Treść opublikowana przez jhimo
-
Spoty Katowice i okolice
Witajcie chlopaki! jutro kupuje insignie, ktora ma prawdopodobnie problem z skrzynią biegów, na 1 i 2 biegu podczas przyspieszania, hamowania huczy, macie jakichs fachowców do skrzyn biegów ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie chlopaki! jutro kupuje insignie, ktora ma prawdopodobnie problem z skrzynią biegów, na 1 i 2 biegu podczas przyspieszania, hamowania huczy, macie jakichs fachowców do skrzyn biegów ?
-
Yamaha fazer 600
ładna fazerka ;D jestem w trakcie robienia prawka i to jeden z motorow, ktore biore pod uwage wydeszek do Edhaust i bedzie pieknie ryczal:D mozna wiedziec ile dales ?
-
Lotka stylizowana na rs 4
ja tez posiadam lotke ala dtm i jest elegancko lepsze wrazenie robi niz klapa s line..gdyz jest prawie niewidoczna
-
[ALL TDI PD] Zapowietrza układ paliwowy, problemy z odpalaniem
czyli z odpalaniem wszystko wporzo?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Secio o ktorej byles? ja bylem ok 20 do 20.30 ;D z moją
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Witaj, jakie zaroweczki dales do DRL? a postojowki wyszly Ci bez problemu?bo ja juz mialem kilka podejsc do wymiany od strony kierowcy i zawsze sie konczą porazka
-
Problem z odpaleniem po krotkim dystansie BKE
witam, od jakiegos czasu mam problem z odpaleniem samochodu po przejechaniu bardzo krotkiego dystansu, np z pracy do sklepu (ok 500m). Gdy silnik jest zimny, podjade pod sklep, wracam z zakupow i za pierwszym razem krece i tak jakby sie krztusi, i wtedy musze jeszcze raz stacyjke przekrecic i ten sam objaw, tak jakby sie zacinalo, ale odpalana. Normalnie nie mam zadnych problemow z odpalaniem, tylko po takich krociutkich dystansach
-
Strefa motocyklistów
No to ladnie ) jezdziles czyms predze, masz jakies porownanie mocy z czymsj? ja w sierpniu ide na A i wtedy bede chcial wlasnie Er6 n/f albo xj6 jako pierwsze powazne moto bo poki co ogarniam 125;D
-
Strefa motocyklistów
Właśnie brałem pod uwagę kask HJC bo idealnie pasuje pod kolor motocykla a i opinie są dobre. Kurtka i spodnie chciałem tekstylne i wstępnie sobie zarezerwowałem jakiś tam zestaw, zastanawiam się tylko czy kask szczękowy czy integralny bo kolega namawia na otwarty a poczytałem trochę i do nakeda bardziej polecają pełny. Zostają jeszcze buty, rękawice, kominiarka i jakieś pierdółki do moto. Dzisiaj właśnie zarejestrowałem i ubezpieczyłem. Zastanawiam się też czy kupić NW czy sobie darować. Jak ktoś coś może to niech napisze, jestem na etapie zbierania info z różnych źródeł Pokaz Foto kawki tomasz:) jak dla mnie to na nakeda tylko skora, przynajmniej jesli chodzi o wyglad ;D ijesli mozesz to napisz mi rocznik przebieg i cena na priv Mi sie udalo kupic Strój Richa w idealnym stanie za niewielkie pieniadze ;D +buty Pdx + rekawice jestem mega zadowolony, pasuje jak ulał ;D teraz tylko motorek odebrac od mechanika
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
podwojny wydech marzenie ;D wyglad tylu diametralnie sie zmienia
-
Audi A4 B7 1.8T Quattro
Za 3.5tys to masz zderzak sline+ bixy+ instalacje;)
-
B7#BWE#TFSI#Quattro#Tiptronic#Sedan#PakietS4#Recaro#AP#345/324mm#VEEMANN4x9.5j
Super kiera, auto widziane na placu u kuby;)
-
Niestadardowy Superb II 4x4
ja bym obnizal lepsze trzymanie na zakretach itp.
-
Sylwester w Kolonii.
czasem sie muszą zdarzyć tragedie, zanim ludzie otworzą oczy..niestety tak to juz jest..ale myśle, ze to jeszcze nie byl ten rodzaj tragedii..
-
[TDI PD] Trudne uruchamianie silnika, ciężkie odpalanie
u mnie taka sytuacja .. -2, -5 odpala od strzala, teraz od dwoch jak sa mrozy to mial problemy..akumulator byl sprawdzany 2 miechy temu - i wszytstko ok, chipa robilem rok temu i dawka paliwa byla zwiekszana..obroty nigdy nie falują po uruchomieniu ..takze swiece raczej tez nie ..chociaz z miesiac temu jak odpalilem i chwile jechalem to zaswiecila sie kontrolka świec na ok 10sek i znikla..jutro jade do kumpla jeszcze raz aku sprawdzic tu filmik :
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
a modul drl?
-
audi długo się nagrzewa
Mam ten sam problem co kolega..w lato wszystko ladnie szybko sie nagrzewa...nawet jak bylo 3-4C to szybko sie nagrzewal, a jak teraz przyszly mrozy to nie trzyma temp..dopiero po kilkudziesieciu km..klima na 19 - 19.5 ustawiona i potrzebowal ok 30km zeby sie zagrzac..a chwile postoi to znow temp spada..termostat wymienioniony ponad rok temu..
-
Przednie Lampy DAYLINE jakie wybrać ?
Witaj soczewke tez dodawales do lampy, czy to ori bix? bo widze, ze nie masz spryskow w zderzaku. Do tego paska led trzeba kupic modul drl ? Podaj link gdzie kupiles te paski i jak je zamontowales dzieki z gory
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak ktos dzis potrzebuje transportu tu 660 189 807 Do siego hej!
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Witam i Wesołych Świąt
-
Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR
Fajne autko ale obowiazkowo w dół eibach by ogarnal sprawę ;D do a6 nie bierz 18 bo to małe! ja mam 18 w b7 i mi sie male wydaja..a co dopiero w takiej krowie chyba, ze na zime 18 to tak ;D
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Witam, zblizaja sie swieta i to ma byc do mnie prezent ;D Najlepsza reczna pianownica? gloria fm 10?(do 200zl) i jaka aktywna piana do pianowniczy recznej
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
Super ! proponuje jeszcze srodki lamp na czarno oraz kierunkowskazy
-
Strefa motocyklistów
lepiej kupic od Dzika albo Wandeja z forum W przyszlym roku bede robil prawko i kupowal prawdziwy motor (obecnie honda cbr 125r) i sie zastanawiam nad Kawasaki er6f od 2006r bardzo ladnie sie prezentuja, 70koni, w sam raz na poczatek teraz sa fajne oferty po 7-8tys, serwisowane , naprawde super.. co myslicie? http://otomoto.pl/oferta/kawasaki-er-6f-2006r-zadbany-oryginal-ID6yeXET.html przebiegu juz 60tys, ciekawe ile te silniki zniosą