Treść opublikowana przez jhimo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzik z forum poleca RTS, tansze niz lemf a bardzo dobra jakosc i cena najlepiej do niego napisz, ma dobre ceny na wszystko Bylem dzis zobaczyc nowe A4 cena zabija..wersja ze zdjecia 226 tysi ;o 2.0 TDI 150ps..nie podoba mi sie, ze w tym silniku zamiast dwururki jest jedna rurka, ale za to fi 90 albo 80 .. podobaja mi sie wydechy z C7, a raczej te atrapy zderzaka Podoba mi sie te a3 w sedanie zgrabne autko 140 tysi wersja ze zdjecia w sline 1.4tsi 125ps ale za ta kase to raczej bym wolal Octavie RS
-
A4 B8 2015 1.8 TFSI - S-Line Sport Edition Plus - Competition Plus - Misanorot Perleffekt
Cudowne auto spokoj na 5 lat - co moze byc piekniejszego? z ciekawosci mozna wiedziec ile koszt takiego auta jako koncowka serii? przypuszczam, ze spora promocja musiala byc ?
-
[ B7 BKE ] czarny sedan 1.9Tdi Jhimo 18' eibach -30. Nowe foty str 3
Witam temat wrocil nowe fotki Ledy w srodku Panowie szukam zderzaka s line jak ktos ma nosa do takich rzeczy to prosze o linki ! Pytanie jak edytowac nazwe tematu?
-
1.8 TQ s-line 290KM 380Nm (wykres str 9)
Dlaczego sprzedajesz? co w planach?
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
to czym sie roznia te silniki b7 i b8? sorry za wtracenie Jozek auto oczywiscie super;D marzylo mi sie czerwone b7, jeszcze w takim wypasie pozdrawiam:) Różnią się sporo , w B8 te silniki spalają więcej oleju niż paliwa ( np. 1 litr na 1000 km ) . Trzeba zrobić konkretny remont tzw STAGE II. Tu masz więcej, poczytaj W b7 nie ma takiego problemu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/page-1 To w b8 spiesprzyli cos z tymi silnikami i wiecej biorą? jak to sie ma np do Skody ? tam tez sa felerne 2.0tsi ? http://magazynauto.interia.pl/porady/news-olejowy-problem-silnikow-1-8-i-2-0-tsi,nId,1864800 troszke poczytalem czyli po 2007r przekombinowali w tym silniku chociaz jakby przeróbka tłoków i wymiana pierścieni rzeczywiscie pomogla to tragedii nie ma
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
to czym sie roznia te silniki b7 i b8? sorry za wtracenie Jozek auto oczywiscie super;D marzylo mi sie czerwone b7, jeszcze w takim wypasie pozdrawiam:)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [RS4 B7] by y0p5
tj jak MAT, tylko ze lusterka bym zostawil i te dekielki na czarno, ogolnie felgi kosa!- Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/339482-naglosnienie-bose-sedanavant/ siemian sprzedaje bose do sedana:)- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
tylne listwy wygladaja super, przednie niestety w srodku sie odginaja ..trzeba cos na wiosne pokombinowac jakiegos kitu srodkiem nawalić i przewiercic jeszcze jedna dziure w srodku drzwi?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
https://mobile.facebook.com/story.php?story_fbid=977823415598730&id=930795096968229 Polecam kolege;) w przyszlym roku prawdopodobbie polerka;)- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ja jutro oddaje auto do gkinkowania+woskowania do kumpla od Matka - Strefa Glancu, xobaczymt;)- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Obeszlo sie bez L4, sobota ledwo przezyta, niedziela juz lepiej, a w poniedzialek 70% sil, ale mozna bylo isc do roboty;p a Ty do kiedy masz?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
grypa zoladkowa, lepiej byc nie moglo ..- Strefa motocyklistów
Za ile poszla F4i ? masz jakies foto?- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Widze, ze pojawilo sie tu wiecej deailerow niz tylko Griffe mialem sam glinkowac i woskowac samochod na zime, ale nie bede mial czasu i juz raczej nie spotkam temperatury pow 15C, takze postawilem oddac do zakladu moje auto. Detailer zaproponowal mi zestaw na zime z firmy Wolfgang. macie jakies opinie o tych srodkach?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czołem:)- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Strefa motocyklistów
Kupilem taka jak byla poprzednio tylko, ze wiecej gumy bo porzednia juz byla lysa ;D Chce kombinezon, zeby od razu miec na mocniejszy motor, tylko, ze nie iwem czy nie bede dziwne wygladal na 125 w kombinezonie ;D- Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE
Listwy od tego sprzedawcy sa wporzadku:) dwie tylnie pasuja idealnie, nic nie odstaje, przednie juz gorzej, proponuje wkrecic na jednej srubie i na calej dlugosci klejem do szyb, wtedy ladnie przylega, bo inaczej jest klapa ;p Jaka masz ta tasme dwustronna,ze Ci tak trzyma?- a4 b7 2.0t BUL quattro full s-line
z tymi felgami takie jest niepozorne ja na Twoim miejscu bym je na czarno prysnal, do srebrnego by ladnie pasowalo- Strefa motocyklistów
Witam:) ja ten sezon przejezdzilem Honda Cbr 125, ze wzgledu, ze to pierwszy moj kontakt z jakimkolwiek jednosladem, no i oczywiscie nie mam prawka na A, na ktore sie wybieram w lipcu, ze wzgledu na wiek... ale mysle, ze to dobry zakup, zeby sie nauczyc jazdy na motorze i przedsmak mocniejszego brata cbr 600 f4, gdyz na taki bede polowal po zrobieniu prawka caly czas ucze sie jezdzic, mialem dwa szlify w tym sezonie..raz to babka wyjechala mi na rondzie, a drugi z mojej winy gdyz wyjechalem w deszczu i mialem za wielka predkosc przy dojezdzaniu do ronda..hamulec i gleba ;p z tym ze predkosc nie byla za wielka, ok 30-40 w obu przypadkach takze nic mi nie bylo poza jednym siniakiem..gorzej z motorem, bo troszke plastiki popękały :/ takze ten motorek juz swoje przezyl sezon zakonczylem juz w wrzesniu poniewaz czas na wymiane lancucha, ktory jest prawdopodobnie ori, z forum wyczytalem ze wytrzymuja ok 20tys, a moj ma 24tys takze nie ma co ryzykowac..do tego lagi sie rozciekly i musialem wyjac blotnik przedni bo obcieral o opone . Na zdjeciu bez blotnika (tj wyzej pisalem) i bez poddupka bo wyciagalem aku motor umyty i schowany, a na wiosne wyjdzie troszke kosztow W tym roku kupilem nowe opony i ośke przednią, w przyszlym prawdopododbnie aku, swieca, lancuch i zebatki did, uszczelniacze i olej No i oczywiscie strój , ew kurtka Tu z poddupkiem, ale bez szybki ;D- Strefa motocyklistów
a za ile sprzedajesz? piekna cbr, taka bede szukal na przyszly sezon jak zrobie A- Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
PB jest swietny ) Panowie pytanie - głównie Griffe, jaka glinke kupic ? nigdy tego nie robilem, prosilbym o jakas z ktora sie latwo pracuje i jaki plyn do tego kupic?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
matek zacznij jesc bo cos ta kurtka luźnawa ;D Ile cali maja twoje fele r? Szeer? I et?Et 45 szerokość 9.5 rozmiar 19 opona 235/35 naciepane z GT-I9195 Secio to kiedy je sprzedajesz?;d - [RS4 B7] by y0p5