Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

alex3p

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez alex3p

  1. alex3p odpowiedział(a) na azure temat w Audi A4 B6/B7
    Mam po regeneracji kolor czerwony malowane proszkowo
  2. Az za bardzo
  3. byłbym spokojniejszy gdyby synchro było "widoczne" czasami jest tak że gdy pokazuje "0" to wąłek jest poza zakresem a wowczas sygnał nie idzie z wałka tylko z wału korbowego
  4. alex3p odpowiedział(a) na cris1503 temat w 1.8T
    Do czujnika ciśnienia oleju.
  5. FDB222
  6. Kazda sprezarka w B6/7/8 ma ciagly tryb pracy, sterowanie jest na zaworze kierunkowym, B5 ma na sprzegle elektromagnetycznym. I każda sprezarka ma sprzeglo. w przypadku zatarcia zrywa sie sprzeglo i os kompresora nie pracuje.
  7. Dwie, bierz NGK OZA446-E43
  8. Odkrec spust i troszeczke zlej oleju. zobacz czy jest czysty, jak nie to czeka Cie wymiana.
  9. W Rokitach za Czarną Dąbrówą jest szrot. nazwisko Rudnik.
  10. W misce jest korek, po odkreceniu zleci jakas tam ilosc ATFu, potem wkladasz maly imbusik i wykrecasz rurkę, wowczas zleci calosc z miski. po zdjeciu miski i wymianie filtra wkrecasz rurke i duza strzykawka wlewasz ATF az aie przeleje, zapalasz silnik, podpinasz VAGa i czekasz az oliwa w skrzyni osiagnie 55-60stopni. I dopiero teraz ponownie wlewasz Atf do przelania. Cała robota.
  11. http://www.filmweb.pl/film/Mad+Max%3A+Na+drodze+gniewu-2015-95747 efekty super, fabuła jak w pornolu 5/10
  12. Plukanke wlewasz do starego oleju a nie do nowego
  13. Ogolna sciema i bujanie slepych. na Wiejskiej udaja ze cos robią bo im d...y zalatały przed wyborami. Niestety Kamyk ma absolutną rację, podzielam w pełni jego zdanie.
  14. dlatego kupuje sie od sprawdzonych sprzedawców a nie od przypadkowych
  15. No to macie cos mocno przekombinowane, u mnie lezy jak trzeba. Sprawdzane bylo przy pelnym skrecie w lewo i w prawo. Chciałem na to jeszcze oplot ale on nie jest wskazany.
  16. Ja jeżdżę na takim: http://allegro.pl/liqui-moly-synthoil-energy-0w40-5l-wawa-piastow-i5465871536.html
  17. Właśnie mysle nad montażem, co bys Kolego polecił ?
  18. alex3p odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Diagnostyka Komputerowa (VCDS | VCP | OBD)
    Były i z dwoma
  19. widocznie na Ukrainie tak to wycenili
  20. wystarczą opaski, 6-7mm szerokosci
  21. bo to jego produkcja
  22. Złap to na trytytki (opaski zaciskowe) Mam tak zrobione u siebie i trzyma na mur.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.