Treść opublikowana przez Rako
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ano dokladnie a do tego jeszcze potrzeba spoko wiary a tu akurat tego nie brak ( nie żebym się podlizywał ) :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... Ja też nic niewiem.....a co ukradli ci coś ?? poczucie humoru Niee no trzeba się troche pośmiać na płacz przyjdzie jeszcze czas....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... Ja też nic niewiem.....a co ukradli ci coś ?? :polew: sorry ale już nie mogę To się śmiechowato zrobiło i to lubie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nic nie wiem o ukrywaniu czegoś.... Ja też nic niewiem.....a co ukradli ci coś ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu konspira ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ze mnie sie polewasz?! Nieeee Tylko z tych historyjek obrazkowych mam nadzieję no cioś Ty za tą kawke jakbym mógł [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:17_________________________________________________ już to powiedziałam dziękować za uznanie i docenienie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ze mnie sie polewasz?! Nieeee Tylko z tych historyjek obrazkowych mam nadzieję no cioś Ty za tą kawke jakbym mógł [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:15_________________________________________________ kogo? rako jest grzeczny a ja się madaska nie boję :gwizdanie: ej no ja jestem grzeczny :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto Ci tam wie.... wiec teraz opisz proszę historyjkę hmmm, ta była na przypomnienie bez opisowa :tongue4: ok Teraz już będe przynajmniej przygotowany na następną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ze mnie sie polewasz?! Nieeee Tylko z tych historyjek obrazkowych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Powitać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hahaah
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia co to się stało ??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja już smokiem się woże 2 latka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek...jakąś sesyjke niuni byś zrobił jak jest brudna?? nieeee.... niech sie wypogodzi to wowczas zostanie umyta i na pewno w jakiejs fajnej scenerii zrobie jej zdjecia.... na razie sie nawet za to nie biore... mysle o kupnie nowych alu... ale musial bym sie pozbyc starych... Ja tam pstrykłem dzisiaj chociaz byla brudna ;p w zimowej scenerii jeszcze nie robiłem ;p
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to mocne kawy pijesz Nike mocna dziewczyna to mocne kawy [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:55_________________________________________________ to mocne kawy pijesz[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:54_________________________________________________idę na kolacje smacznego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3 łyzeczki parzonej ...no nieźle
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
drosdek...jakąś sesyjke niuni byś zrobił
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja z 2 czubatych :gwizdanie: Ja jedną czubatą ;)a jeśli chodzi o zwykła to dwie łyżeczki Ogólnie tak 3, 4 kawy to norma u mnie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jasne, ilość kawy najlepiej pod własne uznanie skorygować Wiem Dzisiaj po tym odgarnianiu śniegu rano jak najbardziej przypasiła kawka A zaspy u mnie że masakra;/ Ale u Was pewnie zero śniegu także jakby co moge sprzedać za dobrą cene
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie smieje się Sie wie No ja jak już pisałem próbowałem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć Azunna Próbowałeś Czekolady z kawką? Hej Azunia No śmieje się ze mnie....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej Azunia [br]Dopisany: 03 Luty 2010, 19:24_________________________________________________ Ano ciężko było fakt troche sie namachałem Ale za to jeszcze zdążyłem sesyjke strzelić zimową
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rako troszke pozno pisze, ale z tego co mi wiadomo to na naszych silniczkam bez problemu mozna zrobic 170 KM i 380-390 Nm. taki zapas ma fabrycznie ten silnik... jesli wrzucisz 150 KM to generalnie autko bedzie inaczej chodzic i z tego co czytalem nie szkodzi to temu silnikowi... pytanie czy skrzynia i sprzeglo, ktore masz to wytrzyma... wiem, ze w 2.0 TDI 170 KM dwumas szybko siada, bo silnik moze, ale reszta auta jest przygotowana przez ekonomistow Ano Ale ja tylko tak z ciekawości pytałem jaki zapas ma ten silniczek i powiem że pozytywnie się zdziwiłem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No hej kuruj się