Treść opublikowana przez alex3p
-
[ALL B5] Wymiana drążka zmiany biegów w automacie
czyżby nikt jeszcze nie wymieniał tego(o ile istnieje taka opcja)?
-
[ALL B5] Wymiana drążka zmiany biegów w automacie
Witam, wie może ktoś czy da się zdjąć samą gałkę ponieważ mam obszytą skórą a już troszeczkę się pościerała i chciałbym wymienić obszycie! Ma może ktoś już jakieś doświadczenie? Sory jeżeli było już na forum ale nic nie znalazłem!
-
Internetowa gra online
to jak, znajdzie się miejsce w teamie, jak coś to moge coś dorzucić do pit stopu!
-
Internetowa gra online
UUUU to jeszcze muszę posiedzieć nad gierą!
-
Internetowa gra online
chłopaki a na którym lvl. jest jakaś audiczka?
-
[B5 AFN] Jaki luz na kole dwumasowym ?
w nowym tak 4-5 mm, w tym starym dużo, dużo więcej, różnica była widoczna ale ciężko mi powiedzieć ile! Dodam że dwumas miałem już nieźle zajechany i ponadpalany!
-
[B5 AFN] Jaki luz na kole dwumasowym ?
Ja wymieniałem u siebie koło dwumasowe, kupiłem nowe LUK i rzeczywiście miało ono minimalny luz, lecz nie tak duży jak stare koło!
-
[B5 ADP] Słaby nawiew - problem rozwiązany
Dokładnie, miałem to samo, po wymianie filtra śmiga
-
[ALL B5] Zwariowany centralny zamek
dokładnie, miałem to samo, zalało wodą moduł komfortu i był do wymiany, ale był nieźle zalany bo nawet VAG nie chciał się połączyć ale po wymianie wszystko
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
o ile się nie myle to trzeba szukać po wyposażeniu bo piny muszą pasować aby wszystko działało, bo jak maszszyber dach a pompa se sterownikami bedzie od auta bez to może być porblem z domykaniem z kluczyka lub pilota(przynajmniej mechanik mi tak powiedział) Jamiałem farta bo jak przyjechałem na szrot to własnie sciągali rozbitka z tym samym wyposarzeniu ale inny rocznik i wszystko gra jak powinno :gwizdanie:
-
[ALL B5] Gdzie dokładnie znajduje się pompka centralnego zamka?
ja za na cały modół komfortu z pompą na szrocie dałem 200 zł bo nówka to
-
[ALL B5] Zamarzająca szyba przednia
O ile się nie mylę znajduje się on obok akumulatora po lewej stronie(jak staniesz przed autem) w czarnej plastikowej obudowie, wymiana bardzo szybka i prosta! Możliwe że masz jeszcze nad nim plastikową rynne i musisz ją zdjąć aby się do niego dostać!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozrawiam wszystkich Audi pasjonatów!