Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rako

  1. lukaszr napisz mu PW ok dzieki
  2. Elo witam ponownie [br]Dopisany: 22 Luty 2010, 20:44_________________________________________________słuchajcie mam takie pytanko...jak zakładałem konto odrazu wpisalem w nazwie ,,rako1987" teraz tak patrze i niema samego loginu ,,rako" więc chciałbym dokonać zmiany....do kogo mógłbym sie zwrócić o zmiane loginu?? bo sam tego dokonać nie moge jak sprawdzałem.
  3. Dobra koledzy i koleżanki Ja uciekam Do potem
  4. Cześć Malutka Jak tam urodzinki mijają ??
  5. a tak się zapowiadali mocno Elo Elo
  6. ooo matko ...cały poznań bede musiał przebyć ale co sie nie robi hehe
  7. nikt z takich nicków mi się nie przedstawiał - odp - niet a miałes czas na przywitanie sie z wszystkimi ?? myślałem że odrazu poszłeś kielicha konsumować :gwizdanie:
  8. Cześć Madas Pepin narazie niestety nie wybieram się do Poznania....ale na bank rezerwuje jedną....i jak sie nie zgadamy wcześniej to napewno na spociku odkupie
  9. no albo się zamówi standardowe albo też robimy swój projekt ja bym proponował z logiem ,,grupy wielkopolskiej''
  10. Trzeba jeszcze ruszyć ten temacik z koszulkami
  11. Adas, nastepnym razem trzeba aparata wziąć .. zrobić fotkę grupową i podpisać nickami ... fajnie że jest już ochotnik PS. Mam jeszcze 2 klubowe "wypukłe" naklejki ... z pierwszej edycji .. jakby ktoś chciał to na następnym spocie zapraszam 5PLN ooo to jeśli mozna ...ja z chęcią się skusze na jedną
  12. ano zgadza sie Wiesz czekałem na jakąs audiczke bo parking duży a nie wiedziałem gdzie dokładnie zawsze parkujecie i dlatego na poczatku czekałem na wiezdzie
  13. czesc Maciej Piotr Ciebie to kojaże akurat bo chyba stałeś koło mnie
  14. Cześć Panowie
  15. Dobra nic ja uciekam do jutra Panowie Jeszcze raz dzięki za spocik Było warto
  16. to się nazywa zapodać w dupala
  17. czasem przyjemosci mogą drogo kosztować
  18. taaaa zlot jakby to powiedzieć bardzo dynamiczny
  19. to już na leciakach :gwizdanie: ide sie wyłożyć do góry kołami bo jutro cały dzień i pół nocy za kółkiem spędze, narta pany no narazie
  20. zapodacie termin to zmienię w podwieszeniu .... jak dla mnie to 4 kwiecień pasi :gwizdanie: to już na leciakach :gwizdanie:
  21. To kiedy następny spocik się szykuje ?? [br]Dopisany: 21 Luty 2010, 22:41_________________________________________________ Narazie
  22. No powitać Cały po nartach ??
  23. No Piechol Ciebie to kojaże bo tylko jedna A3 była
  24. Ano Widać kto był nowy ....ja pare razy kołowałem tu ti tam hehe My byliśmy 15:20 i trafiliśmy na obozowisko BMW i Hond 3 kółka zrobiliśmy no zauważyłem jak kołowaliście to sie skapłem że nowi
  25. Ano Widać kto był nowy ....ja pare razy kołowałem tu ti tam hehe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.