dajcie se po razie i bedzie git no
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no takie granatowe audi, najbardziej wynorane na spocie musiał być ktoś nowy i nie kojarzę... To byłem ja .... i nie wynorane bo gdybyś jeździł tyle co ja to byś też nie miał czasu na mycie... no troszeczkę było brudnawe ale nie obrażaj się Mario a ty chyba autko w king crosie myles....bo igła...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dokuczaj Blind a ty z tyłu na ramce miałeś jakies logo? czy cos mi sie zdawało ja tam mam tylko logo audi na ramce aha...zdawało mi sie że masz podświetlany ten napis...[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 22:01_________________________________________________ a gdzie tak powiedział i czemu no wlasnie niewiem, chyba dlatego ze w tedy nie przyjechalem musieli marudzić :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tyyy ale pierwsze zdanie Wicka....masz szczęscie bo tym razem Madas by Cię nieobronił ha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzisz nikuś a PSZ było mam nadzieje ze jeszcze będziesz a na moja opinię sam sobie zapracujesz... same blachy nie wystarcza hehehehe ano :> Będe Bede widze z 7 marzec się szykuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzisz nikuś a PSZ było
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest Malutka jest impreza bardzo bym chciała...ale nic z tego a to czemu??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest Malutka jest impreza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dokuczaj Blind a ty z tyłu na ramce miałeś jakies logo? czy cos mi sie zdawało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to co Poprostu zamówisz koszulke z samym napisem ,,Mario" i gites majonezes
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Admini szybko tu działają
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaaa raczej na plerach jak już
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka jakie wrażenia po pierwszym spociku? jeśli chodzi o mnie to na nastepnym koniecznie musze sie zjawić Furki klimat ludzie :good: Wszystko było ok, ale musiałem wcześniej odjechać bo żona skończyła zakupy czasem i tak bywa spoty bywają również całorodzinne teraz już przynajmniej wiem gdzie sie ustawiacie a tak to piotra musiałem szpiegować chodz i tak zajechał na początku na żółty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zależy jakie koszulki chcemy i czy będą te nicki .... koszt jednej koszulki na zlot, średniej jakości Stedman gramatury 160 gr z logo był 14-15zł zł ale przy 120 szt ..... jeśli na spocie zdeklaruje się jakaś konkretna grupa to się zrobi wycenę i tyle ... mówie z tymi nikami byłoby fajnie ale to juz zalezy co większość powie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka jakie wrażenia po pierwszym spociku? jeśli chodzi o mnie to na nastepnym koniecznie musze sie zjawić Furki klimat ludzie :good: Wszystko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee no koszty kosztami.... to akurat by mi nie przeszkadzało....Tylko trzeba by było spytać sie ile osób byłoby za tym....A co do projetku to jak dla mnie pasi nr 2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No projetk jak najbardziej efektowny....a tak myślałem co byście powiedzieli na swoją ksywke jeszcze do tego?? Czy wogóle byłaby taka możliwośc ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no prosze jak tu admin szybko działa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a u mnie powolutku byle do przodu własnie jestem w trakcie robienia kursu na widlaka i elektryka.... Im więcej fleków tym lepiej a ze akurat mam troche czasu póki pracy niemam no to korzystam.