Treść opublikowana przez Rako
-
[B5 AFN] Brak mocy i szarpie jak przydusze na postoju :/
napewno co nie co się wyjaśni
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko nie zapomnijcie o łańcuchach Bo taki gość jak ja wybrał się bez :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Olej na łączeniach intercollera z turbo
Jak myślicie warto to wyczyścić?? może też na wiosne się zabiore za to
-
[B6 AVF] Ciężko wchodzą biegi
hmm....ja u siebie wymieniałem komplet sprzęgła i też czasem zauważyłem ze 2 ciut ciężej w chodzi ale...dzieje się to głównie przy zimnym silniku więc obstawiam że wina mrozów....Jeszcze sprawdze olej w szkrzyni.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to wypadzik klubowy Zapewne będzie wesoło
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To się trasa szykuje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A dokąd mykasz?? Ja byłem na sylwka w ,,przesiece"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ostatnio w wolsztynie byłem jak w góry mykałem...... Dobrze trafiłem z pogodą i dobrze bo łańcuchów się zapomniało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa no to smacznego ja ide po małą czarną
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
....co to dzisiaj jest...wszyscy śpiochają....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam znowu Panów i Panią
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa zgadza się CB dobra sprawa Nic mykam troche komara strzelić coś niskie ciśnienie chyba problem z kompresją u mnie Będe później tymczasem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja też chętnie bym sie pooglądał drosdek czyżby punkciki jakieś były że taki zainteresowany ?? nic mi o tym nie wiadomo... czekam na zniknięcie ostatnich 4 ale to w lutym jeśli dobrze sięgam pamięcią a u mnie dopiero w pazdzierniku 6 zniknie o ile do tego czasu nic nie naskrobie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
heh...dzisiaj raczej za wesoły dzień na drogach nie był... :gwizdanie: szamotuły-poznań jakaś cysterna sie wywrocila, trasa na wronki od nas też zablokowana na oborniki też wypadek....w kazdą strone cos A do tego na CB jakie miłe rozmowy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja też chętnie bym sie pooglądał drosdek czyżby punkciki jakieś były że taki zainteresowany ??
-
[B5 AFN] Ciężko pali, szarpanie na zimnym silniku, dziwne objawy, dopiero kupiony?
sprawć świeczki jak to nie pomoze to w tedy szukaj przyczyny gdzie indziej np. fiitr paliwa, kąt wtrysku.... Było troszke na ten temat...
-
[ALL] Jakie kable do odpalenia diesla
ja nierozumiem po co się bawić....warto... Nie lepiej iśc wydać pare złoty i jest....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa to twoją bryczke zarejestrowały kamery... . :gwizdanie: a ja się zastanawiałem w TV jak pokazywali czy to nie jakiś klubowicz audiczką wymiata
-
[ALL] Jakie kable do odpalenia diesla
Ty nie kombinuj tylko kup normalne kable w sklepie motoryzacyjnym, bierz paragon (masz gwarancje) przetestuj jak wszystko będzie siii to git. ,,Dowiedziałem się później od elektryka, że jeśli mam kable zakupione z marketu to nie nadają się one do odpalenia diesla. " P.S. Ja kupiłem akurat w markecie no i jakoś działają...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u nas z okna na polu też ale jak się dalej spojrzy to chlapa na maxa :gwizdanie: Niestety u nas już kaszka na drodze....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No wróciłem ....fryz zrobiony przynajmniej podsufitówki nie wytre lol Mam nadzieje że u mnie z robotą coś się ruszy w tym tygodniu....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
za to jaka przyjemna lekturka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nic zaraz odpalam smoka i do miasta będe musiał śmigać kosiarke zaliczyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najwięcej jakieś hity puszczane są dobre typu....gosciu podgrzewał zbiorniczek od spryskiwaczy suszarką i mu sie bryka zapaliła...bo gamoń suszare zostawił i poszedł do chaty....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hehe ja tak lubie czasem wiedzieć co w kraju ciekawego oprócz oczywiscie polityki....