Treść opublikowana przez alex3p
-
Regeneracja kompresora klimatyzacji
Nie warto kombinowac, kup nowy.
-
Jazda na nieodbitym hamulcu ręcznym...
Cabanmat czy jak Ci tam, jak zedrzesz jednego buta to kupujesz parę czy jednego ?
-
Regeneracja kompresora klimatyzacji
Co jej dolega ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Gadaj zdrów
-
Jaki olej do skrzyni manualnej 5b bez Q
Ravenol MTF-2 75W80
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pierwsza lepsza zima skutecznie wyleczy Cie z RWD.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dlaczego ? ja mam przod 345 z B8 a tyl 300 z S4 B7 Dev montował. Nie dalo rady wrzucic przedniego zacisku z S4 B7, bo mam felgi 17" z lipnym wypelnieniem. wsio było juz gotowe ale felga wszystko popsuła. Dev podrapał sie w głowę, podreptal do swojego magazynku i przyniósł sliczne wychuchane czerwone zaciski z jarzmami i nowymi klockami Galfera. przewody poszły z Q5 i juz jeżdżę tak ponad rok.
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Niestety w fotelach nie mam regulacji lędźwia, co mnie zdziwiło... Ma, ma, dokładnie obejrzyj sterowanie fotela. No chyba ze angol
-
Jazda na nieodbitym hamulcu ręcznym...
Juz to widze
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Mnie drapneli na iskre w zeszlym roku w czerwcu. jechalem licznikowe 83-4 na 70-tce, wyskoczyl mi niebieski i do kąta. pokazuje mi wynik na iskrze - 89 Dalem mu dokumenty i poprosilem o chwile cierpliwości, zdziwiony poszedl do radiowozu a ja karte z kamery do lapka i sprawdzam, prędkość wg GPS w kamerze 78, lapek w łapy i ide do niebieskich i jak tylko wsiadłem do radiowozu to wale z grubej rury: ile ta wasza zabawka zawyza predkosc ? ...ech... ....ufff... ...hmmmm.... ....aaa... ....heee.... - wiecie czy mam wam sam powiedziec ??? ....hmmmm.... ...eeee... ...eee... - mam na Ltopie filmik z prędkością po GPS i na pewno nie bylo 89 powiem wiecej nie było nawet 80-siat. ...pszzzzyyyy... dej pan tego komputera... patrzy, patrzy, patrzy i mowi: - Edek, oddaj panu dokumenty, niech juz jedzie.... nim odjechałem jeszcze usłyszałem - czym my qurwa pracujemy ????
-
Urlop nad Bałtykiem
http://www.grandlubicz.tp1.pl/ http://www.hotel-jan.pl/
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
To kup Mikode
-
twardy pedał hamulca - po przyśpieszaniu
Sprawdz zawór jednokierunkowy od kolektora ssacego do serwa. albo nie jest szczelny albo odwrotnie zamontowany
-
Wymiana czujnikow G150 i G151
1. Zawor w kompresorze 2. Zerwane sprzęgło w kompresorze
-
2 problemy- mechanicy rozkładają ręce. Pomocy
1. Czujnik wody, kup oryginalny w ASO 2. Ustawienie ktoregos czujnika jest nieprawidłowe. 3. Fajnych macie mechanikow w Kluczborku
-
wypłata wynagrodzenia a sad pracy
Podejdz do miejscowej Panstwowej Inspekcji Pracy, tam sie wszystkiego dowiesz. Najlepiej ze wszystkimi osobami ktore zostały oszukane.
-
Klekotanie popychaczy INA
Nowe popychacze przed montażem trzeba zalać świeżym olejem.
-
B6 DIVISION
Ma ktos do sprzedania mechanizm (gruszke podcisnieniowa) do sterowania klapami w kolektorze ssacym silnika 2.0i ALT ?
-
Ciekawe miejsca na odpoczynek - Pomorze :)
Wdzydze Kiszewskie
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Fotograf i Jeziorak do przełknięcia.
-
Savoir vivre na forum.
Mogłeś powiedziec ze chcesz na butlę dobrej łychy i tyle.
-
oznaczenia silnika 2.7
Oraz ARE i BES
-
Nowe przepisy - zabierają prawko za 50km/h
Mam kolesia z ktorym często jezdzilem do DE po auta. W Polsce zap....ł ile wlazło, na nic nie zwracał uwagi, ile auto dało tyle jechało. Po przekroczeniu granicy człowiek zmieniał sie nie do poznania, nawet tam gdzie mozna cisnac do oporu nie przekraczał 150 gdzie w PL na gorszych drogach malo kiedy jechał mniej jak 200. Nie popełniał zadnych wykroczeń. Cieżko płaci się w € i w o wiele wiekszych kwotach. U nas cos zaczęło się coś w końcu dziac, zabieraja prawka, wieksze mandaty za predkosc i głupotę na drogach. osobiście mam nadzieję że to jeszcze nie koniec niespodzianek w tej materii.
-
Zdjęcie z fotoradaru po sprzedaży auta
Kilka lat temu sprzedałem auto. po miesiacu przyszło foto ze SM. odpisalem ze tego i tego dnia zostalo sprzedane a auto wyrejestrowane w UM. po tygodniu przyszło straszonko ze sąd i inne pierdoły wiec odpisałem ze jest ochrona danych osobowych. nic juz nie dostałem
-
oznaczenia silnika 2.7
Tez były, wersja US